Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Kulmy na vlasy Sencor

Kvalitná Sencor kulma na vlasy by určite nemala chýbať v základnej výbave každej ženy. Za pár minút s ňou vykúzlite dokonalý účes vhodný na akúkoľvek príležitosť. Objavte všetky inovatívne funkcie, ktoré kulmy na vlasy Sencor ponúkajú a vyberte si z našej ponuky tú, ktorá spĺňa všetky vaše požiadavky.

 

Aké kulmy na vlasy Sencor nájdete v našej ponuke?

Aj keď na prvý pohľad sa môže zdať, že kulmy aj kulmofény sú rovnaké produkty, oba plnia iný účel pri tvarovaní účesu.

 • Sencor kulma na vlasy - je určená na vytváranie vĺn so suchých vlasov. Pracuje s vyššou teplotou vďaka čomu sú vlny odolnejšie a vydržia dlhší čas.
 • Teplovzdušná Sencor kulma na vlasy - dokáže nielen vysušiť mokré vlasy, ale pomocou jednotlivých nadstavcov vlasy vytvaruje buď do voľných vĺn alebo nadýchaného objemu podľa želania. Vlny síce neudržia tvar tak dlhý čas ako pri kulmovaní, ale pôsobia prirodzenejšie. Teplovzdušné kulmy na vlny sú ideálne na jemné vlasy, ktoré by mohla vysoká teplota poškodiť.

Klasick Sencor kulma na vlasy.

 

Ako vybrať Sencor kulmu na vlasy?

Výber kulmy na vlasy sa odvíja najmä od typu vlasov. Pre každý typ vlasov je totiž vhodný iný povrch či materiál hlavice. Práve preto sa pri výbere kulmy na vlasy sa zamerajte na tieto kľúčové parametre:

 • povrch hlavice
 • priemer kulmy
 • typ konštrukcie
 • ideálna teplota
 • funkcie

Sencor kulmy na vlasy a rozdelenie podľa typu povrchu

Najčastejšie majú kulmy na vlny Sencor keramický povrch, avšak medzi ďalšie používané materiály patrí turmalín alebo titán.

 • Keramický povrch sa postará o to, že vlasy budú vyzerať zdravo bez poškodení, pretože takýto povrch sa veľmi rýchlo zahrieva a vlas sa po ňom hladko kĺže. Niektoré modely sú obohatené o keratín, ktorý sa pri natáčaní uvoľňuje takže vlasy sú zároveň vyživované a chránené pred poškodením.
 • Kulmy na vlasy Sencor s turmalínovým povrchom sú najlepšou voľbou pre jemné vlasy. Pri nahriatí vyžarujú negatívne ióny a infračervené svetlo, takže vlasy sú lesklejšie, vlhkejšie a bez nevzhľadného krepovatenia. Ďalšou nespornou výhodou je eliminácia prejavov statickej elektriny.
 • Sencor kulma na vlasy s titánovým povrchom je vhodná pre veľmi silné vlasy. Vyznačuje sa rýchlym a rovnomerným ohrevom. Pomôže skrotiť aj nepoddajné, hrubé a husté vlasy.

Sencor kulma na vlny a veľkosť hlavice

Jedným z najdôležitejších parametrov pri výbere kulmy je veľkosť jej hlavice, ktorá predurčuje výsledný efekt vĺn.

 • na menšie hustejšie vlny sa hodí Sencor kulma na krátke vlasy s priemerom 16 - 19 mm
 • extra veľké lokne vytvorí Sencor kulma na veľké vlny s priemerom hlavice v rozmedzí 25 - 38 mm

Kulmy na veľk vlny Sencor.

 

Kulmy Sencor na vlny a typ konštrukcie

Hrúbka a tvar môžu byť rôzne a od toho závisí, či sa vytvoria jemné kučery alebo mohutné lokne. Podľa tvaru a konštrukcie tela sa delia Sencor kulmy na tieto 3 typy:

 1. Rovná Sencor kulma na vlny – môže disponovať kliešťami na pridržiavanie prameňa vlasov počas zahrievania. V takom prípade je kulmovací valec potiahnutý keramickou vrstvou s povrchom DeepBlack. Na trhu sú však dostupné aj modely bez klieští s plastovým koncom.
 2. Kónická kulma na vlny Sencor - má typický tvar od úzkej špičky až k objemnejšiemu koncu pri rukoväti. Takáto kulma na vlny Sencor sa zohreje už za 60 sekúnd a vďaka teplotnému rozhraniu od 140 do 220 °C je vhodná pre všetky typy vlasov vrátane jemných či farbených. Maximálnu starostlivosť zaistí aj funkcia ionizácie, po ktorej dostanú vlasové vlákna dávku hydratácie a lesku.
 3. Automatická kulma na vlasy Sencor - s inovatívnou konštrukciou zaručuje dokonalé použitie bez zamotaných vlasov. Nežné vlnky alebo objemné kučery sa tvoria obojstranne z pravého aj ľavého smeru, takže účes pôsobí maximálne prirodzene. Na prevádzku je pripravená za 45 sekúnd od zapnutia a hravo si poradí s každým typom vlasov vďaka 11 teplotným stupňom v rozmedzí od 120 do 220 °C.

Kulmy na vlny Sencor a ideálna teplota

Nemenej dôležitým parametrom je aj teplota kulmy. Od nej sa odvíja aký typ vlasov je možné s konkrétnym modelom kulmovať. Je preto najlepšie vybrať si kulmu na vlasy, ktorá umožňuje reguláciu teploty.

 • teplota do 150 stupňov je vhodná na krehké, slabé a poškodené vlasy
 • riedke a jemné vlasy je možné upraviť s teplotou do 170 stupňov
 • normálne vlasy nepoškodí ani teplota 200 stupňov
 • silné a nepoddajné vlasy najlepšie vytvarujete s teplotou v rozmedzí 240 až 265 stupňov

Praktické a bezpečné funkcie, ktoré kulmovanie zaručene zjednodušia

Pre ešte jednoduchší spôsob použitia venujte pozornosť aj nasledovným funkciám:

 • Otočná koncovka prívodného kábla o 360° zamedzí akémukoľvek krúteniu alebo zamotaniu prívodného kábla. Na škodu nie je ani pogumovaná rukoväť.
 • Integrovaný sklápací stojan a očko pre zavesenie sa postarajú o rýchle uskladnenie.
 • Pre maximálne bezpečnú prevádzku je užitočná funkcia automatického vypnutia v prípade nečinnosti. Kulma na vlny Sencor sa sama vypne približne po 45 - 60 minútach.

Kulma na vlny Sencor s otočnm kblom.

12 €
34 €
Všetky filtre

9 produktov

Na objednávku
Sencor SHS 0920BK
Kulma, Extra hladký keratín keramický povrch,5 stupňov nastavenia teploty.
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr
24,99 €
Akcia: Kúp teraz za 19,99 €
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.