Práčka s kapacitou 8 kg, energetická trieda A, max. otáčky 1400 ot/min, protipenový systém, detský bezpečnostný zámok, antialergický program
519,00 €
421,95 € bez DPH
Práčka vopred plnená
EW6FN348WC
Trieda energetickej účinnosti A
Maximálna kapacita (kg) 8
Max. rýchlosť odstreďovania (ot./min.) 1400
Trieda účinnosti odstreďovania B
Trieda emisií hluku šíreného vzduchom B
Dĺžka cyklu, program Eco 40-60 3:25
Úroveň emisií hluku šíreného vzduchom (dB(A) re 1pW) 75
Protipenový systém
Detský bezpečnostný zámok
Pracie programy:
Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemná bielizeň, rýchly 1minút, plákanie, odstreď./vypúšťanie, antialergický program s parou, prikrývka, hodváb, vlna, šport, outdoor, džínsovina
Rozmery (mm) 847x596x572
EW6FN348WC
Trieda energetickej účinnosti A
Maximálna kapacita (kg) 8
Max. rýchlosť odstreďovania (ot./min.) 1400
Trieda účinnosti odstreďovania B
Trieda emisií hluku šíreného vzduchom B
Dĺžka cyklu, program Eco 40-60 3:25
Úroveň emisií hluku šíreného vzduchom (dB(A) re 1pW) 75
Protipenový systém
Detský bezpečnostný zámok
Pracie programy:
Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemná bielizeň, rýchly 1minút, plákanie, odstreď./vypúšťanie, antialergický program s parou, prikrývka, hodváb, vlna, šport, outdoor, džínsovina
Rozmery (mm) 847x596x572
Všeobecné
| Typ prístroja | Spredu plnená práčka |
|---|
Programy
| Počet programov | 14 |
|---|---|
| Program jemná bielizeň | Áno |
| Parný program | Áno |
| Program ľahké žehlenie | Áno |
| Čas trvania programu ECO | 3:40 |
Vlastnosti
| Smart | Nie |
|---|---|
| Emisná trieda hluku | B |
| Hlučnosť | 75 dB |
| Plnenie | Spredu plnená |
| Náplň prania | 8,0 kg |
| Otáčky | 1400 ot/min |
| Možnosť umiestnenia | Voľne stojaca |
Výbava
| Aquastop | Nie |
|---|
Funkcie
| Odložený štart/koniec | Áno |
|---|---|
| Množstevná automatika | Áno |
| Signalizácia priebehu prania | LED displej |
Energetické parametre
| Energetická trieda | A |
|---|---|
| Spotreba vody | 43 l |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 47 kWh |
Rozmery a hmotnosť
| Výška | 85,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 60,00 cm |
| Hĺbka | 60,00 cm |
| Hmotnosť | 69,5 kg |
Farba
| Farba | Biela |
|---|
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.