Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Dámske smart hodinky

Dámske smart hodinky predstavujú dokonalú kombináciu štýlového šperku s množstvom praktických funkcií v kompaktnom prevedení, ktoré hravo zladíte s akýmkoľvek outfitom. Dámske hodinky smart sa stanú vašim osobným trénerom a spoľahlivým asistentom zdravého životného štýlu. Poradíme vám, aké kritériá by mali spĺňať dámske smart hodinky pri výbere.

Výhody

+ štýlový doplnok k vášmu outfitu

+ množstvo športových funkcií

+ pohodlné sledovanie vášho zdravotného stavu

+ možnosť bezkontaktných platieb

+ široký výber modelov

Dmske inteligentn hodinky Samsung Galaxy Watch v rznych prevedeniach.

Ako si vybrať vhodné dámske smart hodinky

Preto, aby vám dámske smart hodinky spríjemnili všetky vaše denné aktivity, je dôležité vedieť čo od nich očakávate. Ujasnite si na aký účel chcete dámske inteligentné hodinky využívať.

Pri výbere dámskych smart hodiniek sa zamerajte na tieto dôležité parametre:

 • typy
 • pripojiteľnosť
 • materiál a dizajn
 • kapacita batérie
 • funkcie

Dámske inteligentné hodinky - typy

Na základe účelu použitia môžeme dámske smart hodinky rozdeliť na tieto 2 základné typy:

 1. Športové dámske smart hodinky sú vyrobené špeciálne pre meranie a zaznamenávanie vašich športových aktivít. Nájdete tu obľúbené funkcie, ako sú meranie tepu, meranie dosiahnutej vzdialenosti, tempa a rýchlosti, výpočet spálených kalórií, krokomer, GPS ale aj informácie v akej fáze menštruačného cyklu sa práve nachádzate a spánkových a regeneračných asistentov, ktorí sa postarajú o váš relax po náročnej fyzickej aktivite.
 2. Elegantné smart hodinky pre ženy sú dokonale prispôsobené nielen vášmu aktívnemu životnému štýlu, ale sú ideálne aj do práce a na bežné nosenie. Zladíte ich s akýmkoľvek outfitom, stačí si len vybrať z rôznych druhov farebných variácií.

Osoba a elegantn dmske smart hodinky, ktor slžia ako perk

Ako sa pripájajú smart dámske hodinky k telefónu

Bez smartfónu a podpory bluetooth či WiFi pripojenia dámske smart hodinky fungovať nebudú. Vyberajte si inteligentné hodinky dámske s rovnakým operačným systémom aký má váš smartfón.

 • WatchOS – dámske smart hodinky Apple sú kompatibilné iba s iPhonom. Potešia vás elegantným dizajnom a množstvom prepracovaných funkcií a aplikácií. Smart hodinky dámske s WatchOS podporujú slovenský jazyk a bezkontaktné platby.
 • GarminOS – dámske inteligentné hodinky značky Garmin sú vyrobené pre športovkyne a obsahujú veľké množstvo športových a zdravotných funkcií. Samozrejmosťou je aj GPS a bezkontaktné platby prostredníctvom Garmin Pay.
 • Amazfit OS a MIUI for Watch - obľúbené značky Amazfit, Xiaomi a Huami pre dámske smart hodinky majú prehľadný a jednoduchý systém za dostupnú cenu.
 • Lite OS + HarmonyOS - dámske hodinky smart značiek Huawei a Honor podporujú slovenský jazyk a množstvo skvelých funkcií.
 • Fitbit OS - jednoduché ovládanie s množstvom športových funkcií, navyše s podporou českého jazyka, to sú dámske smart hodinky Fitbit s originálnym dizajnom.
 • Wear OS by Google - skutočne rozmanitá ponuka rôznych značiek smart hodiniek. Bezkontaktné platby a množstvo aplikácií a služieb Google sú samozrejmosťou.
 • Wear OS Powered by Samsung - spoločnosť Samsung a Google vytvorili komplexný systém so službami a aplikáciami pre dámske smart hodinky Samsung.

Dmske inteligentn hodinky Apple Watch SE s operačnm systmom iOS.

Dámske hodinky smart - materiál a dizajn

Vhodný tvar a veľkosť ciferníka či materiál, z ktorého sú dámske inteligentné hodinky vyrobené, patria medzi dôležité detaily, ktoré vám zaručia komfort počas celého dňa.

