Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Fieldmann FZG 1009

Gril na drevené uhlie Fieldmann FZG 1009, veľkosť ohniska: 41 cm, pochromované grilovacie rošty, kolieska pre rýchlu manipuláciu, veko s vetraním

Zobraziť celý popis

fieldmann záhradný pomocníci planeo
 
fieldmann_fzg_1009

Gril na drevené uhlie Fieldmann FZG 1009

  • veľkosť grilovacej nádoby 41,5 cm
  • grilovacia plocha s priemerom 41 cm
  • grilovacia výška 58 cm
  • pochrómovaný grilovací rošt
  • veko s otvorom na prúdenie vzduchu
  • postranné kolieska na ľahkú manipuláciu
gril_na_drevene_uhlie_fieldmann

Malý záhradný gril, veľká rodinná grilovačka

Máte občas chuť na grilované mäso, ale grilovacia panvica nezabezpečí tú „pravú chuť“ a veľký gril nepotrebujete? Gril na drevené uhlie Fieldmann FZG 1009 je riešením tejto situácie. Práve drevené uhlie je dôvodom nezameniteľnej chuti grilovaných jedál. A tento záhradný gril sa zmestí skoro všade. 

Či už plánujete príjemný letný večer vo dvojici, alebo grilujete spontánne s najbližšími susedmi, gril Fieldmann FZG 1004 má grilovacie ohnisko s priemerom 41 cm. A tak ľahko pripravíte jedlo pre menšiu skupinku priateľov, na ktorej si všetci do sýta pochutnáte.  

grilovanie_fieldmann_fzg_1009

Stabilný a praktický gril Fieldmann FZG 1009

Základnou výbavou poriadneho záhradného grilu by mal byť chromovaný rošt. A tak ho, samozrejme, má aj gril na drevené uhlie Fieldmann FZG 1009. Vďaka chrómovej úprave je rošt odolný voči korózií a vydrží aj energickejšie čistenie.

Otočil sa vietor a vôňa grilovaných rebierok prepisuje aviváž na čerstvo opranej bielizni? Gril Fieldmann FZG 1009 je vybavený kolieskami pre ľahkú manipuláciu jednou osobou. Premiesnite ho rýchlo a jednoducho na miesto kam potrebujete. 

zahradny_gril_fieldman_fzg_1009

Lahodné grilovanie s grilom Fieldmann FZG 1009

Veko záhradného grilu Fieldmann FZG 1009 má zabudovaný vetrací otvor, ktorý pomáha regulovať teplotu pri grilovaní. Vaše jedlo tak bude šťavnaté a lahodné. Ale dávajte si pozor, aby potom rodina nevyžadovala grilovačky pričasto. 

 

Technické parametre:

Záhradný gril na drevené uhlie
Veľkosť grilovacej nádoby s priemerom: 41,5 cm
Grilovacia plocha s priemerom: 41 cm
Grilovacia výška: 58 cm
Grilovací rošt: 41 x 0,5 cm
Pochromované grilovacie rošty
Kryt s vetracím otvorom

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.