Záhradný gril na drevené uhlie Fieldmann FZG 1008, zabudovaný teplomer, pochromované grilovacie rošty, veľkosť ohniska 62 x 46 cm, odkladacia plocha
Zľavový kupón

Gril na drevené uhlie
Fieldmann FZG 1008
Gril Fieldmann FZG 1008 na drevené uhlie s praktickým dizajnom a regulovateľnou výškou.

Stabilný a elegantný gril
Výška 78 cm
Gril. plocha 55,6x41,5 cm
Kryt s teplomerom
Fieldmann FZG 1008 je robustný gril na drevené uhlie s veľkým grilovacím priestorom (55,6 x 41,5 cm) a nastaviteľnou výškou ohniska (78 cm). Kryt s teplomerom zabezpečuje presnú kontrolu teploty.

Kvalitné materiály
Rošt z chrómu
Ohrievací rošt 53,5x24 cm
Gumené kolieska
Gril má pochrómované rošty a nastaviteľnú výšku ohniska s rozmermi ohrievacieho roštu 53,5x24 cm. Gumené kolieska zabezpečujú jednoduchú manipuláciu a presun grilu.
Veľkosť grilovacej nádoby: 61 x 45,5 cm
Grilovacia plocha: 55,6 x 41,5 cm
Grilovacia výška: 78 cm
Grilovací rošt: 27,8 x 41,5 x 0,5 cm (2x)
Ohrievací rošt: 53,5 x 24 cm
Grilovacie rošty: Pochrómované
Kryt
| Konštrukcia grilu | Zahradný |
|---|---|
| Typ grilu | Na drevené uhlie |
| Systém grilovania | Zavretý aj otvorený |
| Typ prístroja | Gril |
| Materiál grilovacej dosky | Nerez |
|---|---|
| Ostatné parametre | Termostat |
| Grilovacia doska | Rebrovaná |
| Horná gril. doska | Rebrovaná |
| Odkvapkávacia miska | Nie |
| Termostat | Nie |
| Grilovacia plocha | Rošt |
|---|
| Výška | 78,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 61,00 cm |
| Hĺbka | 45,50 cm |
| Hmotnosť | 29,0 kg |
| Farba | Čierna |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.





