Používate tie najlepšie čistiace kapsule, a predsa sa vám stáva, že vytiahnutý riad nie je dokonale čistý? Zabudnite na sklamania a spoľahnite sa na sprchové rameno SatelliteClean®! Vďaka dvojitej rotácií dosiahne až 3-krát lepšie výsledky ako bežné rameno. Výsledok - dokonale čistí a žiarivý riad.
Vstavaná umývačka riadu, en. trieda E, kapacita 9 súprav, šírka 45 cm, spotreba en 70 kWh, hlučnosť 44 dB, spotreba vody 9,9 l, programov 8, teplôt 3
Odporúčané služby
Zľavový kupón
Ďalšie možnosti financovania

Vstavaná umývačka riadu
Ideálna do domácností, ktoré si chcú zachovať jednotný vzhľad.
Šírka 45 cm
Pohodlne sa zmestí aj do menších kuchýň.
Energetická trieda E
Mimoriadne nízka spotreba elektrickej energie iba 70 kWh na 100 cyklov.
Kapacita 9 riadových súprav
Vhodná pre menej početné domácnosti.
Systém SatelliteClean®
Mimoriadne dôkladné umývanie riadu.
Sušenie AirDry
Táto technológia prináša prirodzené sušenie pomocou čerstvého vzduchu.
Program Extra Hygiena
Vysokoúčinné umývanie odstráni viac ako 99,9999 % baktérií a vírusov.

Electrolux EES42210IX,
záruka dokonalej čistoty

Nevynechá žiaden kút
Umývačka riadu Electrolux EES42210IX nenecháva nič na náhodu! Preto v jej vnútri okrem systému SatelliteClean® nájdete 2 otočné sprchovacie ramená, vďaka ktorým sa voda dostane do každého zákutia umývačky. Váš riad tak bude perfektne čistý bez ohľadu na to, či je uložený v hornom, alebo dolnom koši.

Neprekonateľne hygienická čistota
Záleží vám na hygienickej čistote a ochrane zdravia svojich najbližších? Siahnite po umývačke Electrolux EES42210IX, ktorá vám prináša ten najvyšší hygienický štandard. Program Extra Hygiena zahŕňa sanitačnú fázu oplachu pri teplote 69 °C, pomocou ktorej odstráni viac ako 99,999 % baktérií a vírusov.

Rýchle a nekompromisné výsledky
Sú dni, kedy sa umývačka skoro vôbec nezastaví, a dni, kedy sa ju kvôli pár kúskom riadu ani neoplatí spustiť. Presne pre takéto prípady je tu rýchly a účinný 30-minútový program, vďaka ktorému už nemusíte s umývaním čakať na chvíľu, kedy bude umývačka riadu Electrolux EES42210I naplnená.

