Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Gorenje NRK61CA2XL4Z

4,0
1 hodnotení

Kombinovaná chladnička, objem chlad./mraz. 220/106 l, Mraz. kapacita 13 kg/24 h., akum. doba 9 h, LED displej, Zvukový alarm otvorených dverí, SensoTech prepínač - samostatná regulácia teploty v chladničke a mrazničke, IonAir s Multiflow 360, AdaptTech, Slot-in systém, NoFrost Plus, Funkcia rýchleho mrazenia FastFreeze, režim EcoMode, CrispZone, SpaceBox extra veľká zásuvka v mrazničke (38 l), XtremeFreeze: veľmi intenzívne mrazenie v hornej zásuvke mrazničky, trieda: C,

Zobraziť celý popis

GORENJE NRK61CA2XL4Z

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK61CA2XL4Z

  • invertorový kompresor
  • energetická trieda C
  • technológia NoFrost Plus
  • systém IonAir s MultiFlow 360°
  • celkový objem chladiacej a mraziacej časti 326 l
GORENJE NRK61CA2XL4Z

Chladnička Gorenje NRK61CA2XL4Z v elegantnomm prevedení

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK61CA2XL4Z v elegantnom prevedení ponúka celkovú kapacitu 326 l, ktorá uspokojí potreby aj väčšej rodiny. Chladnička pýšiaca sa objemom 220 l obsahuje LED osvetlenie, 5 police z tvrdeného skla, 1 zásuvku na uloženie a zachovanie čerstvého ovocia/zeleniny a 4 police vo dverách. Mraznička s priestorom pre 106 l a mraziacim výkonom 13 kg/deň poskytuje 3 dostatočne objemné zásuvky. O tichý chod, dlhú životnosť a nižšiu spotrebu energie sa postará kvalitný invertorový kompresor.>

GORENJE NRK61CA2XL4Z

Technologia MultiFlow 360° a NoFrost Plus

rovnomerné rozdelenie vzduchu v chladničke Gorenje NRK61CA2XL4Z, čím odstraňuje pachy a poskytuje ideálne podmienky na skladovanie potravín. Vďaka technológii NoFrost Plus sa navyše obídete bez ručného odmrazovania, pretože k nemu dochádza úplne automaticky.

 

GORENJE NRK61CA2XL4Z

Jednoduché a komfortné používanie

K dispozícii je prehľadný LED displej, ktorý umožňuje kontrolu nad nastavením chladničky Gorenje NRK61CA2XL4Z s možnosťou jednoduchého zapnutia funkcie FastFreeze pre rýchle zmrazenie potravín. Zásuvka Convert FreshZone poskytne ideálne podmienky pre mäso, ovocie aj zeleninu, ktoré udržia dlhšie čerstvé.

.

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.