Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Eta kuchynské roboty

Kuchynské roboty ETA patria medzi najobľúbenejšie multifunkčné zariadenia do kuchyne. Disponujú rokmi overenou kvalitou a výkonom. Kuchynský robot ETA je šikovným pomocníkom, ktorý vám ušetrí čas a energiu. V článku sa dozviete, čo všetko ETA robot zvládne a aký model bude najviac vyhovovať vašim potrebám.

 

Výhody

+ výkonný motor
+ robustná konštrukcia a skvelá stabilizácia
+ dlhá životnosť
+ je to multifunkčné zariadenie. Nahradí hneď niekoľko kuchynských spotrebičov
+ široká ponuka najrôznejších nadstavcov

Červen kuchynsk robot ETA umiesten na kuchynskej linke.

Kuchynský robot ETA - jedno zariadenie, nekonečno využití

Kuchynský robot ETA je synonymom multifunkčnosti. Do jedného prístroja spája hneď niekoľko zariadení. ETA robot ušetrí v kuchyni veľa miesta. Zvláda tradičné úlohy ako šľahanie, miesenie alebo hnetenie. Dokážu však ešte viac. Kuchynské roboty ETA môžete použiť aj na:

  • Mletie mäsa alebo maku – kuchynské roboty ETA vám dokonale pomelú mäso. Na výber máte až zo 4 možností. Roboty ETA disponujú štyrmi veľkosťami mlecích doštičiek. Mäso môžete pomlieť na jemné, stredné, hrubé alebo veľmi hrubé kúsky. Kuchynské roboty ETA s mlynčekom na mäso vám hravo pomelú aj mak.
  • Prípravu smoothie – ak máte radi chuť smoothie a domácich džúsov, odporúčame ETA roboty s mixérom. Jednoducho s nimi pripravíte džúsy plné vitamínov, ale aj smoothie rôzne kokteily alebo omáčky. Niektoré kuchynské roboty ETA sa môžu pochváliť aj lisom na citrusy. Šťavu pripravia rýchlo a bez akéhokoľvek neporiadku.
  • Výroba zmrzliny – kto by nemal rád túto studenú dobrotu. So správnym nadstavcom vám ETA kuchynský robot pripraví kvalitnú domácu zmrzlinu. Rovnako s ním pripravíte aj ľadové krémy alebo mrazené jogurty.
  • Strúhanie a sekanie zeleniny – až so 6 diskovými strúhadlami vám kuchynský robot ETA pomôže so strúhaním ovocia, zeleniny, syrov ale aj zemiakov. Špeciálny nadstavec na sekanie zase naseká alebo nadrtí zeleninu, bylinky, kávu alebo orechy.
  • Plnenie údenín – či už ste z mesta alebo dediny, kvalitnej domácej klobáse sa len ťažko odoláva. Kuchynský robot ETA vám ich pomôže ľahko pripraviť a naplniť. Na vás ostáva iba ich konzumácia.
  • Brúska na nože – ľahko, pohodlne a najmä bezpečne s ňou nabrúsite nerezové a oceľové čepele.

Robot ETA strhajci mrkvu.

Ich využitie ani tu stále nekončí. Za zmienku stojí špeciálny hák na bezlepkové cesto, nástroj na drvenie ľadu, alebo nadstavec na výrobu cukroviniek. Kuchynské roboty ETA majú skutočne široké uplatnenie.

Kuchynské roboty ETA majú širokú ponuku modelov, z ktorej si vyberie každý

Pre tých, čo nechcú kompromisy je tu kuchynský robot ETA Gratus Kuliner II

Tento robot ETA disponuje masívnym 1500 W motorom, ale aj celokovovým telom. Je veľmi výkonný a stabilný. S planetárnym systémom miešania budú všetky ingrediencie dokonale premiešané. S objemom misy 6,7 l, bude aj vo veľkých rodinách dosť, pre každého. Okrem iného je tento ETA kuchynský robot vybavený množstvom najnovších bezpečnostných prvkov. Pochváliť sa môže modernými funkciami akými je LCD displej zobrazujúci rýchlosť otáčok a časovačom. Svojich majiteľov zaujme aj mlynčekom na obilniny, ryžu a strukoviny. Údržba je veľmi jednoduchá, keďže všetky nekovové časti môžete umyť v umývačke riadu.

Kuchynsk robot ETA model Gratus Kuliner II ľah vajčka.

Medzi najobľúbenejšie modely patria hneď dva kuchynské roboty ETA

Kuchynský robot ETA Gratus – predstavuje skvelý pomer ceny a výkonu. Má výkonný motor s príkonom 1200 W. Je veľmi spoľahlivý a právom patrí medzi najpredávanejšie modely od roku 2013. Zaujímavosťou je aj predĺžená časť šľahacieho nadstavca, ktorá zaisťuje spracovanie celej nádoby. S dodaným príslušenstvom dokáže robot ETA miesiť kysnuté cestá, vyšľahať bielka, pripraviť šťavnaté smoothie a pokrájať zeleninu a ovocie do šalátov.
Kuchynský robot ETA Gratus Vital II – je druhou obľúbenou voľbou. Oproti prvému modelu patrí do vyššej cenovej kategórie. Pochváliť sa môže plynulou reguláciou rýchlostí, kvalitným spracovaním surovín a výkonným motorom. Gratus Vital II sa tiež môže pochváliť funkciou PULSE pre maximálne otáčky. Využiť môžete tento robot ETA na lisovanie ovocia a bobúľ, mixovanie alebo ako výrobník zmrzliny. Ak doma pripravujete bezlepkové cesto prístroj jednoznačne oceníte. Jeho súčasťou je hák na bezlepkové cesto s nastaviteľnou výškou.

Keď hľadáte lacného pomocníka je tu pre vás kuchynský robot ETA Berto

Model Berto je multifunkčný pomocník, ktorý do vašej kuchyne prinesie extra pár rúk. Má úctyhodný 600 W motor a 4 l objem hlavnej nádoby. Je veľmi ľahučký, a je vynikajúcou voľbou ak plánujete robot pravidelne prenášať. Aj napriek nízkej hmotnosti má skvelú stabilizáciu a spolu s protišmykovými nožičkami ostane vždy na mieste. Roboty ETA zo série Berto sú vyrábané v elegantnej čiernej farbe a ľahko zapadnú do každej kuchyne.
Eta kuchynský robot s lisom na ovocie a zeleninu.

Kuchynsk robot ETA model Gratus Kuliner II ľah vajčka.

189 €
949 €
Všetky filtre

13 produktov

50 eur okamzita
5,0 2x
ETA 102890025 GRATUS EVO SMART
Kuchynský robot 1028 90025
Ihneď k odoslaniu
Skladom 1 ks.
U Vás už 14.6.
379,00 €
Akcia: Kúp teraz za 329,00 €
Na objednávku
50 eur okamzita
ETA 002890130
Kuchynský robot, sklenená nádoba v diyajne od Ronyho Plesla 5 l, príkon 1200 W
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr
799,00 €
Akcia: Kúp teraz za 749,00 €
Na objednávku
50 eur okamzita
5,0 1x
ETA 412890030 GUSTUS MAXIMUS IV
Kuchynský robot 4128 90030
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr
339,00 €
Akcia: Kúp teraz za 289,00 €
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.