Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Elektrické motorky pre deti

Nezáleží na tom, aký je vek alebo skúsenosti vášho dieťaťa, elektrické motorky pre deti ponúkajú zábavu a dobrodružstvo, ktoré môže posilniť ich sebadôveru a potešiť ich v akomkoľvek veku. Zistite ako vybrať elektrickú motorku pre deti a vyberajte z pestrej ponuky.

Elektrická detská motorka má praktické funkcie

Detské elektrické motorky sú vybavené užitočnými funkciami, ktoré si deti okamžite obľúbia. Každá elektrická detská motorka disponuje inými zaujímavými funkciami, ktorými sa jednotlivé modely od seba odlišujú. Vyberte vašim deťom elektrickú motorku s množstvom praktických funkcií, ktoré im spríjemnia každú jazdu.

Elektrické detské motorky sú vybavené týmito funkciami:

 • zvukové a svetelné efekty
 • MP3 prehrávač
 • FM rádio
 • odkladací priestor
 • zvuk motora
 • klaksón
 • odpružené kolesá
 • štartovanie kľúčom

Elektrick motorka pre deti BMW.

Elektrické motorky pre deti vyberajte podľa veku

Elektrická motorka pre deti je skvelou voľbou, ktorá poteší malých aj veľkých jazdcov. Tento druh vozidla vyberajte najmä podľa veku a zručností vášho dieťaťa. Pre lepší prehľad môžeme elektrické motorky pre deti rozdeliť do niekoľkých vekových kategórií:

 • od 2 rokov od 3 rokov
 • od 6 rokov

Elektrická motorka detská od 2 rokov

Tento typ elektrickej motorky je navrhnutý pre najmladších jazdcov. S dvoma zadnými kolesami alebo prípadne výsuvnou vodiacou tyčou, umožňuje aj úplne najmenším deťom zážitok z jazdy. Niekedy sa označuje aj ako elektrická trojkolka pre deti.

Detská elektrická motorka od 3 rokov

Elektrické motorky pre deti od 3 rokov zvyčajne disponujú balančnými kolieskami, ktoré je možné odmontovať. Vďaka tomu sa dokáže detská elektrická motorka prispôsobiť schopnostiach vášho dieťaťa a využiť ju môže aj v neskoršom veku.

Elektrická motorka pre deti od 6 rokov

Tento typ sa snaží čo najviac priblížiť reálnemu motocyklu a je vhodný pre tých, ktorí sa chcú začať zaujímať o motokros, trial alebo supermoto pred prechodom na benzínové modely. Detská elektrická motorka pre deti od 6 rokov je preto určená najmä skúseným jazdcom, ktorí sa tomuto športu chcú venovať aj naďalej.

Elektrick motorka pre deti s pomocnmi kolieskami.

Elektrická motorka detská - ako vybrať?

Elektrické motorky pre deti majú veľmi podobné parametre, takže rozdiely medzi jednotlivými modelmi nie sú veľmi výrazné. Často sa ľudia pri výbere elektrickej motorky pre deti rozhodujú najmä podľa funkcií, dizajnu a ceny.

O výkone detskej elektrickej motorky však informujú aj tieto parametre:

 • doba jazdy
 • doba nabíjania
 • maximálna rýchlosť
 • nosnosť

Detské elektrické motorky majú výdrž 60 až 90 minút, v závislosti od rýchlosti a terénu. Priemerná doba nabíjania je 10 až 15 hodín, je však dôležité brať do úvahy, že niektoré modely môžu mať odlišné časy nabíjania. Elektrické detské motorky dosahujú maximálnu rýchlosť väčšinou medzi 3 a 5 km/h. Detské elektrické motorky majú maximálnu nosnosť obvykle od 25 do 30 kg.

Detsk elektrick motorka sa tartuje na kľč.

Objavte všetky vonkajšie hračky v našej ponuke

V našej ponuke nájdete okrem elektrických motoriek aj ďalšie elektrické vozidlá pre deti. Na výber je pestrá ponuka vonkajších hračiek, ktorými si môžete vybaviť domáce ihrisko. Pozrite si našu ponuku alebo navštívte priamo kamennú predajňu.

Zakúpite u nás:

159 €
159 €
Všetky filtre

2 produkty

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.