- elektromotor (230 V, 3 000 W)
- max. dĺžka polena 55 cm
- max. priemer polena 30 cm
- štiepacia sila 8 t
- hmotnosť 109,9 kg
- hydraulický olej nie je súčasťou balenia
Odporúčané služby
Zľavový kupón
Ďalšie možnosti financovania

Vertikálna štiepačka dreva FIELDMANN FZLS 1008V-E

Šetrí prácu aj námahu
Vertikálna štiepačka dreva je jeden z tých strojov, o ktorom neviete, že ho potrebujete, kým si ho nekúpite. Prekvapí vás, koľko času a námahy ušetríte pri chystaní kúrenia na zimu. Stroj so štiepacou silou 8 t zvládne spracovať polená so šírkou 30 cm a dĺžkou 55 cm. Zosilnený štiepací klin so špeciálne spracovaným ostrím stačí z času na čas nabrúsiť a práca vám pôjde krásne od ruky. Pre jednoduchú prepravu je štiepačka vybavená kolieskami a rukoväťou, takže vám jej hmotnosť 109,9 kg nebude robiť žiadny problém.

Bezpečné používanie a jednoduché ovládanie
Nastaviteľné držiaky polena a obojručné ovládanie zaručujú komfortné a bezpečné používanie tohto štiepača. Stroj je vybavený elektromotorom s príkonom 3 000 W. Vďaka robustnej konštrukcii sa vyznačuje minimálnymi vibráciami. Zostavenie, používanie a údržba stroja sú starostlivo popísané v priloženom manuáli. Vďaka tomu ani človek, ktorý sa so štiepačkou stretáva prvýkrát, nebude mať problém so strojom správne zaobchádzať. Ak sa budete riadiť uvedenými radami a pokynmi, získate na dlhé roky užitočného pomocníka do domu, chalupy či na prácu na záhrade.
| Typ prístroja | Štiepačka dreva |
|---|---|
| Typ štiepačky | Vertikálna |
| Pohon | Elektromotor |
|---|---|
| Maximálna šírka dreva | 30 cm |
| Maximálna dĺžka dreva | 55 cm |
| Štiepacia sila | 8 t |
| Príkon | 3000 W |
|---|
| Výška | 150,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 93,50 cm |
| Hĺbka | 84,50 cm |
| Hmotnosť | 109,9 kg |
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.