Doprajte svojmu dieťatku to najlepšie pre zdravý vývoj. Základom je kvalitná a vyvážená strava. S multifunkčným parným mixérom ETA 4306 90000 získate unikátneho pomocníka, ktorý je pripravený uľahčiť a skrátiť prípravu príkrmov. Potraviny rozmrazí, ohreje, naparí, šetrne pomixuje a navyše ich udrží teplé až 8 hodín. Vďaka funkcii sterilizácie budú navyše všetky pomôcky na kŕmenie stopercentne čisté.
Odporúčané služby
Ďalšie možnosti financovania


6 funkcií pre rýchlu a zdravú prípravu príkrmov
Naparovanie, mixovanie, ohrev, rozmrazovanie, sterilizácia a funkcia keep warm
2 rýchlosti
Pre maximálne prispôsobenie mixovaným surovinám
Dotykový panel s vyklápacím LCD displejom
Pohodlné a intuitívne ovládanie
Bezpečná prevádzka
Ochrana proti prehriatiu pri nedostatku vody a automatické vypnutie po 10 min.
Široké príslušenstvo
2 ks nádob na varenie v pare, odmerka, stierka, sitko, kryt proti striekaniu, pinzeta

Zdravé príkrmy
s ľahkosťou

Intuitívne
ovládanie
Pripravujte zdravé príkrmy s ľahkosťou. Využite parný mixér na naparovanie zeleniny alebo rýchle rozmrazenie potravín. Všetky funkcie vrátane časovača 1-30 min. sú ľahko dostupné na dotykovom paneli s výklopným LCD displejom.

Dôraz na
bezpečnosť
Multifunkčný parný mixér myslí na bezpečnosť vás aj vášho drobčeka. Preto je vybavený tepelnou poistkou, ktorá zabráni prehriatiu pri nedostatku vody v 280 ml nádobe a automatickým vypnutím, vďaka ktorému sa automaticky vypne po 10 minútach nečinnosti. Nádoba aj príslušenstvo sú vyrobené zo zdravotne nezávadného tritanu a ľahko ich možno umývať v umývačke.
Technické parametre:
Počet funkcií: 6 (naparovanie, mixovanie, ohrev, rozmrazovanie, sterilizácia, keep warm)
Počet rýchlostí mixovania: 2
Ovládanie: Dotykový panel s vyklápacím LCD displejom
Časovač: 1-30 min a 1-8 hodín pri keep warm
Objem zásobníka na vodu: 280 ml
Motor: DC motor s príkonom 120 W
Bezpečnosť
Dvojitá bezpečnostná poistka
Ochrana proti prehriatiu pri nedostatku vody
Bezpečné umývanie v umývačke riadu
Príslušenstvo z tritanu
Prevedenie
Dĺžka kábla 0,9 m
Šírka: 29 cm
Výška: 27,5 cm
Hĺbka: 15 cm
Farba: biela
| Typ prístroja | Kuchynský robot |
|---|
| Objem nádobky | 0,90 l |
|---|
| Lis na citrusy | Nie |
|---|---|
| Mäsomlynček | Nie |
| Mixér | Áno |
| Odšťavovač | Nie |
| Displej | Áno |
| Hnetenie | Nie |
|---|---|
| Sekanie/krájanie | Nie |
| Šľahanie | Nie |
| Strúhanie | Nie |
| Počet rýchlostí | 2 |
| Príkon | 700 W |
|---|
| Materiál nádoby | Tritan |
|---|
| Výška | 27,50 cm |
|---|---|
| Šírka | 29,00 cm |
| Hĺbka | 15,20 cm |
| Hmotnosť | 1,8 kg |
| Farba | Biela, Zelená |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.




