Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Electrolux EW7TN13372C

4,8
7 hodnotení
3 recenzie

Zhora plnená práčka s technológiou SteamCare. Kapacita bubna 7 kg, maximálne otáčky odstreďovania 1300 ot./min. 14 programov, výber teploty, nastavenie rýchlosti odstreďovania, predpranie, škvrny, extra plákanie, Soft Plus, Steam Plus, posunutý štart, Time Manager, štart/pauza. 

Zobraziť celý popis

Zhora plnená práčka s technológiou SteamCare. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 7 kg a maximálne otáčky odstreďovania sú 1300 ot./min. Ponúka 14 pracích programov a množstvo prídavných funkcií: výber teploty, nastavenie rýchlosti odstreďovania, predpranie, škvrny, extra plákanie, Soft Plus, Steam Plus, posunutý štart, Time Manager, štart/pauza. Maximálna hlučnosť 78 dB. Práčka s technológiou SteamCare znižuje pokrčenie bielizne o tretinu vďaka pare. Funkcia SoftPlus zabezpečí na dotyk mäkkú a jemnú bielizeň s dlhodobo sviežou vôňou. S funkciou EcoTimeManager operie práčka úsporne, efektívne a ekologicky.

Aj do menších priestorov

Ak nemáte vo svojej kúpeľni dostatok priestoru pre umiestnenie spredu plnenej práčky, je pre vás ideálnou voľbou práčka plnená zhora, ktorá nielen, že nezaberie veľa miesta, ale poradí si aj s množstvom špinavej bielizne, ktoré čaká na vypranie. Nemusíte sa obávať zložitého ovládania, práčka totiž disponuje veľkým LCD displejom. Na jedno pranie práčka dokáže vyprať až 7 kg špinavej bielizne. Maximálna rýchlosť odstreďovania je 1300 otáčok za minútu. Práčka zo série 700 s technológiou SteamCare zníži pokrčenie bielizne až o tretinu, vďaka tomu, že na konci programu vpustí do bubna paru. Tá zmierni záhyby a vyrovná tkaniny.

Menej pokrčená bielizeň

Technológia SteamCare umožňuje z bubna práčky vybrať menej pokrčenú bielizeň. Pred skončením pracieho cyklu bielizeň ošetrí parou, ktorá vyrovnáva vlákna a zníži pokrčenie oblečenia o tretinu. Nie je potrebné ho následne toľko žehliť, takže nie je potrebné vystavovať tlaku a teplu. Vďaka tomu zostane dlhšie ako nové.

                                             

Šikovné funkcie a technológie

S modernou technológiou FuzzyLogic, ktorá reaguje na aktuálne množstvo bielizne v bubne práčky, sa šetrí nielen vaša peňaženka, ale životné prostredie. Práčka totiž prispôsobí dĺžku pracieho cyklu a spotrebu vody a energie. Veľmi obľúbená je funkcia odložený štart, ktorá umožňuje odložiť začiatok pracieho cyklu, takže pranie môžete nastaviť na dobu, keď nebudete doma, alebo na lacnejší, nočný prúd. Práčka je vybavená množstvom užitočných funkcií, medzi ktoré patrí Eco TimeManager, ktorý nastaví dĺžku pracieho cyklu podľa vašich potrieb. Technológia SensiCare automaticky prispôsobuje program každej várky bielizne a podľa toho si upraví čas aj spotrebu energie bez toho aby ovplyvnila dokonalé výsledky prania.

                                                    

Osvieži bielizeň so SoftPlus

Funkcia SoftPlus zabezpečí, že vypraná bielizeň bude na dotyk mäkká, jemná a dlhodobo si udrží svoju sviežu vôňu. Pred posledným plákaním sa oblečenie namočí aby sa aviváž rozložila rovnomerne v celej náplni a správne ošetrí každý kus odevu.

Pracie programy

Z pracích programov si vždy vyberiete ten najvhodnejší pre pranie práve zašpinenej bielizne. Vysoko účinný antialergický program odstráni z všej bielizne dráždivé látky. Kombinuje pritom účinný prací cyklus a parnú fázu aby jemne a dokonale očistil a ošetril každé vlákno. Práčka je vybavená aj špeciálnymi programami pre pranie  športového oblečenia alebo dokonca hodváb.

  • Programy: zap/vyp, bavlna, Cotton ECO, syntetika, jemná bielizeň, Steam, Steam Cashmere, odstredenie/vypustenie, plákanie, detská bielizeň, Rapid 14min, protialergický, športová bielizeň, Denim, Wool\Silk
  • Funkcie: výber teploty, nastavenie rýchlosti odstreďovania, predpranie, škvrny, extra plákanie, Soft Plus, Steam Plus, posunutý štart, Time Manager, štart/pauza
Rozmery - výška:89 cm
Rozmery - šírka:40 cm
Rozmery - hĺbka:60 cm
Prevedenie:Zhora plnená
Účinnosť a spotreba
Účinnosť odstreďovania:B
Spotreba energie:59 kWh
Spotreba vody:45 l
Pranie
Kapacita prania:7 kg
Rýchlosť odstreďovania:1300 ot/min.
Hlučnosť pri odstreďovaní:79 dB
Programy
Bavlna:áno
Syntetika:áno
Jemná bielizeň:áno
Vlna:áno
Rýchly program:áno
Parné pranie :áno
Programy prania:Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemná bielizeň, Steam, Steam Cashmere, odstredenie/vypustenie, plákanie, detská bielizeň, Rapid 14min, protialergický, športová bielizeň, džínsovina, Wool\Silk
Detská bielizeň:áno
Šport:áno
Funkcie
Fuzzy logic:áno
Posun štartu:áno
Indikácia zostávajúceho času:áno
Samostatne nastaviteľná teplota:áno
Nastaviteľné otáčky:áno
Displej:Multifunkčný displej
Ďalšie parametre
Ďalšie parametre:Funkcie
výber teploty, nastavenie rýchlosti odstreďovania, predpranie, škvrny, extra plákanie, Soft Plus, Steam Plus, posunutý štart, Time Manager, štart/pauza