Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Catler ES 300

Pakový kávovar Catler, celonerezový, 2 kávy súčasne, parná tryska, tlakomer, tlax 20 bar, nádrž na vodu 1,2 l, nahrievanie šálok, príkon 1400 W
 

Zobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Catler ES 300

Catler ES 300

catler_logo_
CATLER-ES-300-PAKOVY-KAVOVAR_
kompaktny-dizajn_

Umiestnite ho kdekoľvek

Kompaktný celonerezový pákový kávovar Catler ES 300 je ideálny pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať skvelú kávu od prípravy, až po posledný dúšok. Hodí sa do malej domácnosti aj do kancelárie a pripraví vám kávu presne podľa vašej chuti.

priprava-dvoch-salok_

Príprava až 2 šálok

Kávovar Catler je vybavený manometrom a tlakom až 20 bar. Vďaka tryska pre napenenie mlieka môžete zo svojej kávy pripraviť lahodný pôžitok. Kávovar ponúka objem až 1,2 litra, čo vystačí na niekoľko šálok bez potreby dolievania vody. Profesionálna páka umožňuje prípravu až dvoch šálok súčasne. 

podsvietene-ovladanie_

Nahrejte si šálku

Na vrchu kávovara je plocha, ktorá slúži na nahriatie šálok. Kávovar sa ovláda prostredníctvom tlačidiel, ktoré sú podsvietené. S príkonom 1 400 W zabezpečuje rýchle nahriatie, aby ste si svoju obľúbenú kávu mohli vychutnať, čo najskôr.

 

Zvažujete kúpu pákového kávovaru?

V článku sme sa bližšie pozreli na to, prečo si vybrať práve pákový kávovar, aké typy pákových kávovarov poznáme, a ktoré parametre si všímať pri kúpe. 


Pakový kávovar pre espresso a cappuccino Catler ES 300

Technická špecifikácia
Napätie: 220–240V ~ 50/60Hz
Príkon: 1 400 W
Tlak max. 20 Bar
Nádrž na vodu: 1,2 l
Kompaktné rozmery
Nerezové prevedenie
Výdaj jednej alebo dvoch káv zároveň
Parná tryska na napenenie mlieka
Tlakomer
Nahrievanie šalkov

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.