Elegantný komínový digestor Elica Just Dry so šírkou 55 cm ponúka silný výkon až 670 m³/h, tichú prevádzku (51–67 dB) a dotykové ovládanie s časovačom. Má nastaviteľné LED osvetlenie, špeciálny systém proti kondenzácii a možnosť odťahu aj recirkulácie.
Odporúčané služby
Ďalšie možnosti financovania


Elegancia a sila v jednom

Údržba, ktorá vás nezdrží
Komínový odsávač pár Elica je navrhnutý pre jednoduchú údržbu a maximálnu hygienu. Filtre sú ľahko prístupné, vyberateľné, umývateľné a vymeniteľné. Stačí pár minút – a váš spotrebič bude opäť v perfektnej forme.
Ako vybrať digestor?
V našom článku sa dozviete, ako si ideálne vybrať digestor. Prezradíme Vám, na základe akých parametrov si vybrať ten správny model.
Dva prevádzkové režimy - odťah alebo recirkulácia
4 stupne výkonu (3 + intenzívne)
Vysoký sací výkon: 300-670 m³/h
Tichá prevádzka: 51-67 dB(A)
LED osvetlenie 2x2,5W (3500K) s nastaviteľnou intenzitou
Dotykové ovládanie
Funkcia časovača s automatickým vypnutím
Unikátny systém proti kondenzácii
Inovatívny systém proti kondenzácii:
Špeciálna čierna hliníková lišta ako zberač kondenzátu
Špeciálny tukový ALU filter s odvodom kondenzátu
Ochrana varnej dosky pred kvapkajúcou vodou
Technické parametre:
Šírka: 55 cm
Prevedenie: čierne tvrdené sklo
Priemer odťahu: 150 mm
Príkon: 275 W
Výkonové stupne:
1. stupeň: 300 m³/h (51 dB)
2. stupeň: 357 m³/h (56 dB)
3. stupeň: 530 m³/h (63 dB)
Intenzívna: 670 m³/h (67 dB)
Voliteľný Long Life filter:
Životnosť až 3 roky
Jednoduchá údržba každé 2-3 mesiace
Možnosť umývania v umývačke pri 65°C
Regenerácia v rúre pri 100 ° C po dobu 10 minút
Súčasť balenia:
Odsávač pár
Hliníkový tukový filter
Dekoratívne kolienko v čiernej farbe
Montážny materiál
Dôležité upozornenie: Pre recirkulačnú prevádzku je nutné dokúpiť Long Life uhlíkový filter. Spätná klapka nie je súčasťou balenia.
| Typ prístroja | Odsávač pár |
|---|---|
| Typ odsávača | Komínový |
| Výkon | 650 m3/h |
|---|
| Smart | Nie |
|---|---|
| Retro | Nie |
| Hlučnosť | 67 dB |
| Odťah | Horný |
| Ovládanie | Dotykové |
| Počet motorov | 1 |
| Recirkulácia | Áno |
| Počet rýchlostí | 4 |
|---|---|
| Osvetlenie | LED |
| Energetická trieda | A |
|---|
| Šírka | 55,00 cm |
|---|---|
| Hmotnosť | 12,0 kg |
| Farba | Čierna |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.