Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Rýchlovarné kanvice s reguláciou teploty

Pre všetkých čajových nadšencov sú tu rýchlovarné kanvice s reguláciou teploty. Vďaka manuálnemu nastaveniu teploty získate vo vašich teplých nápojoch nové, intenzívne, a doteraz nepoznané chute. Rýchlovarná kanvica s reguláciou teploty vám zakaždým poskytne perfektnú šálku čaju, ušetrí na elektrine a skráti čas prípravy.

Rýchlovarná kanvica s nastavením teploty a 3 skvelé dôvody prečo si ju zaobstarať

 1. Vyzdvihuje kvalitu každého nápoja – či už si pripravujete kávu, čaj, instantnú polievku alebo ohrievate vodu do detskej kaše. Všetko, čo nepotrebuje dosiahnuť bod varu pripraví rýchlovarná kanvica s reguláciou teploty lepšie ako klasická. Príliš vysoké teploty napríklad ničia vitamín C v čaji a znížia sa tak jeho chuťové ale aj zdravotné benefity. To isté platí aj pre kávu. Ak ju nezalievate pri správnej teplote, nikdy nedosiahnete takú intenzívnu arómu ako v kaviarni.
 2. Pomáha šetriť elektrickú energiu – aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, obyčajná rýchlovarná kanvica spotrebuje veľké množstvo elektriny. Rýchlovarné kanvice s reguláciou teploty pracujú väčšinou pri nižších teplotách, a tak pomáhajú vašej domácnosti znížiť účty za elektrinu. Investícia do kanvice s reguláciou teploty sa vám môže veľmi rýchlo vrátiť.
 3. Ide o multifunkčné zariadenie - rýchlovarná kanvica s nastaviteľnou teplotou sa dá použiť na zohriatie akejkoľvek tekutiny vrátane mlieka. Využiť ju môžete dokonca aj na varenie vajec, pretože teplotu vody si môžete nastaviť zvyčajne v rozmedzí medzi 40 - 100 °C.

Domci čaj zalievan vodou, ktor zovrela rchlovarn kanvica s nastavenm teploty.

Rýchlovarné kanvice s reguláciou teploty vyberajte podľa týchto parametrov

 • Príkon určuje koľko rýchlovarná kanvica s reguláciou teploty spotrebuje. Vyšší príkon znamená rýchlejšie zovretie vody za cenu väčšej spotreby elektrickej energie. Príkon sa môže pohybovať od 200 až po 2200 W.
 • Objem hovorí o maximálnom množstve vody, ktoré dokážete ohriať na jedno zapnutie. Najčastejšie majú rýchlovarné kanvice s reguláciou teploty objem 1,7 l. Existujú však modely s väčším ale aj s menším objemom. Tu treba vždy brať do úvahy počet členov vašej domácnosti.
 • Dizajn je jednou z kľúčových vlastnosti. Rýchlovarná kanvica s nastavením teploty môže byť moderným doplnkom vašej kuchyne. Ak preferujete klasiku, tak vás určite potešia rýchlovarné kanvice v retro štýle. Kanvice môžete nájsť v čiernom, bielom, nerezovom alebo aj farebnom prevedení.

Horca kva, ktor pri dokonalej teplote pripravila rchlovarn kanvica s nastavenm teploty.

Aká je ideálna teplota pre rôzne horúce nápoje?

Každý druh čaju ale aj kávy si vyžaduje presnú teplotu, aby sa dosiahla optimálna chuť. Nižšie uvádzame optimálne teploty pre niektoré horúce nápoje, ktoré si vďaka rýchlovarnej kanvici s reguláciou teploty môže už sami pripraviť.

 • Zelený čaj – 80 oC
 • Čierny čaj – 85 oC
 • Káva – 83 oC
 • Oolong čaj – 88 oC
 • Instantná polievka – 100 oC
[€]
Všetky filtre

36 produktov

Zatiaľ nehodnotené
Tefal KO251430
Elektrická rychlovarná kanvica, objem 1,7 l, 2400 W
Ihneď k odoslaniu
Skladom 1 ks.
U Vás už 28.2.
Predajne 0 ks
39,90 €
Zobraziť ďalších 12
last-visited