Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Keramické rýchlovarné kanvice

Pripravte si výborný čaj alebo kávu v keramickej rýchlovarnej kanvici, ktorá svojim dizajnom dokonale oživí vašu kuchyňu. Keramická kanvica má viacero výhod, výborne drží teplo a je veľmi odolná. Objavte všetky keramické rýchlovarné kanvice a zistite, podľa akých parametrov sa rozhodovať pri kúpe konkrétneho modelu.

Keramické rýchlovarné kanvice vyberajte podľa objemu

Rýchlovarná kanvica keramická môže mať rôzny objem, ktorý by ste mali prispôsobiť počtu osôb žijúcich vo vašej domácnosti. Podľa toho, koľko ľudí bude rýchlovarnú keramickú kanvicu pravidelne využívať uvažujte aj nad veľkosťou jej objemu. Zvážiť by ste mali, že na prípravu jedného klasického nápoja potrebujete približne 300 ml vody. To znamená, že kanvica s objemom do jedného litra bude stačiť 2 - 3 člennej domácnosti. S veľkosťou objemu často súvisí aj vyššia cena a taktiež hmotnosť kanvice, na ktoré by ste pri kúpe mali prihliadať.

Na výber sú keramické rýchlovarné kanvice s objemom:

 • do 1 litra
 • od 1 do 1,5 litra
 • viac ako 1,5 litra

Keramick rchlovarn kanvica vs na prv pohľad zaujme svojim jedinečnm dizajnom.

 

Keramická rýchlovarná kanvica s vysokým príkonom

Keramická varná kanvica môže mať príkon od 800 do 3000 W. Čím je príkon vyšší, tým rýchlejšie voda zovrie. Zároveň tiež platí, že čím vyšší má keramická rýchlovarná kanvica príkon, tým vyššiu má aj spotrebu elektrickej energie. Príkon úzko súvisí aj s veľkosťou objemu kanvice, t.z. že čím má keramická kanvica väčší objem, tým vyšší by mal byť aj jej príkon. Keramické rýchlovarné kanvice majú ohrevnú špirálu zabudovanú vo vnútri kanvice, kvôli čomu pomalšie zohrievajú vodu. Príkonu preto venujte zvýšenú pozornosť, aby ste na ohrievanie vody nečakali príliš dlho.

Podľa príkonu môžeme keramické rýchlovarné kanvice rozdeliť na:

 • menej výkonné - s príkonom do 1 000 W
 • na bežné používanie - príkon od 1 000 do 2 200 W
 • výkonné - s príkonom vyšším 2 200 W

Ohrev vody v keramickej kanvici je kvli zabudovanej pirle pomal.

 

Keramické rýchlovarné kanvice a parametre, ktoré sledovať pri ich výbere

Rýchlovarná kanvica keramická môže mať množstvo užitočných vlastností a funkcií, ktoré by ste mali pri výbere konkrétnej kanvice vziať do úvahy. Pri pravidelnom používaní kanvice vám totiž zjednodušia jej čistenie a manipuláciu.

Vaša nová keramická rýchlovarná kanvica môže mať tieto funkcie:

 • Svetelný a zvukový indikátor informuje o zapnutí alebo vypnutí keramickej kanvice.
 • Reguláciu teploty, vďaka ktorej si pripravíte váš obľúbený nápoj presne podľa požadovanej teploty.
 • Bezpečnostný systém proti prehriatiu umožní, že sa rýchlovarná kanvica automaticky vypne akonáhle hrozí jej prehriatie alebo poškodenie.
 • Ochrana proti chodu naprázdno zabezpečí, že sa v prípade absencie vody keramická varná kanvica automaticky vypne.
 • Filter slúži ako ochrana proti usadzovaniu vodného kameňa a dokáže jeho tvorbu výrazne minimalizovať.
 • Anti-Drip systém zabezpečuje nalievanie vody z kanvice bez zbytočného kvapkania vody.
 • Automaticky otvárateľné veko predchádza popáleniu horúcou parou po dokončení ohrievania vody.

Na našom e-shope zakúpite varné kanvice aj v rôznych iných prevedeniach, na výber sú nerezové, sklenené, s funkciou nastavenia teploty alebo bez. Jednotlivé varné kanvice sa líšia najmä objemom, príkonom, tvarom a farebným prevedením. Vyberte si z bohatej ponuky rýchlovarných kanvíc a pripravte si váš obľúbený teplý nápoj v pohodlí domova do niekoľkých minút.

41 €
41 €
Všetky filtre

1 produkt

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.