Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Huawei Watch Fit Black

TENTO TOVAR BOL VYSTAVENÝ, NEBOL POUŽÍVANÝ A VZŤAHUJE SA NA NEHO PLNÁ ZÁRUKA. Smart náramok Huawei s 1,64" AMOLED displejom, GPS, automatický jas na základe okolného svetla, sledovanie srdcovej frekvencie, Always on ciferník, 96 rôznych režimov cvičenia, meranie nasýtenia krvi kyslíkom SpO2.

Zobraziť celý popis

Smart náramok

Dlhá výdrž batérie

Dôležitý aspekt pri cvičení so smart náramkom je to, aby mal čo najnižšiu váhu a čo najdlhšiu výdrž batérie, Huawei Watch Fit tieto vlastnosti má. S hmotnosťou len 21 gramov ani nebudete vedieť, že ho máte na ruke, batéria zas vydrží plných 10 dní. Vstavané rýchlonabíjanie vám zabezpečí, že už po 5 minútach je náramok dostatočne nabitý na výdrž 24 hodín.

Osobný tréner

Vďaka vstavanému krokomeru, ktorý máte priamo na ruke, sa dokážete jednoduchšie udržať v kondícii, zároveň vám náramok dokáže poskytnúť všetky štatistiky o vašich tréningoch. Výber z tréningov je bohatý. Náramok poskytne presné metriky cvičenia v reálnom čase pre 11 profesionálnych športových režimov vrátane behania, plávania a cyklistiky. Ostatných 85 druhov režimov vám pomôžu uvoľniť a otestovať váš potenciál.

Buďte bez stresu 

Huawei Watch Fit Graphite Black je vybavený novou technológiou HUAWEI TruRelax™, ktorá vytvára celodenný algoritmus sledovania stresu a efektívne ho monitoruje. Na odbúranie stresu môžete využiť navrhované dychové cvičenia, ktoré vám navodia pocit pokoja a pohody.

 

Rozmery: 46 × 30 × 10,7 mm
Hmotnosť: Približne 21 g (bez remienku)

Náramok
Silikónový remienok - Graphite Black
Silikónový remienok - Mint Green
Silikónový remienok - Sakura Pink

Farba
Graphite Black
Sakura Pink
Mint Green

Puzdro
Farba: Čierna, Strieborná, Rúžovo zlatá
Materiál: odolné polymerové vlákno

Displej
1,64 palcový AMOLED 456 x 280 HD
Dotykový displej AMOLED podporuje posuvné a dotykové gestá.

Pamäť: 4 GB
Dostupná kapacita pamäti je menšia než táto hodnota pretože systémový software zabiera časť miesta.

Senzory:
6-osový snímač IMU (snímač akcelerometra, snímač gyroskopu)
Optický snímač srdcového tepu
Kapacitný snímač
Senzor okolitého svetla

Tlačidlá: Dotykové tlačidlo na celú obrazovku + bočné tlačidlo

Požiadavky systému
Android 5.0 alebo novší
iOS 9.0 alebo novší

GPS: Podporované
Nabíjačka: Magnetická nabíjacia zdierka

Životnosť batérie
Štandardný užívateľ: 10 dní so zapnutou funkciou HUAWEI TruSleep ™ a monitorovaním srdcového tepu. Obrazovka je kontrolovaná menej ako cca 200x denne (50 správ, 3 hovory a 3 alarmy pripomínajúce sa behom 24 hodín) a cvičenie po dobu 30 minút týždenne. Náročný užívateľ: 7 dní so zapnutou funkciou
HUAWEI TruSleep ™ a monitorovaním srdcového tepu. Obrazovka je kontrolovaná menej ako 500x za deň (50 správ, 3 hovory a 3 alarmy pripomínajúce za 24 hodín) a cvičenie po dobu 60 minút týždenne.

Režim GPS: 12 hodín

Vodeodolnosť
Vodeodolnosť: 5 ATM Hodinky sú vodeodolné (5 ATM) do 50 metrov podľa normy ISO 22810: 2010. To znamená, že môžu byť použité pre činnosti v plytkých vodách ako je plávanie v bazéne alebo oceáne. Nemali by však byť používané pre potápanie, vodné lyžovanie alebo iné činnosti zahŕňajúce vysoký tlak vody. Podrobnosti o vodotesných opatreniach nájdete na https://consumer.huawei.com/sk/support/how-to/newbie-guide/en-us00738723/.

Bluetooth: 2,4 GHz, BT 5.0, BLE

V balení
1x hodinky
1x nabíjačka
1x nabíjací kábel
Stručný sprievodca, bezpečnostné informácie a záručný list

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.