Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Gorenje NRC620CSXL4

5,0
1 hodnotení
1 recenzia

Kombinovaná chladnička, otváranie dvierok: ľavé/pravé otváranie, objem chlad./mraz. 229/106 l, mraz. kapacita 13kg/24 h., akum. doba 9 h, LED displej - samostatné ovládanie mrazničky, IonAir s Multiflow 360°, XtremeFreeze: veľmi intenzívne zmrazenie potravín v hornom koši, trieda C

Zobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Gorenje NRC620CSXL4

Gorenje NRC620CSXL4

GORENJE NRC620CSXL4

Kombinovaná chladnička GORENJE NRC620CSXL4

  • inteligentný systém AdaptTech
  • mimoriadne nízka hlučnosť 35 dB
  • možnosť prepnutia mrazničky na chladničku
  • konvertibilná priehradka pre ovocie, zeleninu, mäso a ryby
  • technológia ionizovaného vzduchu udržujúce potraviny dlhšie čerstvé
  • energetická trieda C
GORENJE NRC620CSXL4

Ideálna teplota a vlhkosť pre dlhú životnosť vašich potravín

Kombinovaná chladnička s mrazničkou umiestnenou v spodnej časti Gorenje NRC620CSXL4 ponúka dokonalé prostredie na uchovanie vašich potravín a udržanie ich vitamínov a minerálnych látok. Chladiaci systém spoľahlivo rozháňa studený vzduch po celom priestore chladničky a zabraňuje vzniku námrazy, zatiaľ čo inteligentný systém AdaptTech riadi chladničku podľa spôsobu, akým ju využívate, bez ohľadu na to, koľkokrát za deň ju otvoríte.

GORENJE NRC620CSXL4

Prepnite mrazničku na chladničku a získajte viac miesta

Gorenje NRC620CSXL4 ponúka kapacitu 229 l v chladničke a 106 l v mrazničke, ktorá bez problémov splní požiadavky niekoľkočlennej domácnosti. Potrebujete napriek tomu viac miesta? Stlačením jedného tlačidla aktivujete funkciu ConvertActive a premeníte mrazničku na chladničku a získate dodatočný priestor. Pre mäso a ryby je vyhradená zásuvka ZeroZone, ktorú môžete podľa potreby prepnúť na priehradku CrispZone pre ovocie a zeleninu s regulovanou vlhkosťou pre dlhú čerstvosť.

GORENJE NRC620CSXL4

Rýchle mrazenie na povel

Chladnička je poháňaná invertorovým kompresorom s mimoriadne nízkou hlučnosťou 35 dB, ktorý si ľahko poradí s kolísavou teplotou pri častom otváraní dverí. Pri odhadovanej ročnej spotrebe 168,81 kWh patrí chladnička do energetickej triedy C. Gorenje NRC620CSXL4 sa môže tiež pochváliť výbornou mraziacou kapacitou 13 kg potravín za 24 hodín, funkciou rýchleho zmrazenia a špeciálnou zásuvkou s funkciou XtremeFreeze pre extrémne rýchle schladenie vybraných potravín.

GORENJE NRC620CSXL4

Ďalej čerstvé vďaka ionizovanému vzduchu

Gorenje NRC620CSXL4 je vybavená technológiou IonAir pracujúcou s ionizáciou, ktorá pomáha vo vnútri chladničky vytvoriť klímu podobnú tomu, ktorá sa nachádza v prírode. Ionizovaný vzduch je rovnomerne rozháňaný po celom objeme chladničky pomocou 14 ventilačných otvorov a udržuje výborné podmienky predovšetkým pre čerstvé potraviny. Aromatické syry, cibuľu či cesnakovú nátierku ľahko uchováte v zásobníku MultiBox s limitovaným prístupom vzduchu, ktorý zabráni šíreniu pachov.

VLASTNOSTI 

Kapacita chladnička 229l a mraznička 106l
Hlučnosť 35dB
Energetická trieda C

Možnosť prepnutia mrazničky na chladničku 
Mraziaca kapacita 13 kg potravín za 24 hodín

FUNKCIE a SYSTÉMY

Inteligentný systém AdaptTech
Funkcia ConvertActive
Zásuvka ZeroZone
Priehradka CrispZone
Technológia IonAir
Zásobník MultiBox

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.