Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Fieldmann FZG 1102G

Stolný gril na uhlie, veľkosť grilovacej nádoby: 36,5 cm, grilovacia plocha: 34 cm, grilovací výška: 28 cm, pochrómovaný grilovací rošt, krytZobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Fieldmann FZG 1102G

Fieldmann FZG 1102G

fieldmann_1687871386
FIELDMANN FZG 1102G uvod
FIELDMANN FZG 1102G priestorovo nenarocny

Priestorovo nenáročný stolný gril

Priestorovo nenáročný a praktický gril na uhlie s pochrómovaným roštom pre jednoduchú prípravu mäsa alebo zeleniny a praktickým krytom. Tento model grilu disponuje s grilovacou výškou 28 cm, a rozmer grilovacej nádoby 36,5 cm grilovacej plochy 34 cm. 

FIELDMANN FZG 1102G ovladanie

Jednoduché ovládanie a regulácia teploty

Je vybavený praktickým ventilovým systémom, ktorý umožňuje jednoduchú reguláciu teploty počas grilovania. Môžete si tak prispôsobiť teplotu podľa potreby a dosiahnuť dokonalé opečenie ingrediencií. Vďaka jednoduchému ovládaniu môžete mať plnú kontrolu nad grilovaním.

FIELDMANN FZG 1102G kvalita

Kvalitné materiály

Je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú jeho odolnosť a dlhú životnosť. Jeho konštrukcia zaručuje stabilitu počas grilovania a umožňuje optimálne využitie tepla z uhlia. Môžete si byť istí, že tento gril vám poskytne spoľahlivé výkony po dlhú dobu.

FIELDMANN FZG 1102G mobilny prakticky

Mobilný a praktický

Tento stolný gril je nielen kompaktný, ale aj ľahko prenosný. Môžete ho jednoducho premiestniť na rôzne miesta podľa vašich preferencií. Takže, či už sa chystáte grilovať na terase, v záhrade alebo na pikniku, FZG 1102G je skvelou voľbou pre vaše potreby.

Ako vybrať gril?

V našom článku sa dozviete, ako si ideálne vybrať gril. Prezradíme Vám, na základe akých parametrov si vybrať ten správny model. 

Stolný gril na drevené uhlie
Veľkosť grilovacej nádoby: 36,5 cm
Grilovacia plocha: 34 cm
Grilovacia výška: 28 cm
Pochromovaný grilovací rošt
Kryt

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.