Katalóg Predajne Prihlásiť
Košík

Prihlásenie


Nový účet?

  • Jednoduchá reklamácia
  • Prehľad o stave objednávok
  • Doklady na jednom mieste
Registrovať sa

Vstavané umývačky riadu | Zabudované umývačky

Doprajte vašej kuchyni jednotný vzhľad a objavte výhody zabudovaných umývačiek riadu. Umývačky riadu vstavané sú dostupné v dvoch rozmeroch a zaujmú vás najmä svojimi funkciami. Aké vstavané umývačky riadu sú k dispozícii a podľa čoho sa v bohatej ponuke orientovať?

 

Vstavaná umývačka riadu vs. voľne stojaca

Uvažujete o kúpe umývačky riadu a rozhodujete sa medzi vstavanou alebo voľne stojacou? Vstavané umývačky riadu dokonale splynú s vašou kuchynskou linkou vďaka možnosti výmeny prednej dosky. Celá kuchyňa si tak zachová jednotný vzhľad a zabudovaná umývačka riadu sa stane nenápadným, ale veľmi užitočným doplnkom. Vstavané umývačky riadu sú dostupné v dvoch veľkostiach, takže výmena za nový kus je jednoduchá a bezproblémová.

Voľne stojace umývačky riadu je možné umiestniť kamkoľvek v kuchyni, stačí aby mali v blízkosti rozvody elektrickej energie, odpadu a vody. Objavte všetky voľne stojace umývačky riadu na Planeo.sk a vyberajte z viacerých farebných prevedení a dizajnov.

Vstavané umývačky riadu podľa veľkosti

Umývačka riadu vstavaná je dostupná v dvoch veľkostiach. Výber konkrétneho modelu umývačky riadu záleží od veľkosti priestoru, do ktorého ju chcete umiestniť a tiež počtu osôb žijúcich v domácnosti.

zka vstavan umvačka riadu.

Zabudovaná umývačka riadu musí spĺňať niekoľko kritérií

Vstavaná umývačka riadu je spotrebič, ktorý budete používať každý deň. Preto by ste vstavané umývačky riadu mali vyberať okrem veľkosti aj podľa hlučnosti, umiestnenia ovládacieho panelu alebo programov.

Koľko decibelov má mať vstavaná umývačka riadu?

Hodnota dB udáva, akú bude mať vstavaná umývačka riadu hlučnosť. Najtichšie vstavané umývačky riadu majú okolo 40 dB, štandardom je však hlučnosť do 50 dB. Hodnotu dB sledujte najmä v prípade, že plánujete využívať umývačku riadu vo večerných hodinách a jej hlučnosť by vás mohla rušiť.

Kde má zabudovaná umývačka riadu ovládací panel?

Každá vstavaná umývačka riadu je ovládaná prostredníctvom mechanických tlačidiel, ktoré sú väčšinou kombinované s LED displejom. Vstavaná umývačka riadu môže mať ovládací panel umiestnený v hornej časti na prednej strane, čo však narúša jednotnosť kuchynskej linky. Ovládací panel však zároveň ponúka lepší prehľad o priebehu umývacieho cyklu a všeobecne je považovaný za praktickejší.

Druhou možnosťou sú vstavané umývačky riadu s integrovaným ovládacím panelom, ktorý je umiestnený na hornej hrane dvierok, takže ho v prípade zatvorenej umývačky riadu nie je vidieť. Celá kuchynská linka je viac zjednotená a jej vzhľad nie je ničím rušený. Vstavaná umývačka riadu sa však dá ovládať len po jej otvorení.

Vstavaná umývačka riadu s množstvom programov

Každá zabudovaná umývačka riadu má zvyčajne automatický program, ktorý má vopred stanovenú dĺžku umývacieho cyklu a spotrebu vody. Jednotlivé vstavané umývačky riadu však ponúkajú množstvo ďalších programov, ktoré zefektívňujú umývanie riadu. Štandardom sa stáva napríklad krátky program, počas ktorého vstavaná umývačka riadu čistí riad 30 až 45 minút. Populárnym je aj ECO program, ktorý šetrí vodu aj elektrickú energiu zároveň, alebo špeciálny intenzívny program či program na sklo.

Zabudovan vstavan umvačka dokonale lad so zvykom kuchyne.

