Slnečník s drevenou konštrukciou, priemer 3 metre, impregnovaná tkanina, zelená farba, ošetrené olejovým náterom, vyrobené z dreva tropickej Akácie
Zľavový kupón
PLANEO DAYS
99,99 €
81,29 € bez DPH
FDZN 4014 Slnečník zelený 3m
Veľký luxusný slnečník s konštrukciou vyrobenou z dreva tropickej Akácie. Spoj nosnej tyče aj kladka umožňujúce jednoduché rozloženie sú prevedené z mosadze. Slnečník je potiahnutý impregnovanou tkaninou zo 100% polyesteru s gramážou 160g/m2
V ponuke v zelenej a krémovej farbe.
Luxusný slnečník s drevenou konštrukciou
Priemer 3 m, impregnovaná tkanina, priemer tyče 3,5 cm
Farba: zelená
Mosadzné spoje, ošetrené olejovým náterom
Vyrobené z dreva tropickej Akácie
Všeobecné
| Typ prístroja | Slnečník |
|---|
Určenie
| Použitie | Vonkajšie |
|---|
Vzhľad a dizajn
| Materiál | Drevo akácia |
|---|
Rozmery a hmotnosť
| Priemer | 300 cm |
|---|---|
| Výška | 10,00 cm |
| Šírka | 10,00 cm |
| Hĺbka | 300,00 cm |
| Hmotnosť | 10,0 kg |
5 z 5
hodnotil celkom
1 overený zákazník
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.