Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Vstavané umývačky riadu šírka 45 cm

Máte v kuchyni malý priestor, ale aj tak túžite po vstavanej umývačke riadu? Zabudovaná umývačka riadu 45 cm je skvelou voľbou do malých kuchýň, či pre rodiny s menším počtom členov. Ako vybrať vstavané umývačky riadu 45 cm a akými funkciami vás môžu prekvapiť?

 

 

Vstavané umývačky riadu 45 cm podľa veľkosti

Umývačka riadu 45 cm vstavaná má zvyčajne rozmery 81 x 45 x 55 cm, pričom jednotliví výrobcovia sa zvyčajne líšia v niekoľkých centimetroch. Vstavané umývačky riadu sú priamo zabudované do kuchynskej linky, a je preto dôležité vopred premerať miesto, do ktorého má byť vstavaná umývačka riadu 45 cm umiestnená. To isté platí aj v prípade, že nahrádzate starú vstavanú umývačku riadu za novú.

Na Planeo.sk sú dostupné aj vstavené umývačky riadu 60 cm, ktoré sú vhodné najmä do väčších domácností. Najväčší rozdiel je vo veľkosti, pretože kým úzka vstavaná umývačka riadu 45 cm zvládne umyť 8 - 10 súprav riadu, vstavaná umývačka riadu so šírkou 60 cm ich umyje až 16. Vstavané umývačky riadu 45 cm však v kuchyni zaberajú menej miesta a preto sú častou voľbou spotrebiteľov.

zke vstavan umvačky riadu 45 cm sa hodia aj do malch kuchň.

Aké má vstavaná umývačka riadu 45 cm ovládanie?

Vstavaná umývačka riadu 45 cm sa líši najmä v umiestnení ovládacieho panelu. Umývačka riadu vstavaná 45 cm môže mať:

  • Integrované ovládanie - vstavané umývačky riadu 45 cm majú integrované ovládanie umiestnené v hornej hrane dvierok, vďaka čomu nie je narušený dizajn kuchyne. Vstavaná umývačka riadu 45 cm sa dá ovládať len po otvorení dvierok.
  • Ovládací panel na prednej strane dvierok - umývačka riadu 45 cm vstavaná s ovládacím panelom na prednej strane dvierok ponúka praktický prehľad všetkých umývacích programov a ich jednoduché nastavenie, avšak kvôli umiestneniu na prednej strane je však často rušivým prvkom.

Vstavan umvačky riadu 45 cm s integrovanm ovldanm.

Vstavaná umývačka riadu 45 cm s množstvom funkcií

Jednotlivé vstavané umývačky riadu 45 cm sa od seba odlišujú rôznymi funkciami, ktoré oceníte pri pravidelnom používaní. Praktickým prvkom sú napríklad výškovo nastaviteľné koše, ktoré si môžete prispôsobiť podľa veľkosti vášho riadu či hrncov. Užitočným je aj výmenník tepla, ktorý dokáže predchádzať prudkým zmenám teploty. Bezpečné sú vstavané umývačky riadu 45 cm s funkciou AquaStop, ktoré vám v prípade úniku vody nepretečú. V prípade vašej neprítomnosti oceníte aj automatické otváranie dverí, ktoré pomôže rýchlejšie sušiť riad. Niektoré vstavané umývačky riadu 45 cm majú aj funkciu odloženého štartu, dávkovacieho asistenta, či LED displej, ktorý informuje o zostatkovom čase, či prebiehajúcom umývacom cykle.

Akcie

Okamžitá zľava až 200 €

Veľké domáce spotrebiče

Umývačky riadu

Vstavané umývačky riadu

259 €
849 €
Všetky filtre

31 produktov

Na objednávku
val
Okamzita zlava 200 € - 50€
MORA IM 526C3
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr
379,00 €
Akcia: Kúp teraz za 329,00 €
Zobraziť ďalších 7
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.