Extra dávka pohodlia
Chcete spraviť starostlivosť o čistý riad pohodlnejšou? V tom prípade je horný kôš QuickLift pre vás ako stvorený. Jednoduchým pohybom upravíte výšku koša aj vtedy, keď je plný, čo zaručí mimoriadne komfortné vkladanie a vykladanie riadu.
Ako vybrať umývačku riadu
Ako si vybrať toho pravého domáceho pomocníka na umývanie riadu? V článku sa dozviete ako vybrať umývačku riadu podľa vašich predstáv, aké parametre odporúčame sledovať pri jej kúpe, a na záver sme pre vás spísali zopár tipov a rád, ako sa starať o umývačku riadu, aby ste s ňou boli spokojný dlhé roky.
Špecifikácia
8 programy/-ov, 3 teploty/teplôt
Umývacie programy: 160 minútový, 60 minútový, 90 minútový, AUTO Sense, Eko, Machine Care, rýchly 30 minútový, opláchnutie
Kapacita umývania: 9: V súlade s normou IEC pozostáva jedna súprava riadu z plytkého taniera, hlbokého taniera, dezertného taniera, skleného pohára, čajovej šálky s podšálkou, noža, vidličky, polievkovej lyžice, dezertnej lyžičky a čajovej lyžičky.
Systém sušenia: AirDry
Možnosť odloženia štartu o 1 až 24 hodín
Vodný senzor zisťuje úroveň znečistenia vody a upravuje spotrebu vody
Indikátor soli a leštidla
Ukazovatele funkcií: leštidlo, soľ, fáza sušenia, fáza oplachovania, umývanie, vybraný program, posunutý štart 1-24 hodín, XtraPower, extra hygienický, GlassCare
Výškovo nastaviteľný horný košík, dokonca i plne naložený
Horný košík s: 2 mäkké gumové špičky , sklopné držiaky na poháre, plastová rukoväť
Dolný košík s: 2 foldable tines,Plastic handle
Rozmery spotrebiča VxŠxH (mm): 818 x 446 x 570
Inštalácia: Zabudovateľná umývačka s viditeľným ovládacím panelom
Výkon
Systém sušenia: AirDry
Typ motora: Inverter BLDC
Menovitá kapacita (súprav riadu): 9
Trvanie programu (h:min): 4:00
Inštalácia
Rozmery (mm): 818x446x570
Dľžka prívodného kábla (m): 1.5
Dĺžka napúšťacej hadice (cm): 150
Dĺžka vypúšťacej hadice (cm): 150
Príkon (W): 1950
Napätie (V): 220-240
Požadované istenie (A): 10 A
Typ prítokovej hadice: Aqua control
Čistá hmotnosť (kg): 33.9
Kolieska a nožičky: 2 adj feet + 1 front adj rear foot (adj 0 to 8cm)
Energia
Frekvencia: 50
Energetická trieda: E
Spotreba energie na 100 cyklov (kWh): 70
Spotreba vody na cyklus (lit.): 9.9
Trieda emisií hluku šíreného vzduchom: B
Úroveň emisií hluku šíreného vzduchom (dB (A) re 1pW): 44
Pohotovostný režim (W): 0.5
Index energetickej účinnosti: 55.9
Ostatné
Produktové číslo (PNC): 911 064 015
Typ konštrukcie : Vstavaná
Inštalácia: Vstavaná s viditeľným ovládacím panelom
Priestor pre inštaláciu VxŠxH (mm): 820-900x450x550
Programy: 160 minútový, 60 minútový, 90 minútový, AUTO Sense, Eko, Machine Care, rýchly 30 minútový, opláchnutie
Počet programov: 8
Počet teplôt: 3
Zariadenie proti zaplaveniu: spínací plavák
Vodný senzor: áno
Ukazovatele displeja: zostávajúci čas, posunutý štart, servisný kód
Vnútorné osvetlenie: Nie
Fuzzy Logic - množstevná automatika: No
Vybavenie dolného koša: 2 foldable tines,Plastic handle
Vlastnosti horného koša: 2 mäkké gumové špičky , sklopné držiaky na poháre, plastová rukoväť
| Typ prístroja | Vstavaná umývačka riadu |
|---|
| Počet programov | 8 |
|---|---|
| Čas trvania programu ECO | 4:00 |
| Smart | Nie |
|---|---|
| Retro | Nie |
| Emisná trieda hluku | B |
| Hlučnosť | 44 dB |
| Počet súprav | 9 |
| Možnosť umiestnenia | Vstavaná |
| Displej | Áno |
|---|---|
| Aquastop | Nie |
| Špeciálne funkcie | GlassCare |
|---|---|
| Špeciálne funkcie | Automatické otváranie dvierok |
| Odložený štart/koniec | Áno |
| Počet teplôt | 4 |
| Autoprogram | Áno |
| Signalizácia priebehu umývania | Displej |
| Zásuvka na príbory | Nie |
| Automatické otváranie dverí | Áno |
| Energetická trieda | E |
|---|---|
| Spotreba vody | 9,9 l |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 70 kWh |
| Rozmery pre zabudovanie (VxŠxH | 82-90x45x55 cm |
|---|---|
| Výška | 81,80 cm |
| Šírka | 44,60 cm |
| Hĺbka | 57,00 cm |
| Hmotnosť | 34,0 kg |
| Výška balenia | 870,00 mm |
|---|---|
| Šírka balenia | 490,00 mm |
| Hĺbka balenia | 685,00 mm |
| Hmotnosť balenia | 35000,00 g |
| Farba | Nerez |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.







