- priemer 25 cm
- z vysoko odolného hliníka
- vnútorný povrch odolný proti oderu a pripaľovaniu
- nepriľnavý materiál bez PFOA
- elegantná drevená rukoväť
- jednoduchá údržba a čistenie
Palacinková panvica, Ø 25 cm, vyrobené z vysoko odolného hliníka, opatrená vnútorným povrchom odolným proti oderu a pripaľovaniu, silným dnom a veľmi elegantnou soft rukoväťou

Panvica na palacinky Lamart LT1289 NATUR

Komfortné a rýchle varenie bez pripaľovania
Panvica na palacinky Lamart LT1289 NATUR je vyrobená z vysoko odolného hliníka. Jej znížený okraj umožňuje rýchle a jednoduché otočenie palacinky alebo úhľadné zabalenie omelety a jej následné presunutie na tanier. V panvici s priemerom 25 cm a nepriľnavým vnútorným povrchom pripravíte jedlá bez rizika prichytávania a pripaľovania, a to s použitím minimálneho množstva tuku. Panvica sa veľmi ľahko udržiava a čistí a je vhodná na indukciu aj sklokeramiku.
Všeobecné
| Typ panvice | Na palacinky |
|---|---|
| Tvar panvice | Guľatá |
Modelový rad
| Modelový rad | Panvica na palacinky 25cm |
|---|
Vlastnosti
| Max. teplota pri pečení v rúre | 200 °C |
|---|---|
| Dno panvice | Silné |
| Rukoväť panvice | Ergonomická |
| Vlastnosti panvice | Vhodná do rúry, Nepriľnavý povrch, Možnosť umývania v umývačke riadu |
| Typ prístroja | Panvica |
| Doska | Indukčná |
Vzhľad a dizajn
| Materiál | Hliník |
|---|---|
| Vnútorný povrch | Nepriľnavý |
Rozmery a hmotnosť
| Priemer | 25 cm |
|---|---|
| Výška | 6,40 cm |
| Šírka | 45,90 cm |
| Hĺbka | 25,70 cm |
Farba
| Farba | Hnedá, Čierna |
|---|
5 z 5
hodnotil celkom
1 overený zákazník
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.