Vysokotlakový čistič FIELDMANN FDW 201650-E
- výkonná vapka českej značky FIELDMANN
- tlak až 135 barovprietok až 420 l/hod
- striekacia pištoľ s variablovou tryskou
- čerpadlo s funkciou samonasávania
Odporúčané služby
Zľavový kupón
Ďalšie možnosti financovania


Vysokotlaková wapka sa hodí napríklad na čistenie auta, terasy či záhradného nábytku. Pomocou vysokého tlaku ľahko vyčistí rôzne povrchy do pôvodnej krásy, a to aj roky zažratej nečistoty. Strčia do vrecka všetky špeciálne prípravky, je oveľa efektívnejšie, má nižšiu spotrebu vody ako ručné umývanie a ušetrí čas. Tlaková umývačka FIELDMANN FDW 201650-E vyvíja ultra vysoký tlak až 135 barov s prietokom vody až 420 l/min, takže rozdiel pri jej použití je naozaj znateľný.

Vysokotlaková umývačka FIELDMANN FDW 201650-E je vybavená 5m prívodným káblom a 5 metrov dlhou vysokotlakovou hadicou. Jej čerpadlo s funkciou samonasávania ocenia tí, ktorí chcú na umývanie použiť napríklad dažďovú vodu a čerpadlo nemajú, je preto ideálne do domu aj na chatu či chalupu. Striekacia pištoľ má variabilnú trysku, využiť môžete kefu na auto, turbo trysku aj čistič väčších rovných plôch. K ruke vám je tiež prípojná nádobka na šampón, pre ešte väčšiu čistotu vášho vozidla a ďalších povrchov.
Napätie/kmitočet: 230V, 50Hz
Príkon: 1650 W
Max. tlak: 135 barov
Max. prietok: 420 l/h
Čerpadlo so samonasávacou funkciou
Prívodný kábel: 5 m
Dĺžka vysokotlakovej hadice: 5 m
Striekacia pištoľ s variabilnou tryskou
Prípojná nádobka na šampón
Turbo tryska
Kefa na auto
Čistič plôch
Kolieska
Deklarovaná úroveň hluku: 98dB(A)
| Typ prístroja | Vysokotlakový čistič |
|---|
| Pohon | Elektromotor |
|---|---|
| Prietok | 420 l |
| Maximálny tlak | 13,5 MPa |
| Nastaviteľná rukoväť | Nie |
|---|---|
| Možnosť šampónu | Áno |
| Samonasávanie | Áno |
|---|
| Príkon | 1650 W |
|---|
| Výška | 60,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 27,70 cm |
| Hĺbka | 29,70 cm |
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.