Aku vysokotlakový čistič FIELDMANN FDW 70905-0
- prietok vody 2,5 l/min
pracovný tlak 22 bar
2 režimy výkonu
súčasťou balenia je tiež samonasávacia hadica, kefa a penový nadstavec
batéria a nabíjačka nie sú súčasťou balenia
Odporúčané služby
Zľavový kupón


Vysokotlaková wapka sa hodí napríklad na čistenie auta, terasy či záhradného nábytku. Pomocou vysokého tlaku ľahko vyčistí rôzne povrchy do pôvodnej krásy, a to i roky zažratej nečistoty. Strčia do vrecka všetky špeciálne prípravky, je oveľa efektívnejšie, má nižšiu spotrebu vody ako ručné umývanie a ušetrí čas. Tlaková umývačka FIELDMANN FDW 70905-0 vyvíja tlak 22 bar s prietokom vody 2,5 l/min, zvoliť si môžete z dvoch režimov výkonu.

Vysokotlakový čistič 70905-0 je súčasťou radu FIELDMANN Fast Power 20 V. Akumulátor Li-Ion 20 V a nabíjačku je potrebné dokúpiť zvlášť, ak ich už nemáte doma – je kompatabilný s viac prístrojmi FIELDMANN. Prístroj je príjemný na manipuláciu, a to aj vďaka ergonomickej mäkčenej rukoväti. Súčasťou balenia je tiež samonasávacia hadica, kefa aj penový nadstavec, čistenie vám pôjde jednoducho samo od ruky, s malou námahou a výborným výsledkom.
Napájanie: 1 x 20 V
Tlak prevádzkový: 20 bar
Prietok vody: 2,5 l/min (150 l/hodina)
Možnosť nastavenia tlaku: Áno (2 stupne: LOW – HIGH)
Súčasťou balenia: multifunkčná tryska, samonasávacia hadica a nádoba na šampón
Batéria a nabíjačka nie je súčasťou balenia
| Typ prístroja | Vysokotlakový čistič |
|---|
| Pohon | Akumulátor |
|---|---|
| Prietok | 150 l |
| Maximálny tlak | 2,2 MPa |
| Napätie batérie | 20,0 V |
|---|---|
| Typ batérie | Li-Ion |
| Nastaviteľná rukoväť | Nie |
|---|---|
| Možnosť šampónu | Áno |
| Fast power | Áno |
|---|
| Samonasávanie | Áno |
|---|
| Výška | 51,80 cm |
|---|---|
| Šírka | 27,40 cm |
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.