Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Vyberte si svoj darček k chladničke GardenFresh GORENJE so zľavou

PODMIENKY AKCIE:

  • Akcia sa vzťahuje na vybrané "chladničky GardenFresh" značky GORENJE zakúpené v období od 1.6.2024 do 30.8.2024.
  • Darček - zľava 80% na malý domáci spotrebič získate po registrácii k nákupu vybranej chladničky GardenFresh GORENJE, ktorá je zahrnutá do akcie.
  • Naviac máte možnosť u vybraných modelov chladničiek po registrácii získať cashback až 40€ či predĺžiť si záruku na kompresor na 15 rokov.

AKO ZÍSKAM DARČEK?

1. Kúpte niektorú z vybraných chladničiek GardenFresh značky GORENJE  v jednej z 56 predaní Planeo alebo na e-shope planeo.sk zaradených do akcie v období od 1.6.2024 do 30.8.2024. 
2. Zaregistrujte svoj nákup na stránke gorenje.online/sk  alebo zaslaním kópie dokladu o zaplatení (účtenka, faktúra) na e-mailovú adresu info@kristianaco.com.
3. Registráciu je potrebné vykonať najneskôr do 14.9.2024. 
4. Po registrácii nákupu obdržíte na e-mailovú adresu unikátny zľavový kód pre uplatnenie zľavy k nákupu malých domácich spotrebičov GORENJE. Výber spotrebiča bude vždy potvrdený účastníkovi zaslaním potvrdzovacieho e-mailu na ním uvedenú e-mailovú adresu. Na webe bude vždy uvedený aktualizovaný zoznam dostupných spotrebičov, na ktoré vzťahuje získaná zľava 80 %. Do 30 dní od termínu registrácie vám bude zaslaný cashback.
5. Všetky spotrebiče, na ktoré sa vzťahuje získaná zľava 80%, budú k dispozícii na webe akcie gorenje.online/sk
6. Úplné pravidlá akcie nájdete TU.

VÝROBKY ZAHRNUTÉ DO AKCIE TU ►

 

Súvisiace kategórie

Chladničky s mrazničkou Americké chladničky Chladničky GORENJE Americké dvojdverové chladničky Chladničky s mrazničkou dole Voľne stojace chladničky s mrazničkou Veľké chladničky s mrazničkou Úsporné chladničky s mrazničkou No fost chladničky s mrazničkou