Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Vstavané umývačky riadu

Doprajte vašej kuchyni jednotný vzhľad a objavte výhody zabudovaných umývačiek riadu. Umývačky riadu vstavané sú dostupné v dvoch rozmeroch a zaujmú vás najmä svojimi funkciami. Aké vstavané umývačky riadu sú k dispozícii a podľa čoho sa v bohatej ponuke orientovať?Vstavaná umývačka riadu vs. voľne stojaca

Uvažujete o kúpe umývačky riadu a rozhodujete sa medzi vstavanou alebo voľne stojacou? Vstavané umývačky riadu dokonale splynú s vašou kuchynskou linkou vďaka možnosti výmeny prednej dosky. Celá kuchyňa si tak zachová jednotný vzhľad a zabudovaná umývačka riadu sa stane nenápadným, ale veľmi užitočným doplnkom. Vstavané umývačky riadu sú dostupné v dvoch veľkostiach, takže výmena za nový kus je jednoduchá a bezproblémová.

Voľne stojace umývačky riadu je možné umiestniť kamkoľvek v kuchyni, stačí aby mali v blízkosti rozvody elektrickej energie, odpadu a vody. Objavte všetky voľne stojace umývačky riadu na Planeo.sk a vyberajte z viacerých farebných prevedení a dizajnov.

Vstavané umývačky riadu podľa veľkosti

Umývačka riadu vstavaná je dostupná v dvoch veľkostiach. Výber konkrétneho modelu umývačky riadu záleží od veľkosti priestoru, do ktorého ju chcete umiestniť a tiež počtu osôb žijúcich v domácnosti.

zka vstavan umvačka riadu.

Zabudovaná umývačka riadu musí spĺňať niekoľko kritérií

Vstavaná umývačka riadu je spotrebič, ktorý budete používať každý deň. Preto by ste vstavané umývačky riadu mali vyberať okrem veľkosti aj podľa hlučnosti, umiestnenia ovládacieho panelu alebo programov.

Koľko decibelov má mať vstavaná umývačka riadu?

Hodnota dB udáva, akú bude mať vstavaná umývačka riadu hlučnosť. Najtichšie vstavané umývačky riadu majú okolo 40 dB, štandardom je však hlučnosť do 50 dB. Hodnotu dB sledujte najmä v prípade, že plánujete využívať umývačku riadu vo večerných hodinách a jej hlučnosť by vás mohla rušiť.

Kde má zabudovaná umývačka riadu ovládací panel?

Každá vstavaná umývačka riadu je ovládaná prostredníctvom mechanických tlačidiel, ktoré sú väčšinou kombinované s LED displejom. Vstavaná umývačka riadu môže mať ovládací panel umiestnený v hornej časti na prednej strane, čo však narúša jednotnosť kuchynskej linky. Ovládací panel však zároveň ponúka lepší prehľad o priebehu umývacieho cyklu a všeobecne je považovaný za praktickejší.

Druhou možnosťou sú vstavané umývačky riadu s integrovaným ovládacím panelom, ktorý je umiestnený na hornej hrane dvierok, takže ho v prípade zatvorenej umývačky riadu nie je vidieť. Celá kuchynská linka je viac zjednotená a jej vzhľad nie je ničím rušený. Vstavaná umývačka riadu sa však dá ovládať len po jej otvorení.

Vstavaná umývačka riadu s množstvom programov

Každá zabudovaná umývačka riadu má zvyčajne automatický program, ktorý má vopred stanovenú dĺžku umývacieho cyklu a spotrebu vody. Jednotlivé vstavané umývačky riadu však ponúkajú množstvo ďalších programov, ktoré zefektívňujú umývanie riadu. Štandardom sa stáva napríklad krátky program, počas ktorého vstavaná umývačka riadu čistí riad 30 až 45 minút. Populárnym je aj ECO program, ktorý šetrí vodu aj elektrickú energiu zároveň, alebo špeciálny intenzívny program či program na sklo.

Zabudovan vstavan umvačka dokonale lad so zvykom kuchyne.

Vstavané umývačky riadu vás prekvapia svojimi funkciami

Umývačky riadu vstavané sa od seba odlišujú radou funkcií a vlastností, ktoré zjednodušujú ich ovládanie, či prevádzku. Zabudovaná umývačka riadu môže disponovať napríklad:

  • Aqua Stop/Aqua Safe - zabraňuje pretekaniu a úniku vody.
  • Automatické otváranie dverí - po skončení všetkých programov sa dvere umývačky otvoria, čím sa urýchľuje proces sušenia riadu.
  • Pripojenie k WiFi – vstavané umývačky riadu je možné ovládať cez mobilnú aplikáciu.
  • Zámok/detská poistka - zabraňujú otvoreniu dvierok umývačky.
  • Odložený štart – vstavané umývačky riadu s možnosťou naplánovania spustenia umývacieho cyklu na neskôr.
  • Indikátor nedostatku soli/leštidla - väčšinou je sprevádzaný akustickou signalizáciou.
249 €
1 009 €
Všetky filtre

95 produktov

5,0 2x
Whirlpool W7I HT58 T
Vstavaná umývačka riadu, 15 sád riadu, energy B, spotreba vody na cyklus 9,5l
Ihneď k odoslaniu
Skladom viac ako 5 ks.
U Vás už 17.6.
689,00 €
Akcia: Kúp teraz za 639,00 €
Zobraziť ďalších 24
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.