Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

LG NanoCell TV

Inteligentná novinka na trhu hrdo nesie názov NanoCell. Značka LG opäť nesklamala a milo prekvapila televízormi, ktoré si pochvaľuje mnoho spokojných zákazníkov. Kvalita je kľúčovým faktorom, vďaka ktorému si LG NanoCell okamžite získali srdcia zákazníkov. Pre viac info čítajte ďalej.

 

Význam NanoCell

Keďže doba stále napreduje a menia sa najmä technológie, nie je tomu inak ani v oblasti elektroniky. V prípade LG ide o takzvaný “tuning” LED displeja. LED TV totiž fungovali tak, že prostredníctvom filtra prepúšťali biele svetlo cez diódy. Filtre slúžili na korigovanie množstva farby a svetla.

LG ako jediná značka chcela túto technológiu posunúť o krok vpred a preto prišla s NanoCell - ďalším filtrom o veľkosti 1 nanometra. Vďaka tomu NanoCell TV garantuje vysoké 4K či 8K rozlíšenie.

4K = cca. 8 miliónov pixelov

Výsledkom je doposiaľ nepoznaná farebná ostrosť a sýtosť, čoho dôkazom je, že sa od sledovania vášho obľúbeného seriálu nedokážete len tak odtrhnúť. Ide o takzvané živé farby.

Aby toho nebolo málo…

… LG používa aj doplnkovú technológiu k NanoCell a to Full Array dimming. Ide o typ podsvietenia, pričom nejde o podsvietenie iba v rohoch obrazovky ako to bolo doteraz, ale o pokrytie celej plochy displeja, čo v konečnom dôsledku znamená sýtosť všetkých odtieňov farieb a to z akéhokoľvek uhla pohľadu.

Farebná čistota, jasnosť a kvalita obrazu značia napredovanie technológií a kvality LG produktov so zámerom čo najviac uspokojiť požiadavky aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Už žiadne povinné sedenie pred televízorom - NanoCell zabezpečuje rovnaký zážitok zo sledovania, nech už sedíte či ležíte v ktoromkoľvek kúte miestnosti.

Nanocell

Prečo siahnuť po NanoCell televízoroch?

Inteligentná Smart TV je dnes súčasťou snáď každej domácnosti. Najväčšou výhodou LG NanoCell televízorov je rozmanitý výber. Trh ich totiž ponúka v rôznych veľkostiach, typoch či farbách. Rozhodujúcim faktorom tak bude určite uhlopriečka a to od 43” až 86” - naozaj je z čoho vyberať.

NanoCell je štýl a elegancia

Nielen, že je vhodný do každej domácnosti, zároveň nezaberá skoro žiaden priestor. Minimalistický moderný dizajn tak zabezpečí minimum využitého miesta, luxusný dojem z celej miestnosti a taktiež prvotriednu kvalitu.

Čistota zvuku

Smart TV sa už dávno nevyznačuje len inteligenciou softvéru. Základnou funkciou dokonalého televízora je, hneď po kvalite obrazu, kvalita zvuku.

U LG NanoCell TV je kľúčové spojenie dvoch technológií - Dolby Vision IQ a Dolby Atmos. Tieto zázraky vytvoria v celej miestnosti priestorový vysokokvalitný zvuk, vďaka čomu pre vás bude každé sledovanie televízie predstavovať zážitok a dojmy, akoby ste boli v kine.

Základné parametre NanoCell TV

  • herný režim
  • prehrávanie z USB (externý disk)
  • hlasové ovládanie, spárovanie s mobilom
  • Wi-Fi
  • Netflix, Voyo či Apple TV
  • WebOS

Cenová dostupnosť

V mnohých prípadoch platí “aká cena - taká kvalita”, nie je to však pravidlo. Svedčí o tom fakt, že ste sa už určite aj vy stretli s predraženým tovarom a aj napriek tomu bola kvalita mizerná, a naopak.

Televízory NanoCell značky LG sú jasným dôkazom poctivosti a kvality práce. Nemusíte sa teda obávať neprimeranej ceny a kvality. Obľúbenosť tejto značky a verní zákazníci potvrdzujú primeranosť a prijateľnú cenovú hladinu produktov.

Na konečnú cenu vplýva viacero faktorov daného produktu. Keďže výber je rozmanitý, aby si mohol vybrať naozaj každý, aj cenové hladiny sú rôzne. No najviac sa cena produktu odzrkadlí od druhu, veľkosti a rozlíšenia televízora NanoCell. Práve to sú základné kritériá pri cenovej kalkulácii.

Máme najrozšírenejšiu ponuku LG NanoCell TV - výber je len na vás.

349 €
2 149 €
Všetky filtre

15 produktov

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.