Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Buddy Toys BPT 1013

Zatiaľ nehodnotené

Šliapací traktor s odpojiteľným vozíkom, ľahko ovládateľný a stabilný, vyrobený z kvalitného plastu, pohon obidvoch zadných kolies, polohovateľná sedačka, klaksón na volante, rozmery: 52 x 45 x 173 cm, nosnosť 35 kg, vhodné pre deti od 3 rokov

Zobraziť celý popis

MKT_Obrázek

Šliapací traktor BUDDY TOYS BPT 1013

  • odpojiteľný vozík
  • pohon oboch zadných kolies
  • polohovateľné sedadlo
  • sada samolepiek
  • nosnosť 35 kg
  • vhodné pre deti od 3 rokov
  • rozmer 52x45x173 cm
MKT_Obrázek

Traktor, ktorý zvládne riadiť aj vaša ratolesť

Sadnúť za volant môže byť naozajstná zábava, a to aj pre najmenších. Presne od toho je tu šliapací traktor s odpojiteľným vozíkomBUDDY TOYS BPT 1013, ktorý hravo ovládnu deti už od troch rokov, ale vďaka kvalitnej konštrukcii a stabilite uvezie aj tie staršia s váhou do 35 kg. Aby sa za volantom cítil dobre každý vodič, je traktor vybavený polohovateľným sedadlom. A navyše si zo sady samolepiek vyberie, ako svojmu prístroju vylepšiť vzhľad podľa seba.

MKT_Obrázek

Ide traktor, vezie zemiaky

Práca môže byť aj sranda, to je dobré vedieť už od útleho veku. Vaše dieťatko si do traktora BUDDY TOYS BPT 1013 môže pridať a odviezť náklad, ako s naozajstným traktorom. Pozemník si podľa potreby pripojí alebo odpojí. A keď sa k vám malý poľnohospodár blíži, dá vám o tom vedieť – klaksón je zabudovaný na volante. Pohon oboch zadných kolies, jednoduchá ovládateľnosť a vysoká stabilita zaisťujú bezpečnosť, zábavu a zlepšovanie zručností  vášho dieťaťa v jednom.

Technické parametre:

Šliapací traktor s odpojiteľným vozíkom, Ľahko ovládateľný a stabilný
Vyrobený z kvalitného plastu
Pohon obidvoch zadných kolies
Polohovateľná sedačka
Klaksón na volante
Rozmery: 52 x 45 x 173 cm
Nosnosť 35 kg
Vhodné pre deti od 3 rokov