- výkonná wapka českej značky FIELDMANN
- tlak až 105 barov
- prietok až 396 l/hod
- striekacia pištoľ s variantnou tryskou
- čerpadlo s funkciou samonasávania
Odporúčané služby
Zľavový kupón

Vysokotlakový čistič FIELDMANN FDW 201402-E

Nekompromisná čistiaca sila
Vysokotlaková wapka sa hodí napríklad na čistenie auta, terasy či záhradného nábytku. Pomocou vysokého tlaku ľahko vyčistí rôzne povrchy do pôvodnej krásy, a to aj roky zažratej nečistoty. Strčia do vrecka všetky špeciálne prípravky, je oveľa efektívnejšie, má nižšiu spotrebu vody ako ručné umývanie a ušetrí čas. Tlaková umývačka FIELDMANN FDW 201402-E vyvíja tlak až 105 barov s prietokom vody až 396 l/min, takže rozdiel pri jej použití je naozaj znateľný.

Multifunkčné využitie
Vysokotlaková umývačka FIELDMANN FDW 201402-E je vybavená 5m prívodným káblom a 3 metre dlhou vysokotlakovou hadicou. Jej čerpadlo s funkciou samonasávania ocenia tí, ktorí chcú na umývanie použiť napríklad dažďovú vodu a čerpadlo nemajú, je preto ideálne do domu aj na chatu či chalupu. Striekacia pištoľ má variabilnú trysku s použitím na rôzne typy povrchov, aby práca s ňou bola ešte efektívnejšia.
Vysokotlakový čistič
Napätie/kmitočet: 230V, 50 Hz
Príkon: 1400 W
Maximálny tlak: 105 barov
Maximálny prietok: 396 l/hod.
Čerpadlo so samonasávacou funkciou
Striekacia pištoľ s variabilnou tryskou
Prívodný kábel: 5 m
Dĺžka vysokotlakovej hadice: 3 m
| Typ prístroja | Vysokotlakový čistič |
|---|
| Pohon | Elektromotor |
|---|---|
| Prietok | 396 l |
| Maximálny tlak | 10,5 MPa |
| Nastaviteľná rukoväť | Nie |
|---|---|
| Možnosť šampónu | Nie |
| Samonasávanie | Áno |
|---|
| Príkon | 1400 W |
|---|
| Výška | 42,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 19,50 cm |
| Hĺbka | 20,00 cm |
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.