Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Gorenje GEC5C61XPA

Elektrický sporák, 4 HiLight zóny, dotykové hodiny IconLed, MF11, 50cm, nerez, energia A

Zobraziť celý popis

MKT_Obrázek

Elektrický sklokeramický sporák a rúra GORENJE GEC5C61XPA

  • výška 85 cm, šírka 50 cm, objem 71 l
  • systém CoolDoor chladné dvierka a GentleClose
  • funkcia rýchleho predohrevu
  • AirFry zdravé fritovanie a ďalšie režimy
  • samočistenie AquaClean
  • energetická trieda A
  • 2× smaltovaný plech
MKT_Obrázek

Tvar, ktorý napodobuje tradičné pece

Jedlo jemné a šťavnaté zvnútra a chrumkavé napovrchu... Profesionálneho výsledku docielite sa samostatne stojacou plynovou rúrou GORENJE GEC5C61XPA, ktorej veľkokapacitný vnútrajšok s tradičným objemom drevo a zaisťuje tým ideálnu cirkuláciu vzduchu, takže každý pokrm bude vždy rovnomerne prepečený. Vnútro rúry je tvorené zo 100% odolného smaltu, ktorý znesie teplotu až 500°C. Údržba je jednoduchá vďaka čisteniu AquaClean a spotrebič myslí aj na maximálnu efektivitu, spĺňa normy najúspornejšej energetickej triedy A.

MKT_Obrázek

Jednoduché ovládanie, výsledok k zahryznutiu

Aj keď rúra pečie na najvyššie stupne, dvierka sú chránené ochladzovacím systémom ao vonkajšiu stranu dvierok a sklo sa tak nikto vo vašej domácnosti nespáli. Vysoké teploty vo vnútri rúry naopak docielite ľahko, funkcia rýchleho predohrevu dokáže rozpáliť rúru na 200°C iba za 6 minút. Systém GentleClose zaisťuje pomalé, plynulé a bezpečné automatické zatváranie dvierok rúry na jeden jediný jemný dotyk prsta. GORENJE GEC5C61XPA je vybavený aj kvalitnou indukčnou sklokeramickou doskou. Okrem klasického okrúhleho podohrevu vie rozšíriť varnú zónu do oválneho tvaru aj pre širšie nádoby.

MKT_Obrázek

Smažené nemusí byť hriech

Chrumkavé vyprážané jedlá bez tuku – existuje zdravé fritovanie? S GORENJE GEC5C61XPA áno. Funkcia AirFry pomocou intenzívneho pečenia horúcim vzduchom zvládne vytvoriť zlatú kôrku a skvelú chuť bez jedinej kalórie navyše. Ďalšími špeciálnymi režimami na pečenie rúry GORENJE GEC5C61XPA sú Pizza pre cestá, Infra gril pre grilované pokrmy či FrozenBake pre hotové a mrazené jedlá. Dva smaltované plechy sú súčasťou balenia. S  touto nabitou rúrou sa jednoducho nespálite.

Elektrický sporák

Energetická trieda A
Objem rúry 70 l

Elektronický časovač
Teleskopický výsuv na dvoch úrovniach
Možnosti nastavenia časovača Štart & Stop
Elektronické programovacie hodiny s dotykovým ovládaním
GentleClose - tlmené zatváranie dverí rúry
Maximálna teplota 275 °C
Dynamické chladenie rúry
FastPreheat rýchly predohrev rúry
AirFry zdravé fritovanie
FrozenBake - program pre hotové a mrazené
Pizza program

Rozmery
Výška 85 cm
Šírka 50 cm
Hĺbka 59,4 cm
Hmotnosť 44,3 Kg

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.