Prejdite po podlahe a zachytíte aj to, čo sa ukrýva hlboko medzi škárami. Hubica DustMagnet Silent vytvára spolu so silným prúdom vzduchu až 33 m³/h efekt, ktorý doslova vtiahne prach a jemné nečistoty z ťažko dostupných miest. Špáry medzi dlaždicami, prechody parkiet aj okraje miestností tak zostávajú viditeľne čistejšie už po prvom ťahu.
Vreckový vysávač Electrolux, akčný rádius 12 m, HEPA filtrácia, hubica DustMagnet Silent, hubica Parketto Pro, príkon 750 W, objem vrecka S-Bag 3,5 l, funkcia ovládania nohou, hlučnosť 73 dB, mäkké kolieska, parkovacie pozície
Odporúčané služby
Ďalšie možnosti financovania


Vreckový vysávač Electrolux EB61H6SW 600 Clean

Hubica DustMagnet SilentSpoľahlivé zachytenie prachu aj v štrbinách

Hubica Parketto ProŠetrné a dôkladné vysávanie tvrdých podláh

Akčný rádius 12 mPlynulé vysávanie aj vo väčších priestoroch

Anti-Allergy filtrácia H13Zachytí jemný prach aj alergény

Objem vrecka S-Bag 3,5 lViac priestoru na dlhšie vysávanie

Ovládanie nohouPohodlné nastavenie bez ohýbania

Turbo kefa na koberceHĺbkové čistenie kobercov

Detailing podláh

Šetrné vysávanie
Vysávajte parkety, drevo aj dlažbu bez obáv o ich povrch. Hubica Parketto Pro jemne kopíruje podlahu a účinne zachytáva prach aj drobné nečistoty bez narušenia materiálu. Tvrdé podlahy tak zostávajú čisté a chránené pred poškodením.

Jedna zásuvka, viac miestností
Poupratujte obývačku aj chodbu bez toho, aby ste menili zásuvku. Akčný rádius 12 metrov v kombinácii s kolieskami Easy-Roll vám umožní plynulo sa pohybovať okolo nábytku aj medzi miestnosťami bez strácania času. Upratovanie tak ide rýchlo a prirodzene od prvej miestnosti až po poslednú.

Ochrana pre alergikov
Zbavte sa nielen prachu na podlahe, ale aj jemných častíc vo vzduchu. Anti-Allergy filter H13 v kombinácii s prachovým vreckom s-bag Anti-Allergy zachytáva až 99,99 % mikročastíc vrátane peľu, roztočov či prachových alergénov. Vzduch v domácnosti tak zostáva citeľne čistejší aj pri pravidelnom vysávaní.

Čisto aj za nábytkom
Odstráňte prach z priestorov za sedačkou, kreslami aj v úzkych priestoroch bez námahy. Dlhá štrbinová hubica a hubica na nábytok vám umožnia dostať sa hlbšie do rohov, medzier aj okolo nábytku a vyčistiť aj ťažko dostupné miesta.

Sedačka ako nová
Vysávajte sedačku, kreslá aj matrace a odstránite nečistoty priamo z vlákien. Turbo hubica účinne uvoľní chlpy, vlasy aj usadený prach, takže textílie pôsobia čistejšie a upravenejšie aj domácnosti so zvieratami.

Zodpovedná voľba
Vyberte si pomocníka na upratovanie, ktorý dáva zmysel aj z pohľadu materiálov. Vreckový vysávač Electrolux EB61H6SW 600 Clean je vyrobený až z 50 % recyklovaného plastu, čím prispieva k šetrnejšiemu prístupu k zdrojom bez toho, aby ovplyvnil jeho výkon.

Integrované parkovacie pozície
Odložte vysávač pohodlne do skrine alebo prerušte upratovanie s ľahkosťou vďaka vertikálnej a horizontálnej parkovacej polohe.

Ovládanie bez ohýbania
Zapnite vysávač, upravte výkon aj navíjanie kábla priamo nohou počas vysávania. Ovládanie tak zostáva plynulé a bez prerušovania práce.

Flexibilný a skladný
Nastavte si dĺžku teleskopickej tyče podľa potreby a pohodlne sa dostanete aj pod nábytok. Kompaktné rozmery zároveň uľahčujú prenášanie aj skladovanie v menších priestoroch.
Vreckový vysávač Electrolux 600 HYGIENIC EB61H6SW
Max. príkon: 850 W
Nom. príkon: 750 W
Hlučnosť: 73 dB
Akčný rádius: 12 m
Dĺžka prívodného kábla: 9 m
Typ vrecka: s-bag anti-allergy
Objem prachového vrecka: 3,5 l
Typ filtra: Umývateľný Allergy Plus filter H13
Max. podtlak (kPa): 20.3
Maximálny prietok vzduchu (m3/h): 33
Kombinuje silný výkon, ktorý umožňuje vynikajúci zber prachu na všetkých typoch podláh, s intuitívnym ovládaním pomocou nôh pre nekompromisný výkon a ľahké vysávanie
Hubica Dust Magnet Silent s funkciou automatického režimu umožňuje výkonný zber jemného prachu na všetkých povrchoch
Texturovaný povrch a veľké kolieska v farbe tela vysávača
50% všetkých použitých plastov tvoria recyklované plasty pre udržateľné životné prostredie
Umývateľný Allergy Plus filter
Indikátor plného vrecka: malý indikátor na vysávači ukazuje, že je čas pre výmenu vrecka
Integrované parkovacie pozície: bubica s možnosťou jednoduchého odloženia, vo vertikálnej i horizontálnej polohe
Regulácia výkonu: regulácia výkonu vám umožňuje použiť výkon, aký potrebujete. Môžete vysávať s minimálnym rušením a šetriť energiu
Dvojdielna rúra: odoberateľná rúra, ktorá zmenší potrebu miesta na uskladnenie vysávača
Farba: biela
Hmotnosť: 7,45 kg
Rozmery: 23,8 x 43,67 x 30,66 cm
Príslušenstvo: hubica Dust Magnet Silent, hubica Parketto Pro, Hubica 3 v 1 (kefka, štrbinová hubica, hubica na čalúnenie), hubica na nábytok, turbo hubica, dlhá štrbinová flexibilná hubica, držiak na príslušenstvo
| Typ prístroja | Vysávač vreckový |
|---|---|
| Typ vysávača | Vreckový |
| Hlučnosť | 73 dB |
|---|---|
| Dĺžka kábla | 9,0 m |
| Bezvreckový | Nie |
| Stupeň filtrácie | 12 |
| Objem vrecka/nádoby | 3,5 l |
| Akčný rádius | 12,0 m |
| Hepa filter | Áno |
|---|---|
| Rúrky | Teleskopické kov |
| Turbokefa | Elektrická |
| Typ filtra | Umývateľný filter |
| Kefy | Prachová |
| Hubice | Na čalúnenie, Štrbinová, Tvrdé podlahy |
| Indikátor naplnenia vrecka | Áno |
|---|---|
| Regulácia výkonu | Áno |
| Príkon | 750 W |
|---|
| Výška | 23,85 cm |
|---|---|
| Šírka | 30,66 cm |
| Hĺbka | 43,67 cm |
| Hmotnosť | 7,5 kg |
| Farba | Biela |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.