Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Kancelárske vybavenie a papiernictvo

Vyberte si zo širokej ponuky kancelárskeho vybavenia. Poradíme vám, ako sa v našej ponuke orientovať a podľa akých parametrov sa rozhodovať.

Držiaky a podstavce monitorov

Pre zaistenie ergonómie na pracovisku je vhodné využívať držiaky monitorov, ktoré umožňujú polohovanie monitora do správnej výšky. Držiaky sa rozdeľujú podľa počtu monitorov a veľkosti uhlopriečok. V prípade, že nechcete vŕtať do steny, skvelou možnosťou pre vás budú podstavce na monitory. Na tie si jednoducho monitor položíte čím zlepšíte svoj uhoľ pohľadu na obrazovku. Zabránite tak zlému sedeniu a bolestiam chrbtice.

drziaky a podstavce monitorov
Kalkulačky

Skvelým pomocníkom v každom obchode alebo kancelárií je kalkulačka, na ktorej sa dá vyrátať takmer čokoľvek. Vyberať si môžete z desiatok rôznych druhov, ktoré sa od seba líšia počtom funkcií, veľkosťou displeja, prevedením alebo farbou. Drahšími variantami sú kalkulačky s možnosťou tlače, na ktorých je možné rátať napríklad prepočet mien, výpočet zisku alebo DPH.

kalkulacky
Laminátory

Laminovaný papier vyzerá omnoho lepšie, ako v klasickej eurobalovej fólií a jeho životnosť pri používaní je omnoho vyššia. Pri výbere si skúste premyslieť, či vám bude stačiť laminátor pre veľkosť papiera A4 alebo budete potrebovať väčší. Dôležitým faktorom pri výbere je tiež počet minút, za ktoré sa stihne laminátor ohriať a množstvo strán, ktoré stihne za minútu zalaminovať. Pri kúpe laminovaných fólií si zistite, koľko mikrónov majú mať, aby sa vám do vášho laminátora hodili. Na základe toho si potom môžete kúpiť balenia s rôznym počtom kusov.

laminatory

Pracovné stanice k PC a notebookom

Výškovo nastaviteľné stoly vám umožnia meniť polohy tak, aby sa vám lepšie a jednoduchšie pracovalo. Zaujímavé sú nielen svojim dizajnom, ale aj moderným prevedením, ktoré vynikne v každom obchode či kancelárií.


Rezačky a skartovačky

Netrápte sa s nožnicami a pri strihaní papiera využite radšej rezačku. Tá vám umožní rezať niekoľko papierov naraz a ich línie ostatnú úplne hladké. Pri výbere sa rozhodujte podľa počtu papierov, ktoré je rezačka naraz schopná prerezať a možnosťou výmeny noža.

skartovacka

Skartovačku ocení každý obchod alebo kancelária, ktoré pracujú s dôvernými údajmi. S likvidáciou nepotrebných dokumentov sa viac nemusíte trápiť a jednoducho ich vložíte do skartovačky. Tá ich rozreže na drobné pásiky a vy sa tak nebude musieť obávať ich zneužitia. Niektoré modely zvládnu skartovať aj CD/DVD média alebo platobne karty. Rozhodujúcimi parametrami pri výbere skartovačky je rýchlosť rezu za minútu, objem koša a počet listov, ktoré je možné skartovať naraz a v neposlednom rade spôsob skartovania, či bude skartovačka rezať na pásiky, alebo na štvorčeky – takzvaný cross cut, čo je bezpečnejsí spôsob znehodnotenia dokumentu.

 

Školské potreby

V kategórií školských potrieb nájdete veľa aktoviek, ktoré sú vhodné pre deti a študentov rôzneho veku. Ponuku dopĺňajú peračníky, vrecká a ďalšie školské potreby. Rozhodujúcim faktorom v prípade školských tašiek nie je len dizajn, ale aj funkčnosť, váha, objem, veľkosť, počet priečinkov, vek dieťaťa a hlavne ergonómia. Ušetriť môžete kúpou špeciálnych balení, ktoré obsahujú hneď niekoľko školských potrieb a vaše dieťa tak bude mať všetko zladené.

skolske potreby

2 €
279 €
Všetky filtre

206 produktov

Zobraziť ďalších 24
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.