Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Haier HD100-A2979-S

Kondenzačná sušička bielizne, A++, tepelné čerpadlo, náplň bielizne 10 kg, bubon s vankúšikmi pre jemné textílie, Trojitý filter

Zobraziť celý popis

haier_1696239034
i-sense-pro-susicka_1696244388

I-Pro Series 7

Bubnové sušičky Haier I-Pro Series 7 boli vytvorené tak, aby poskytovali profesionálne výsledky v pohodlí vášho domova. Každá z funkcií bola navrhnutá tak, aby zlepšovala výkon a súčasne znižovala hluk a spotrebu energie, šetrila váš čas a umožmila vám nastaviť dobu trvania sušiacich cyklov.

tepelne-cerpadlo_1696244388

Sušička, ktorá suší teplom

Technológia tepelného čerpadla šikovne šetrí teplo vnútri bubna sušičky a nielen že tak znižuje spotrebu energie až o 50%, ale tiež oproti bubnovej sušičke zaisťuje oveľa lepšiu starostlivosť. Môžete používať viac ako jeden zo svojich spotrebičov súčasne bez toho, aby mali strach z mesačného vyúčtovania.

i-fresh_1696244388

Profesionálne výsledky s I-Refresh

Program I-Refresh revitalizuje vaše textílie vďaka teplému vlhkému vzduchu vytvorenému z vody. Presne upravuje teplotu v bubne, aby zabezpečila najlepšie výsledky a zároveň poskytla šetrnú starostlivosť o odevy. Bielizeň je zbavená pachov a pokrčenia.

filtracny-system_1696244388

Ľahký prístup pre lepšiu údržbu

Nový filtračný systém Haier umožňuje užívateľovi ľahko zbierať vlákna a uvoľnenú bavlnu na jednom mieste vďaka trojvrstvové konštrukcii. Umiestnenie filtra je cenené pre veľmi jednoduchú obsluhu.

bubon_1696244388

Udržuje látky ako nové

Sušičky Haier poskytujú prémiovú starostlivosť o textílie vďaka špeciálnemu  povrchu bubna tak, aby vaše najjemnejšie látky zostali v perfektnom stave, bez ohľadu na to, koľkokrát je sušíte. Vďaka nemu vaša bielizeň pri otáčaní bubna jemne kĺže po povrchu, čo prispieva k zachovaniu jej kvality.

osvetlenie-bubna_1696244388

Ďalšia inovácia

Už nemusíte hľadať stratené ponožky. Vďaka šikovnému vnútornému osvetleniu bubna môžete ľahko vložiť a vybrať bielizeň, bez toho aby ste za sebou niečo zanechali. Už žiadna ponožka neostane bez páru.

predlzenie-casu_1696244388

Predĺžte čas sušiacich cyklov

I-Time je funkcia, pomocou ktorej môžete pridať čas k zvolenému cyklu, aby ste mohli podľa potreby vysušiť bielizeň dôkladnejšie. Vybrané programy, v ktorých je možné túto funkciu použiť, predlžujú čas v závislosti od dĺžky ich cyklu.

susenie-top%C3%A1nok_1696244388

Dokonale vysušené topánky

Toto riešenie vám umožní dokonale vysušiť topánky a lepšie sa postarať o vaše oblečenie. Prémiový dizajn a kompaktný tvar zabezpečujú, že stojan zaberie čo najmenej miesta.

10kg-napln_1696244388

Menej času na sušenie

Sušičky Haier s náplňou 10 kg vám umožní sušiť viac bielizne naraz, čo vám ušetrí čas. Tým, že vám ponúkneme väčší priestor v bubne, môžete sušiť náplne 2 práčok, čím znížite počet sušiacich cyklov a ušetríte čas aj energiu súčasne.

programovanie_1696244388

Prispôsobte bielizeň svojmu programu

Inteligentná funkcia, ktorá vám umožňuje naprogramovať sušičku tak, aby začala cyklus v čase, ktorý vám vyhovuje. Už nemusíte váš denný program prispôsobovať mokrému prádlu, sušička sa o všetko postará za vás.

 

Ako vybrať sušičku prádla

Dôležité kritériá pri výbere sušičky do vašej domácnosti vám ponúkame v nasledujúcom článku. Ak vás zaujíma rozdiel medzi sušičkou s tepelným čerpadlom a kondenzačnou sušičkou, výhody či dokonca možné nevýhody oboch typov alebo ďalšie rozhodujúce parametre pri výbere sušičky, ste na správnom mieste.

Sušička bielizne s tepelným čerpadlom

Kapacita bielizne : 10 kg
Energetická trieda : A++

Technológia tepelného čerpadla
šetrí teplo vo vnútri bubna sušičky a nielen že tak znižuje spotrebu energie až o 50%, ale aj oproti bubnovej sušičke zaisťuje oveľa lepšiu starostlivosť.

Nový filtračný systém Haier
umožňuje užívateľovi ľahko zbierať vlákna a cupaninu na jednom mieste vďaka trojvrstvovej konštrukcii. Umiestnenie filtra je cenené pre veľmi jednoduchú obsluhu.

Sušičky Haier poskytujú prémiovú starostlivosť o textílie vďaka vankúšovému povrchu bubna tak, aby tento šetrný systém zaistil, že aj vaše najjemnejšie látky zostanú v perfektnom stave, bez ohľadu na to, koľkokrát ich sušíte. Vďaka špeciálnym vankúšom vaša bielizeň pri otáčaní bubna jemne kĺže po povrchu, látka sa nikdy nezachytáva, čo prispieva k zachovaniu jej kvality.

vnútorné osvetlenie bubna
Objem bubna 112 l
Počet programov 14
Elektronický senzor vlhkosti
Odpadová hadica na odtok vody
Skladací stojan na sušenie obuvi

Rozmery (vxšxh) 85 x 59,5 x 60 cm

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.