Vstavané umývačky riadu vás prekvapia svojimi funkciami

Umývačky riadu vstavané sa od seba odlišujú radou funkcií a vlastností, ktoré zjednodušujú ich ovládanie, či prevádzku. Zabudovaná umývačka riadu môže disponovať napríklad:

  • Aqua Stop/Aqua Safe - zabraňuje pretekaniu a úniku vody.
  • Automatické otváranie dverí - po skončení všetkých programov sa dvere umývačky otvoria, čím sa urýchľuje proces sušenia riadu.
  • Pripojenie k WiFi – vstavané umývačky riadu je možné ovládať cez mobilnú aplikáciu.
  • Zámok/detská poistka - zabraňujú otvoreniu dvierok umývačky.
  • Odložený štart – vstavané umývačky riadu s možnosťou naplánovania spustenia umývacieho cyklu na neskôr.
  • Indikátor nedostatku soli/leštidla - väčšinou je sprevádzaný akustickou signalizáciou.

Najpredávanejšie produkty

1
Vstavaná umývačka riadu, 13 súprav riadu, spotreba vody na ECO cyklus 9,5 litrov, koše VarioFlex, príborová zásuvka Vario, EfficientDry, HomeConnect
Skladom 5 ks a v 32 predajniach
649,00 €
2
BOSCH SMV6ZCX00E
val
TIP
Vstavaná umývačka riadu, sušenie ZEOLITH, spotreba vody na ECO 9,5 litra, 14 súprav riadu, príborová zásuvka Vario, systém košov Flex, InfoLight
Dostupné v 19 predajniach
779,00 €
3
Vstavaná umývačka na 14 súprav riadu, energetická trieda D, hlučnosť 40 dB, príborová zásuvka, 6. zmysel PowerClean, NaturalDry System - qutomatické otvorenie dvierok pre lepšie sušenie
Skladom viac ako 5 ks a v 1 predajni
599,00 €

[€]

Všetky filtre

ELECTROLUX EES48200L ELECTROLUX EES48200L
val
ELECTROLUX EES48200L
Vstavaná plne integrovaná umývačka riadu 60 cm parametre Energetická trieda: E Spotreba energie na 100 cyklov 95 kWh spotreba vody na cyklus 10,5 l Počet sád: 14 Počet programov: 8 Počet teplôt: 3 Hlučnosť (dB): 46 vlastnosti systém SatelliteClean® ponúka až trikrát lepšie výsledky, než je bežné. Dvojito rotujúce rameno neustále mení uhol ostreku, preto aj objemnejšie riad bude dobre umytý. ovládanie QuickSelect predstavuje jednoduchý spôsob, ako upraviť a spustiť umývací program. Posuvným ťahom zvolíte dĺžku programu a poklepaním pridáte rôzne voliteľné funkcie technológia airdry využíva na sušenie prirodzeného prúdenia vzduchu. Dvierka umývačky sa pred koncom programu pootvoriao 10 cm, aby mohol vzduch voľne prúdiť. To prináša až trikrát lepšie výsledky než sušenia so zatvorenými dvierkami. Indikátor stavu umývanie - Umývačka vás pomocou lúča "Beam on floor" v tichosti informuje o aktuálnom stave umývacieho programu. Zvukovú signalizáciu môžete ľahko prepočuť, ale svetelný bod premietaný na podlahe pod spotrebičom neprehliadnete. Keď svieti červená, program beží, keď zelená, je hotovo. Zásuvka MaxiFlex je navrhnutá pre príbory a náčinie rozmanitých rozmerov a tvarov. Či už pri varení použijete veľké alebo neforemné náčinie, do extra hlbokej prispôsobiteľné zásuvky s deliacimi priečkami všetko ľahko vložíte. Funkcia odloženého štartu 1-24 hodín Indikátor doplnenia soli invertor motor programy: 160 minútový, 60 minútový, 90 minútový, AUTO Sense, eco, Machine Care, rýchly 30 minútový, Opláchnutie a čakanie Rozmery: Výška: 81,8 cm Šírka: 59,6 cm Hĺbka: 55 cm Priestor pre inštaláciu: Výška: 82-88 cm Šírka: 60 cm Hĺbka: 55 cm
Ihneď k odoslaniu
Skladom viac ako 5 ks.
U Vás už 28.9.
479,00 €
Akcia: Kúp teraz za 429,00 €
Zobraziť ďalších 24
last-visited