Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

De'Longhi ECP 33.21 W

1,0
1 hodnotení

Pákový kávovar De'Longhi, tlak 15 bar, vyberateľná nádržka na vodu kapacita 1,1 l, funkcia horúca voda, 2 samostatné termostaty pre horúcu vodu a paru

Zobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
De'Longhi ECP 33.21 W

De'Longhi ECP 33.21 W

delongi_logo_1705043029
 
Exkluzívny dizajn kávovaru 

Exkluzívny dizajn kávovaru 

Prevedenie kávovaru je kombinácia matných a lesklých detailov. Kontrolný panel je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, rovnako ako odkvapkávacia tácka. Pri každodennom používaní oceníte špeciálne upravený povrch portafiltra pre pohodlnú manipuláciu. Vysoká kvalita použitých materiálov garantuje spoľahlivé fungovanie po dlhé roky.

Pripravte si kávu s ideálnou teplotou 

Pripravte si kávu s ideálnou teplotou 

Na dosiahnutie plnej arómy je dôležitá správna teplota vody, preto je pákový kávovar De'Longhi ECP 33.21W vybavený bojlerom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý pripraví ideálnu teplotu podávanej kávy. Dva samostatné termostaty na reguláciu teploty vody a pary zabezpečia rýchle nahriatie celého systému.

Jednoduché ovládanie kávovaru

Jednoduché ovládanie kávovaru

Ovládanie kávovaru je jednoduché, otočíte kolieskom alebo stlačíte tlačidlo a vychutnáte si svoj obľúbený nápoj. Balenie obsahuje sitká na prípravu jednej alebo dvoch šálok kávy, vďaka čomu zvládnete pripraviť 2 espressa súčasne, bez toho, aby to ovplyvnilo kvalitu a chuť. Sitká majú dvojitú stenu, ktoré zaručia bohatú arómu a orieškovú cremu. K dispozícií je také sitko vhodné pre pody E. S. E. Tlak 15 barov zabezpečí optimálnu extrakciu kávy.

Vychutnajte si svoje obľúbené cappuccino

Vychutnajte si svoje obľúbené cappuccino

Kto si rád vychutná krémové cappuccino, môže si pripraviť mliečnu penu pomocou "Cappuccino systém". Integrovaná tryska na napenenie mlieka je pohyblivá a umožní autentickú prípravu kávových špecialít, či už je to jemné latte macchiato alebo intenzívne flat white. Materiál trysky je z nehrdzavejúcej ocele pre komfort a jednoduchú údržbu.

Extra funkcie kávovaru 

Extra funkcie kávovaru 

Nastaviteľná výška odkvapkávacej tácky umožňuje používanie šálok rôznej výšky. Môžete pripraviť kávu do elegantných pohárov na latte macchiato alebo do svojej obľúbenej šálky. Ideálna teplota podávanej kávy je garantovaná vďaka odkladacej ploche na nahrievanie šálok. Objem kávovaru De'Longhi ECP 33.21W nádržky na vodu je 1,1 l.

Komfort a jednoduché používanie

Komfort a jednoduché používanie

Pre maximálne pohodlie a radosť z každodenného používania kávovaru De'Longhi sú všetky diely ľahko prístupné. Nádržku na vodu jednoducho vyberiete a naplníte, odkvapkávaciu tácku vyprázdnite bez väčšieho úsilia. Diely je možné umývať v umývačke riadu. Funkcia automatického vypnutia vám umožní šetriť energiu a šetriť životné prostredie. Kávovar umožňuje vložiť vodný filter alebo Softballs na zmäkčenie vody pre dlhoročnú prevádzku.

Ako vybrať kávovar

Výber správneho kávovaru je často náročnou úlohou, pretože ponuka kávovarov je veľká. V našom článku vám vysvetlíme, aké kávovary nájdete v našej ponuke a ako medzi nimi orientovať. Zistite, aké parametre sledovať pri výbere kávovaru a podľa čoho sa rozhodnúť o kúpe.


 

Technické parametre

Príkon: 1100 W
Menovité napätie/frekvencia (V ~ Hz): 220-240 V / 50-60 Hz
Tlak čerpadla: 15 barov
Systém na mlieko: cappuccino systém
Automatické vypnutie
Vykurovací systém: bojler z nehrdzavejúcej ocele
Vyberateľná nádoba na vodu
Odnímateľná odkvapkávacia tácka
Ukazovateľ hladiny vody
Kompatibilné s podmi ESE
Ovládacie prvky: otočný gombík
Materiál tela: plast
Hmotnosť: 4 kg
Farba: biela
Rozmery (Š x H x V): 18,5 x 24 x 30,5 cm

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.