Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Canon i-SENSYS MF752Cdw USB LAN Wifi

Zatiaľ nehodnotené

Multifunkčné zariadenie - tlač, kopírovanie, skenovanieZobraziť celý popis

I-SENSYS MF754CDW USB LAN WIFI CANON uvod
I-SENSYS MF754CDW USB LAN WIFI CANON použitie

Funkcie pre všestranné použitie

Je určená pre podniky, ktoré ocenia vysokú rýchlosť a efektívnosť. S rýchlosťou tlače až 27 strán za minútu pre čiernobielu aj farebnú tlač, zvládne rýchlo spracovať aj väčšie tlačové úlohy. Rozlíšenie tlače 600 x 600 DPI zabezpečuje jasné a detailné výstupy.

I-SENSYS MF754CDW USB LAN WIFI CANON funkcie

Široké možnosti a funkcie

Táto multifunkčná tlačiareň je vybavená kopírovaním, skenovaním a faxovaním, čím zabezpečuje všetky potrebné funkcie na správu dokumentov. Bez ohľadu na to, či potrebujete zmenšiť dokument pri kopírovaní, alebo digitalizovať dôležité dokumenty pri skenovaní, ponúka ván všetko v jednom zariadení.

I-SENSYS MF754CDW USB LAN WIFI CANON pripojenie

Pripojte sa svojím spôsobom

Podporuje rôzne možnosti pripojenia, aby vám zabezpečil pohodlnosť a jednoduchosť pri tlači a skenovaní. Bez ohľadu na to, či uprednostňujete pripojenie prostredníctvom USB, LAN alebo WiFi, táto tlačiareň vám poskytne všetky potrebné možnosti.

I-SENSYS MF754CDW USB LAN WIFI CANON farebna tlac

Farebná tlač na vyššej úrovni

S farebnou tlačou až 27 strán za minútu, ponúka kvalitnú farebnú reprodukciu. Týmto spôsobom môžete vytvoriť profesionálne dokumenty a prezentácie, ktoré zaujmú vašich zákazníkov a partnerov. Automatická obojstranná tlač (duplex) je neoceniteľnou funkciou.

Ako vybrať tlačiareň?

V našom článku sa dozviete, ako si ideálne vybrať tlačiareň. Prezradíme Vám, na základe akých parametrov si vybrať ten správny model. 

Laserová tlačiareň multifunkčná, farebná, A4, kopírovanie a skenovanie, rýchlosť čiernobielej tlače 27 str./min., rýchlosť farebnej tlače 27 str./min., rozlíšenie tlače 600 x 600 DPI, duplex, ADF skener, displej, AirPrint, Google Print, USB, LAN a WiFi