Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Huawei Watch Fit Pink

Huawei Watch Fit ružový Displej: 1,64" AMOLED ,Hmotnosť 21g, Batéria: 180 mAh (výdrž 10 dní), vodeodolnosť do 5 ATM, Bluetooth 2.4GHz, BT 5.0 , rýchlonabíjanie, 96 športových módov, Pamäť: 4 GB, GPC, PPG, akcelerometer, gyroskop
Zobraziť celý popis

PRODUKT S DIGITÁLNYM OBSAHOM
Strážiť zmeny pri produkte
Huawei Watch Fit Pink

Huawei Watch Fit Pink

HUAWEI Watch Fit

Smart hodinky HUAWEI Watch Fit Pink

  • 1,64" AMOLED displej
  • batéria vydrží až 10 dní
  • 96 cvičiacich režimov
  • zabudovaná GPS
  • monitoring srdečnej aktivity
  • monitoring saturácie krvi
  • upozornenie na prijaté správy
HUAWEI Watch Fit

Užívateľsky prívetivé

Skvelý a štýlový parťák, ktorý vás nikdy nesklame - takto jednoducho sa dajú popísať chytré hodinky HUAWEI Watch Fit Pink. Na prvý pohľad rozhodne zaujme ich hranatý tvar, ktorý je daný veľkolepým 1,64" AMOLED displejom. Vďaka nemu budete mať všetko pod kontrolou, či už sa jedná o priebeh tréningu alebo prichádzajúce notifikácie z mobilného zariadenia. Mnoho z vás poteší správa, že ciferník si môžete ľubovoľne meniť HUAWEI Watch Fit Pink sa snaží prispôsobiť vo všetkých ohľadoch, preto máte možnosť si užívateľské rozhranie upraviť podľa svojich potrieb. za prispenia zabudovanej GPS nájsť stratené spárované zariadenia.

HUAWEI Watch Fit

Váš osobný tréner

Okrem atraktívneho vzhľadu vám šikovné hodinky HUAWEI Watch Fit Pink ponúkajú 96 cvičiacich režimov, navyše u niektorých z nich sú schopné rozpoznať, kedy ste danú aktivitu začali a automaticky spustia meranie. Počas tréningu si pohodlne skontrolujete tepovú frekvenciu, dobu trvania a spálené kalórie, takže vždy budete poznať efektivitu. Hodinky navyše umožňujú cvičiť kdekoľvek a kedykoľvek, pretože obsahujú 44 pohybových ukážok, ktoré sú rozdelené do niekoľkých kategórií. Jednou z nich je napríklad „Cvičenie v práci“, v ktorej sa nachádzajú videá zamerané na ľahké posilňovanie pri sedavom zamestnaní. HUAWEI Watch Fit Pink sa vás budú snažiť motivovať k pohybu aj v priebehu dňa pomocou 3 farebných kruhov, ktoré sa postupne napĺňajú, pokiaľ vyviniete požadovanú činnosť. Všetky športové aktivity budú starostlivo zaznamenané v aplikácii Huawei Zdravie, kde nájdete podrobné štatistiky výkonov i prípadné odporúčania nielen pre zvýšenie kvality spánku.

HUAWEI Watch Fit

Funguje nepretržite

HUAWEI Watch Fit Pink budete chcieť mať na ruke bez prestania. Našťastie sú hodinky prispôsobené na neustále nosenie, pretože ponúka vodeodolnosť 5 ATM, výdrž batérie až 10 dní a monitoring spánku aj stresu. K správnej regenerácii napomáha meranie saturácie krvi, pretože na základe vyhodnotených dát môžete zabrániť stavom únavy. Hodinky HUAWEI Watch Fit Pink vás prekvapia technológiou Huawei TrueRelax, ktorá vyhodnocuje hladinu stresového hormónu a následne vám odporučí cvičenie na opätovné navodenie pohodovej nálady.


HUAWEI Watch Fit
HUAWEI Watch Fit

Rozmery
46 × 30 × 10,7 mm
Wrist coverage range: 13 ~ 21 cm (Standard Model)
11 ~ 19 cm (Sakura Pink Model)
 

Hmotnosť
Približne 21 g (bez remienku)
 

Displej
1,64 palcový AMOLED 456 x 280 HD
Dotykový displej AMOLED podporuje posuvné a dotykové gestá.
 

Pamäť
4 GB
 

Senzory
6-osový snímač IMU (snímač akcelerometra, snímač gyroskopu)
Optický snímač srdcového tepu
Kapacitný snímač
Senzor okolitého svetla
 

Tlačidlá
Dotykové tlačidlo na celú obrazovku + bočné tlačidlo
 

Požiadavky systému
Android 6.0 alebo novší
iOS 9.0 alebo novší
 

GPS
Podporované
 

Nabíjačka
Magnetická nabíjacia zdierka
 

Životnosť batérie
Štandardný užívateľ: 10 dní so zapnutou funkciou HUAWEI TruSleep ™ a monitorovaním srdcového tepu. Obrazovka je kontrolovaná menej ako cca 200x denne (50 správ, 3 hovory a 3 alarmy pripomínajúce sa behom 24 hodín) a cvičenie po dobu 30 minút týždenne. Náročný užívateľ: 7 dní so zapnutou funkciou
HUAWEI TruSleep ™ a monitorovaním srdcového tepu. Obrazovka je kontrolovaná menej ako 500x za deň (50 správ, 3 hovory a 3 alarmy pripomínajúce za 24 hodín) a cvičenie po dobu 60 minút týždenne.
Režim GPS: 12 hodín
 

Vodeodolnosť
Vodeodolnosť: 5 ATM Hodinky sú vodeodolné (5 ATM) do 50 metrov podľa normy 
 

Bluetooth
2,4 GHz, BT 5.0, BLE
 

V balení
1x hodinky
1x nabíjačka
1x nabíjací kábel
Stručný sprievodca, bezpečnostné informácie a záručný list

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.