Pri výbere dámskych smart hodiniek sa zamerajte na tieto detaily:

 • Ciferník - dámske smart hodinky s veľkosťou ciferníka okolo 1,5" a rozmermi puzdra okolo 40 mm sa považujú za najvyhľadávanejšie. Ciferník môže mať hranatý alebo oválny tvar a je väčšinou vyrobený z tvrdeného skla typu Gorilla Glass.
 • Ovládanie - dámske smart hodinky s dotykovým ovládaním patria medzi tie najobľúbenejšie. Avšak kombinácia dotykového displeja s tlačidlovým ovládaním, môže byť príjemným spestrením.
 • Displej - niektoré dámske smart hodinky môžu mať OLED alebo AMOLED displej, ktoré sa vyznačujú skvelou čitateľnosťou. Väčšina modelov hodiniek vám umožní zmeniť vzhľad displeja podľa nálady.
 • Puzdro chráni ciferník hodiniek a je vyrobené z odolných materiálov, ako je oceľ alebo hliník. Plastové prevedenie puzdra nájdete pri lacnejších modeloch smart hodiniek.
 • Remienok môže byť vyrobený zo silikónu a je typické pre športové modely. Kožený a kovový remienok majú väčšinou elegantné dámske smart hodinky.

Prvotriedny dizajn dmskych smart hodiniek Huawei Watch Fit.

Kapacita batérie dámskych smart hodiniek

To, ako dlho vydrží batéria na smart hodinkách závisí od typu displeja a frekvencie používania hodiniek.

Dámske smart hodinky a ich batéria majú tieto vlastnosti:

 • bez nabíjania vydržia 1 - 5 dní
 • s podporou solárneho nabíjania vydržia ešte dlhšie
 • samotné dobíjanie smart hodiniek trvá od 1 - 2 hodín (v závislosti od modelu)
 • dobíjanie smart hodiniek dámskych môže byť bezdrôtové, pomocou dobíjacieho
 • kábla s magnetom alebo prostredníctvom microUSB konektora

Kblov nabjanie smart hodiniek

Smart hodinky dámske a funkcie

Športové dámske hodinky slúžia ako váš osobný tréner vďaka senzorovej podpore, ktorá umožňuje zmerať výkon pri akejkoľvek športovej aktivite. Či už je to beh, cyklistika, lyžovanie, alebo turistika, športové dámske smart hodinky vás nezradia, pretože sú odolné voči prachu a nečistotám a prispôsobené tiež do vody.

Dámske smart hodinky majú tieto ďalšie praktické funkcie:

 • Vodeodolnosť sa pohybuje do 50 M – 5 ATM.
 • Optické snímače a senzory merajú tepovú frekvenciu, okysličenie krvi, spočítajú spálené kalórie, monitorujú spánok či menštruačný cyklus a mnohé ďalšie.
 • Regeneračný asistent vás informuje o tom, kedy je potrebné sa zrelaxovať po náročnej fyzickej aktivite a tiež vám odporučí vhodný čas pre nasledujúci náročný výkon.
 • GPS mapy - dámske smart hodinky s GPS a mapami vám ukážu vždy ten správny smer.
 • NFC čip - dámske smart hodinky vedia úplne nahradiť klasickú platobnú kartu. Uistite sa však, že bezkontaktné platby prostredníctvom smart hodiniek podporuje aj vaša banka.
 • Interná pamäť - ak si potrpíte na počúvaní hudby pri športe či prechádzke, poteší vás interná pamäť, ktorú majú dámske smart hodinky v kapacite až do 16 GB, ktorú je možné vďaka slotu rozširovať.

Luxusn smart dmske hodinky Carneo Phoenix.

47 €
419 €
Všetky filtre

25 produktov

Na objednávku
Okamzita zlava 200 € - 50€
Samsung SM-R955 Watch6 Clas. 43mm LTE Silver
Galaxy Watch6 Classic 43mm LTE Silver
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr
469,00 €
Akcia: Kúp teraz za 419,00 €
Na objednávku
Okamzita zlava 200 € - 50€
Samsung SM-R955 Watch6 Clas. 43mm LTE Silver
Galaxy Watch6 Classic 43mm LTE Silver
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr
469,00 €
Akcia: Kúp teraz za 419,00 €
Zobraziť ďalších 1
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.