Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

De'Longhi EC 685.BK

5,0
1 hodnotení
1 recenzia

Pákový kávovar De'Longhi, tlak 15 bar, ohrev vody termobloku, flow-stop, na mletú kávu i ESE pody, vyberateľná nádržka s kapacitou 1,2  l, príkon 1 450 W

Zobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
De'Longhi EC 685.BK

De'Longhi EC 685.BK

delongi_logo_1705043029
 

 

Objavte čaro talianskej chuti

Objavte čaro talianskej chuti s De'Longhi!

Značka De'Longhi je popredným odborníkom v odbore inovatívnych riešení na prípravu kávy. Je zárukou pokročilej technológie a spoľahlivosti. De'Longhi je symbolom vášne pre kvalitu, ktorá sa odovzdáva z generácie na generáciu, a inovatívneho prístupu k dizajnu, ale predovšetkým symbolom lásky ku káve – aromatickej, zamatovo jemnej a bez kompromisu najlepšej!

Taliansky dizajn

Taliansky dizajn

Dedica EC 685.BK je zhmotnením štýlu a talianskeho zmyslu pre dizajn zachyteného v štíhlej siluete pákového kávovaru, ktorý je široký iba 15 cm! Unikátny dizajn v sebe skrýva celý rad funkčných riešení, ktoré zaistia, že každá šálka čerstvo uvarenej kávy uspokojí chuťové poháriky aj tých najnáročnejších milovníkov kávy.

Dvojitá odkvapávacia miska

Dvojitá odkvapkávacia tácka pre vysoké poháre

Riešenie pákového kávovaru De'Longhi Dedica EC 685.BK double drip, umožňuje použiť poháre vysoké až 12 cm. To rieši problém s domácimi pohármi a hrnčekmi, ktoré sa do štandardných kávovarov nevojdú.

Optimálny tlak

Optimálny tlak prípravy nápoja

De'Longhi je symbolom vášne pre kvalitu a talianskeho prístupu k dizajnu odovzdávaného z generácie na generáciu. Vďaka talianskemu rodokmeňu vieme, že aby sme mohli získať esenciu chuti z každého zrnka kávy, musíme sa postarať aj o ten najmenší detail. Optimálny tlak v priebehu prípravy kávy pomocou kávovarov De'Longhi umožňuje dosiahnuť intenzívnu a bohatú arómu nápoja.

Moderný systém ohrevu vody Termoblok

Moderný systém ohrevu vody Termoblok

Vďaka modernému systému ohrevu vody Termoblok sa káva pripravuje pri ideálnej teplote, čo zaistí dokonalý chuťový zážitok. Ďalšou výhodou systému Termoblok, ktorá garantuje výnimočný používateľský komfort, je tichá prevádzka a rýchle nahriatie celého systému. Týmto spôsobom bude kávovar za okamih pripravený na prípravu vášho obľúbeného nápoja.

01_1716127189

Vždy dokonalá crema!

Pákový kávovar De'Longhi Dedica EC 685.BK je vybavený profesionálnym filtrom s dvojitým dnom, ktorý svojou unikátnou konštrukciou garantuje bohatú arómu a orieškovú cremu s každou šálkou espressa.

3 samostatné filtre v súprave

3 samostatné filtre v súprave

Súprava obsahuje 3 samostatné filtre, takže si môžete byť istí, že vaša káva bude správne zhutnená a odmeraná. K dispozícii sú filtre na prípravu jedného alebo dvoch šálok kávy a taktiež ďalší filter, ktorý je vhodný pre pody E.S.E.

dve expressa sučastne

Možnosť prípravy dvoch espress súčasne

Úspora času a používateľský komfort pri príprave kávy sú jedny z kľúčových cieľov, ktoré sa snažia návrhári spoločnosti De'Longhi dosiahnuť. A preto pákový kávovar De'Longhi Dedica EC 685.BK umožňuje prípravu 2 káv espresso súčasne bez toho, aby to akokoľvek ovplyvnilo kvalitu a chuť kávy.

Nahrievanie šálok

Nahrievanie šálok

Ideálna teplota podávanej kávy je garantovaná nielen vďaka vysokokvalitnej technológii použitej v kávovare De'Longhi a možnosti nastaviť jednu z troch úrovní teploty kávy, ale taktiež vďaka systému na nahrievanie šálok.

 

Ako vybrať kávovar

Výber správneho kávovaru je často náročnou úlohou, pretože ponuka kávovarov je veľká. V našom článku vám vysvetlíme, aké kávovary nájdete v našej ponuke a ako medzi nimi orientovať. Zistite, aké parametre sledovať pri výbere kávovaru a podľa čoho sa rozhodnúť o kúpe.


 

Technické parametre

Pákový kávovar
Príkon 1450 W
Vyberateľná nádržka s kapacitou 1,2l
Profesionálny tlak 15 bar
Prémiový matný povrch
Ohrev vody termobloku
Flow-stop funkcie pre nastavenie veľkosti kávy
Odnímateľná odkvapkávacia tácka pre použitie aj vysoké poháre
Rýchle ohrievanie
Pasívne nahrievač šálok
Režim stand-by
Odvápňovací zvukový signál
3 druhy filtrov (na pody, 1 porciu mletej kávy, 2 porcie mletej kávy)
Filtre na mletú kávu sú rozoberateľné pre jednoduché čistenie
Nastaviteľná tryska pre ľahké napenenie perfektné mliečnej peny alebo prípravu iba teplého mlieka
Príprava horúcej vody
Čierna farba

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.