Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Gorenje NRK6192SYBK

Kombinovaná chladnička, objem chlad./mraz. 204/96 l, Mraziaca kapacita 10 kg/24 hod., akum. doba 10 h, LED displej, Zvukový alarm otvorených dverí, Digitálny ukazovateľ teploty pre chladničku, AdaptTech technológia pre úsporu energie a predĺženie čerstvosti potravín, NoFrost Plus, SuperCool, FastFreeze, EcoMode, LED stropné osvetlenie, BottleMat držiak na fľaše, CrispZone s HumidityControl: veľká zeleninová zásuvka s reguláciou vlhkosti, Zásuvka Convert FreshZone, SpaceBox extra veľká zásuvka v mrazničke (38 l), Priestor pre mrazenie: 3 zásuvky, trieda: E

Zobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Gorenje NRK6192SYBK

Gorenje NRK6192SYBK

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6192SYBK

  • inteligentná chladnička so systémom ADAPTTECH udržujúca konštantnú teplotu aj pri častom otváraní
  • 14 ventilačných otvorov pre čerstvé potraviny vo všetkých častiach chladničky
  • systém MultiFlow 360° brániaci šíreniu pachov výrazných potravín    
  • špeciálna zásuvka na zeleninu s HumidityControl pre dlhú čerstvosť
  • mraznička so systémom NoFrost Plus bez nutnosti rozmrazovania
GORENJE NRK6192SYBK

Velký objem pre týždenné nákupy

Udržujte všetky vaše potraviny dlho čerstvé a pripravené na spracovanie v kombinovanej chladničke Gorenje NRK6192SYBK s veľmi nízkou hlučnosťou 38 dB. Chladnička je zaradená do energetickej triedy E a ponúka veľký priestor 204 l v chladiacom priestore a 96 l v mraziacich , ktorý bude vyhovovať aj tým, ktorí radi nakupujú do zásoby. . Gorenje NRK6192SYBK poteší radom šikovných funkcií a detailov, ktoré posúvajú bežný domáci spotrebič na vyššiu úroveň.

 

GORENJE NRK6192SYBK

Kompaktné rozmery, veľká kapacita

Chladničku Gorenje NRK6192SYBK môžete naplniť až po okraj bez toho, aby ste stratili prehľad o uchovávaných potravinách. Dokonalý prehľad vám zaistí otváranie dverí chladničky do pravého uhla, výsuvnej police a LED osvetlenie, a to aj v malých kuchynkách, ktoré inokedy neponúkajú veľa priestoru na manipuláciu. Vďaka veľmi malej hĺbke 59,2 cm navyše spotrebič ľahko zasuniete do už postavenej kuchynskej linky bez toho, aby časť chladničky presahovala.

GORENJE NRK6192SYBK

Sviežosť na prvom mieste

Gorenje NRK6192SYBK bude vyhovovať aj v rodinách, kde sa dvere chladničky doslova netrhnú. Vďaka inteligentnému systému ADAPTTECH dokáže chladnička sama regulovať teplotu bez ohľadu na to, ako často ju otvárate. Vaše potraviny tak zostanú dlhšie čerstvé a svieže. Pre ovocie a zeleninu je chladnička vybavená špeciálnou priestrannou zásuvkou CrispZone s funkciou HumidityControl. Predĺžte život nakúpenej zeleniny jednoducho tým, že upravíte vlhkosť v zásuvke.

GORENJE NRK6192SYBK

Gorenje dá stopku všetkým pachom

Do Gorenje NRK6192SYBK môžete umiestniť aj veľmi aromatické potraviny bez toho, aby sa pachy rozšírili do celej chladničky. Systém MultiFlow 360° so 14 ventilačnými otvormi rozháňa do celého priestoru ionizovaný vzduch, ktorý eliminuje všetky pachy. Pri naplnení chladničky väčším množstvom potravín je možné zapnúť funkciu rýchleho chladenia SuperCool na 6 hodín, ktorá novo prinesené jedlo schladí na najlepšiu teplotu na uchovávanie. Potraviny v mraziacom priestore chránia NoFrost Plus systém, vďaka ktorému nie je potrebné rozmrazovať.

Chladnička kombinovaná s mrazničkou dole

Energetická trieda E
Trieda emisií hluku C
Umiestnenie mraziaceho priestoru Dole
Farba bočnej steny Čierna
Farba dverí Čierna
Materiál dverí Lakovaný
Otváranie dverí Pravé/možnosť zmeny smeru otvárania
Počet dverí 2
Typ základne 2 kolieska/2 nastaviteľné nožičky
Celkový objem 300 l
Kapacita chladiaceho oddielu 204 l
Kapacita mraziaceho oddielu 96 l
Mraziaca kapacita za 24 hodín 10 kg
Skladovacia doba pri výpadku el. energie 10 h
Odhadovaná ročná spotreba energie 242 kWh
LED display
Úroveň hluku (max.) 38 dB(A)
1 kompresor

Šírka spotrebiča 600 mm
Výška spotrebiča 1850 mm
Hĺbka spotrebiča 592 mm
Netto hmotnosť 58.5 kg

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.