Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Gorenje chladničky s mrazničkou

Chladničky s mrazničkou Gorenje ponúkajú kombináciu spoľahlivého výkonu, moderného dizajnu a praktických funkcií. Dostupné sú v rôznych prevedeniach, ktoré sa líšia svojou veľkosťou, funkciami a ďalšími parametrami. Poradíme vám, ako sa v ich ponuke orientovať a zároveň vám ukážeme, na aké kritériá sa zamerať pri výbere.

Chladničky s mrazničkou Gorenje sa hodia do každej domcnosti.

Aké kombinované chladničky Gorenje nájdete v našej ponuke?

Značka Gorenje ponúka niekoľko typov chladničiek s mrazničkou, vďaka čomu si môžete vybrať model, ktorý bude najviac vyhovovať vašim predstavám. Najväčšie rozdiely medzi jednotlivými chladničkami sú najmä v ich rozmeroch a objeme, avšak líšiť sa môžu aj svojimi funkciami, spotrebou energie, hlučnosťou a ďalšími parametrami.

Pre lepší prehľad sme chladničky s mrazničkou Gorenje rozdelili do týchto kategórií:

 • malé
 • veľké
 • voľne stojace
 • s výrobníkom ľadu
 • No Frost

Do kategórie malých chladničiek radíme modely s výškou do 90 cm, naopak v kategórii veľkých nájdete chladničky s mrazničkou Gorenje s výškou nad 180 cm. V našej ponuke nájdete len voľne stojace Gorenje chladničky s mrazničkou, ktoré vďaka svojmu unikátnemu dizajnu vyniknú v každej kuchyni. Dostupné sú aj americké chladničky Gorenje, ktoré môžu byť vybavené výrobníkom ľadu alebo dávkovačom vody.

Mraziaca časť ponka dostatok ložnho priestoru.

Funkcie, ktorými vás chladnička s mrazničkou Gorenje prekvapí

Každá chladnička s mrazničkou Gorenje je vybavená viacerými inovatívnymi funkciami, ktoré skvalitňujú skladovanie potravín alebo zjednodušujú používanie chladničky. Informácie o týchto funkciách nájdete v technickej špecifikácii produktu, pričom každá kombinovaná chladnička Gorenje môže mať tieto funkcie iné.

Najčastejšie bývajú chladničky s mrazničkou Gorenje vybavené týmito funkciami:

 • EcoMode - špeciálny dovolenkový režim, počas ktorého môžete ušetriť na energii, najmä ak chladničku dlhšiu dobu neotvárate.
 • IonAir - táto funkcia vytvára prirodzené podmienky pre skladovanie potravín a ničí až 95 % baktérií a zápachov.
 • No Frost - eliminuje hromadenie ľadu a námrazy, čo výrazne znižuje spotrebu energie. Tým odpadá potreba manuálneho odmrazovania a zároveň udržuje vnútro chladničky čisté a bezproblémové.
 • FastFreeze - zmrazí potraviny pri teplote -24 °C, aby sa zachovali prospešné látky v potravinách a ich kvalita. Približne po 26 hodinách sa funkcia automaticky vypne a teplota v mraziacom priestore sa vráti do pôvodného nastavenia.
 • MultiFlow 360° - postará sa o rovnomerné rozdelenie vzduchu v mraziacom priestore, pričom zabezpečuje optimálnu cirkuláciu vzduchu a vytvára lepšie podmienky pre skladovanie potravín.
 • LED osvetlenie - Gorenje chladnička s mrazničkou je vybavená úsporným LED osvetlením, ktoré je efektívnym zdrojom svetla a má tridsaťkrát dlhšiu životnosťou než bežné žiarovky a až desaťkrát vyššiu úsporu energie.
 • AdaptTech - je novo vyvinutá technológia senzorov, ktoré „sledujú“ zvyky užívateľa po dobu 7 dní a každodenne zaznamenávajú obdobie častého otvárania dvierok chladničky. Na základe toho spotrebič prispôsobí svoju prevádzku a v dobe častého otvárania dvierok si koordinuje teplotu vo vnútri chladničky tak, aby zaistil maximálnu dobu čerstvosti potravín.

Gorenje kombinovan chladnička s funkciou MultiFlow 360.

Parametre, ktoré sledovať pri výbere chladničky s mrazničkou Gorenje

Okrem typu chladničky s mrazničkou Gorenje a jej funkcií by ste sa pri výbere mali zamerať na niekoľko dôležitých kritérií. Tie vám pomôžu pri rozhodovaní a na základe nich si vyberiete najlepší model v pomere ceny a kvality.

Pri kúpe Gorenje chladničky s mrazničkou sledujte tieto parametre:

 • objem a rozmery
 • hlučnosť
 • spotreba energie

Chladničky s mrazničkou Gorenje - objem a rozmery

Najdôležitejším parametrom pri výbere kombinovanej chladničky Gorenje sú jej rozmery a vnútorný objem. V tomto prípade záleží len na vás, akú veľkú chladničku potrebujete a aký objem v chladiacej a mraziacej časti pre vás bude dostatočný. Ak si pri výbere neviete dať rady, odporúčame vám na každého člena domácnosti rátať so 70 l priestoru v chladiacej časti a približne 25 l v mraziacej časti.

Chladnička s mrazničkou Gorenje - miera hlučnosti

Pri výbere Gorenje chladničky s mrazničkou si všímajte aj jej hlučnosť. Najtichšie modely majú hlučnosť do 45 dB, avšak do 50 dB je hlučnosť chladničky stále prijateľná. Chladničky s mrazničkou Gorenje s hlučnosťou nad 50 dB by mohli narúšať váš komfort.

Gorenje chladnička s mrazničkou - spotreba energie

Kombinované chladničky Gorenje sú navrhnuté s dôrazom na energetickú účinnosť. Informácie o spotrebe energie udáva energetický štítok, pri výbere by ste sa mali zamerať najmä na energetickú triedu. Najúspornejšie chladničky s mrazničkou Gorenje majú energetickú triedu A, zatiaľ čo tie najmenej úsporné majú energetickú triedu G.

 

349 €
559 €
Všetky filtre

10 produktov

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.