Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Fieldmann FZG 1004

Záhradný gril na drevené uhlie Fieldmann FZG 1004, veľkosť grilu priemer 57 x 20 cm, veľkosť grilovacej plochy priemer 54,5 cm, chrómový rošt, veko

Zobraziť celý popis

fieldmann záhradný pomocníci planeo
 
gril_fieldmann_fzg_1004

Záhradný gril na drevené uhlie Fieldmann FZG 1004

  • veľkosť grilu 57 × 20 cm
  • výška grilovacej plochy 68 cm
  • veľkosť grilovacej plochy 54,5 cm
  • vyberateľný popolník
  • chrómový rošt
  • veko s vetraním na reguláciu teploty
  • pojazdové kolesá pre ľahké manipulovanie
príprava mäsa a zeleniny na záhradnom grile

Rodinná grilovačka s grilom Fieldmann FZG 1004

Aj vy s prvými lúčmi jarného slnka už plánujete rodinné grilovačky? Šikovný gril na drevené uhlie Fieldmann FZG 1004 vám rád poslúži. Svojou veľkosťou a praktickosťou sa tento záhradný gril hodí aj na malé pozemky či terasy a zmestí sa, aj do auta. Tak prečo si nepripraviť grilované lahôdky aj cez víkend na chate s priateľmi?

Ak sa vám zdá, že pri pohľade na záhradný gril cítite vôňu grilovaného mäsa alebo zeleniny, tak gril Fieldmann FZG 1004 na drevené uhlie bude rozhodne ten pravý. Práve vďaka drevenému uhliu má grilované jedlo typickú chuť a vôňu.

rodinne_grilovanie_fieldmann_fzg_1004

Malý gril, veľa zábavy

Začalo pršať a vy máte rozložený gril v strede záhrady? Nevadí, záhradný gril Fieldmann FZG 1004 má kolieska a je plne mobilný. Bez problémov ho premiestni jeden človek a ostatní môžu zachraňovať pripravené lahôdky.

Chrómová grilovacia plocha grilu na drevené uhlie Fieldman FZG 1004 má priemer až 54, 5 cm. Tak smelo pozvite celú rodinu a nemusíte sa báť, že niekto bude na jedlo čakať dlho.

grilovane_jedlo_fieldmann_fzg_1004

Gril Fieldmann FZG 1004 sa ľahko čistí

Čistý záhradný gril na drevené uhlie, bez popola, je základom úspechu. Gril Fieldman FZG 1004 má plne vyberateľný popolník. Čistením tak nestrávite veľa času a môžete sa venovať, napríklad, príprave vašej vychýrenej marinády.

Problémom malého záhradného grilu býva málo odkladacieho priestoru. Hoci si ku grilu postavíte stôl, neostane na ňom miesto na grilovacie nástroje alebo ich niekto preloží, ukryje pod tanier. Preto je na grile Fieldman FZG 1004 závesný kôš, do ktorého sa zmestia kliešte, ihly či vidlica. A tak, dôležité, grilovacie náradie, budete mať vždy po ruke.

príprava mäsa na záhradnom grile

Rodinná pohoda s grilom na drevené uhlie Fieldmann

Vďaka praktickému veku so zabudovaným vetracím otvorom môžete ľahko regulovať teplotu vo vnútri záhradného grilu. Pripravíte tak lahodné jedlo, ktoré vám určite vychváli aj najväčší rodinný kritik. 

Gril Fieldmann FZG 1004 má aj praktický odkladací rošt, ktorý pomáha udržiavať teplotu jedla. A sa už nestane, že niekto bude mať jedlo studené. Alebo, že kuchár bude jesť sám. 

 

Technické paramete:

Záhradný gril na drevené uhlie
Veľkosť grilu: priemer 57 x 20 cm
Výška grilovacej plochy: 68 cm
Veľkosť grilovacej plochy: priemer 54 cm
Chrómový rošt
Veko s vetracím otvorom

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.