Naša práčka s vrchným plnením série 700 vybavená technológiou SteamCare zníži pokrčenie bielizne až o jednu tretinu. Na konci programu vpustí do bubna paru, ktorá zmierni záhyby a tkaniny narovná. Zaobídete sa aj bez žehličky a ušetríte si námahu.
Práčka vrchom plnená; SteamCare®; En. trieda: E; Kapacita prania (kg): 7; Otáčky za minútu: 1200; Aqua control; parné programy, Time Manager/úspora času; Antialergický program; Rýchly program; Rozmery VxŠxHxH max. (Mm): 890x400x600x600; Stredný LED displej; Odložený štart; Soft Opening
EW7TN3272C Práčka vrchom plnená ELECTROLUX

Oblečenie bez záhybov a pokrčenia hneď poruke

Obmedzte pokrčenie s technológiou SteamCare
Vďaka technológii SteamCare vyberiete oblečenie z bubna menej pokrčené. Pred skončením pracieho cyklu sa bielizeň ošetrí parou, ktorá narovná vlákna a zníži pokrčenie tkanín až o tretinu. Oblečenie netreba toľko žehliť, takže nie je vystavené intenzívnemu teplu a tlaku žehličky a zostane ako nové.

Individuálna starostlivosť a kratšie cykly
Technológia SensiCare prispôsobuje program aktuálnej náplni, aby zabránila zbytočne dlhému praniu. Odevy si tak dlhšie zachovajú svoj vzhľad a hebkosť.
Svieža bielizeň so SoftPlus
Vďaka funkcii SoftPlus je vypraná bielizeň na dotyk mäkká a jemná a dlhšie sviežo vonia. Oblečenie sa pred posledným plákaním namočí, aby sa aviváž rovnomerne rozložila v celej náplni a správne ošetrila každý kus odevu.

Svieža bielizeň s antialergickým programom
Náš vysoko výkonný antialergický program odstraňuje z bielizne dráždivé látky, pričom kombinuje účinný prací cyklus a parnú fázu, aby jemne a dôkladne očistil a ošetril každé vlákno.
* Testované na Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium, Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa a bakteriofág MS2 v externom teste vykonanom spoločnosťou Swissatest Testmaterialien AG v roku 2021 (správa z testovania č. 202120117)

Šetrite energiu s Eco TimeManagerom
Perte úsporne, efektívne a ekologicky s funkciou Eco TimeManager. Prispôsobte si trvanie pracieho programu, ako vám to vyhovuje, a súčasne šetrite vodu aj energiu. To všetko pri vynikajúcej účinnosti prania. Môžete sa spoľahnúť, že bielizeň bude vypraná jemne a dôkladne.

Svieža bielizeň so SoftPlus
Vďaka funkcii SoftPlus je vypraná bielizeň na dotyk mäkká a jemná a dlhšie sviežo vonia. Oblečenie sa pred posledným plákaním namočí, aby sa aviváž rovnomerne rozložila v celej náplni a správne ošetrila každý kus odevu.
Kľúčové funkcie:
- Práčka s vrchným plnením
- Množstvo bielizne: 7 kg
- Maximálne otáčky: 1200 ot./min.
- Veľký LCD displej
- Jemný program Hodváb navrhnutý špeciálne pre hodváb
Technické parametre:
Dĺžka cyklu, program Eco 40-60: 3:25
Trieda emisií hluku šíreného vzduchom: C
Trieda účinnosti odstreďovania: B
Úroveň emisií hluku šíreného vzduchom (dB (A) re 1pW): 77
Energetická trieda: E
Max. rýchlosť odstreďovania (ot./min.): 1151
Kapacita prania (kg): 7
Rozmery (mm): 890x400x600
Farba: Biela
Inštalácia: Voľne stojaci spotrebič
Typ displeja: Veľký LCD displej
Zoznam programov: zap/vyp|Eco 40-60|bavlna|syntetika|jemná bielizeň|Steam|Steam Cashmere|odstredenie/vypustenie|plákanie|detská bielizeň|Rapid 14min|Anti Allergy Vapour|športová bielizeň|džínsovina|Wool\Silk
Funkcie: Temp Selection|nastavenie rýchlosti odstreďovania|predpranie|Stain|extra plákanie|Soft Plus|Steam Plus|Delay|Time Manager|štart/pauza
Objem bubna (l): 42
Typ motora: Universal
Woolmark: Modrý
Kolieska a nožičky: 2 nastaviteľné a 2 pevné nožičky
Dľžka prívodného kábla (m): 1.65
Dĺžka napúšťacej hadice (cm): 130
Dĺžka vypúšťacej hadice (cm): 142
Príkon (W): 2200
Napätie (V): 230
Požadované istenie (A): 10 A
Frekvencia: 50
Jazyk panelu: čeština
| Typ prístroja | Vrchom plnená práčka |
|---|
| Počet programov | 14 |
|---|---|
| Program jemná bielizeň | Áno |
| Parný program | Áno |
| Program ľahké žehlenie | Nie |
| Čas trvania programu ECO | 3:25 |
| Čas programu prania | 3:25 |
| Smart | Nie |
|---|---|
| Emisná trieda hluku | C |
| Plnenie | Vrchom plnená |
| Hlučnosť odstreďovania | 77 dB(A) |
| Náplň prania | 7,0 kg |
| Otáčky | 1 ot/min |
| Možnosť umiestnenia | Voľne stojaca |
| Aquastop | Nie |
|---|
| Odložený štart/koniec | Áno |
|---|---|
| Množstevná automatika | Áno |
| Energetická trieda | E |
|---|---|
| Spotreba 100 cyklov pranie | 41 kWh |
| Spotreba vody | 41 l |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 78 kWh |
| Výška | 89,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 40,00 cm |
| Hĺbka | 60,00 cm |
| Hmotnosť | 58,0 kg |
| Farba | Biela |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.