O 18 % lepšia ochrana tkanín. Na základe údajov z 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie AI DD™ najvhodnejšiu kombináciu pracích pohybov, ktoré sú šetrné k bielizni a zároveň skvele vyperú.
Spredu plnená práčka LG, kapacita 13 kg, en.trieda A, 1 400 ot / min, parný program Steam, AI DD + AI Wash, Smart Diagnosis, Invertorový motor
Zľavový kupón


AI DD™

Čo je AI DD™?
Technológia AI DDTM spredu plnenej práčky LG FSR5A34WG deteguje nielen hmotnosť, ale aj mäkkosť tkaniny a sama si zvolí optimálne nastavenie prania.

Parné pranie Steam™
Menej pokrčenia a ešte lepšia starostlivosť o vašu bielizeň. Technológia LG Steam™ zničí až 99,9 % alergénov, ako sú prachové roztoče, ktoré môžu spôsobovať alergie, alebo respiračné ochorenia.

Pridajte oblečenie uprostred prania
Ak chcete počas pracieho cyklu pridať do práčky ďalšiu bielizeň, stlačte tlačidlo „Pridať bielizeň“ a vložte do práčky zabudnuté ponožky či kabát. Pri programoch Bavlna, Zmiešané bielizeň, Syntetika a Rýchly14 je možné práčku okamžite (do 3 sekúnd)* otvoriť aj počas prania.

Tichý a spoľahlivý
Chod spredu plnenej práčky LG FSR5A34WG zaisťuje invertorový Direct Drive™ motor, umiestnený priamo na osy bubna práčky. Jeho prednosťou je úspora a tichá prevádzka.
Potrebujete poradiť, ako vybrať práčku?
V našom článku sa dozviete, ako vybrať práčku podľa vašich predstáv, aké parametre odporúčame sledovať pri jej kúpe. V úvode sa dozviete v akých prevedeniach sú práčky dostupné, aké parametre si máte všímať pri výbere práčky a množstvo ďalších užitočných rád.
Technické parametre
Kapacita - 13 kg
Rýchlosť odstreďovania 1400/1200/1000/800/400/0 ot.
Teploty studená/20/30/40/60/95 °C
DisplejLED – dotykový
Objem bubna 81 litrov
Energetická trieda A (v rozsahu A až G)
Spotreba energie 44 kWh
Spotreba vody (cyklus) 58 litrov
Cyklus ECO 40-60 40°C (½ náplň) 180 minút
Účinnosť odstreďovania A
Hlučnosť odstreďovania 72 dB (A)
Technológia
Inverter Direct DriveTM motor (10 rokov záruka) – invertorový, bezkefový motor s priamym napojením na bubon práčky.
AI DD + AI Wash – inteligentný systém prania, automatické váženie, detekcia jemnosti vlákien a vyváženia, nová generácia pracích pohybov, optimálna voľba pracích pohybov pre efektívne a šetrné pranie.
Steam – parné pranie – program Pre alergikov – redukcia alergénov, vysoká účinnosť prania.
Smart Diagnosis – inteligentná diagnostika.
Auto Restart – reštart programu po výpadku prúdu, Ovládací panel v slovenčine, Prémiový bubon, Nerezové lopatky bubna, Veľké dvierka z tvrdeného skla, Nulová spotreba v StandBy režime.
Programy - 12
AI Wash, Bavlna, ECO 40-60, Zmiešaná bielizeň, Syntetika, Jemná bielizeň, Bavlna turbo, Športové oblečenie, Rýchly 14, Pokrývky Plákanie s odstredením
Parné programy: Pre alergikov
Prídavné možnosti - 11
Predpierka, Odložený štart (3 – 19 hodín), Detská poistka, Iba odstreďovanie, Zvuková signalizácia on/off, čistenie bubna, Smart Diagnosis
Možnosti prania: Intenzívna, Normálna
Možnosti plákania: Predvolené, Plákanie+
Rozmery (š x h x v) 600 x 615 x 850 mm
Hmotnosť (čistá/balenie) 73 / 77 kg
Farba biela + čierna dvierka z tvrdeného skla
| Typ prístroja | Spredu plnená práčka |
|---|
| Počet programov | 12 |
|---|---|
| Program jemná bielizeň | Áno |
| Parný program | Áno |
| Program ľahké žehlenie | Nie |
| Čas trvania programu ECO | 180 |
| Smart | Nie |
|---|---|
| Hlučnosť | 72 dB |
| Plnenie | Spredu plnená |
| Náplň prania | 13,0 kg |
| Otáčky | 1 ot/min |
| Možnosť umiestnenia | Voľne stojaca |
| Trieda účinnosti odstreďovania | A |
| Odložený štart/koniec | Áno |
|---|---|
| Množstevná automatika | Áno |
| Signalizácia priebehu prania | LED displej |
| Kompatibilita | LG ThinQ |
| Český ovládací panel | Áno |
| Automatické dávkovanie | Nie |
| Energetická trieda | A |
|---|---|
| Spotreba vody | 58 l |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 44 kWh |
| Výška | 85,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 60,00 cm |
| Hĺbka | 61,50 cm |
| Hmotnosť | 73,0 kg |
| Farba | Biela |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.
