Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

LG televízory

Hľadáte nový televízor do vašej domácnosti? Spoľahnite sa na LG televízory a objavte širokú ponuku modelov z ktorých si zaručene vyberiete. Ako sa orientovať v bohatej ponuke a aké kritériá zvážiť pri kúpe LG televízora? 

 

Jedinečný zážitok zo sledovania vďaka LG TV

Spoločnosť LG patrí medzi popredných výrobcov spotrebnej elektroniky a o jej kvalite svedčí najmä dlhá história a tisíce spokojných zákazníkov. Najviac LG preslávili televízory, ktoré spoločnosť ponúka vo viacerých kategóriách. Ako funguje technológia Nano Cell a v čom sa líši OLED od LED televízorov? Objavte celú ponuku LG televízorov a vyberte si konkrétny model podľa vašich predstáv. 

LG televzor QNED 8k

LG TV SMART

Televízor už dávno neslúži len k sledovaniu televíznych programov. SMART televízor umožňuje surfovanie na internete, pripojenie k smartfónu alebo inému zariadeniu, bluetooth, sťahovanie aplikácií, prehrávanie súborov cez USB disk, sťahovanie hier a množstvo ďalších funkcií. Inteligentný LG televízor je nevyhnutnou súčasťou SMART domácnosti

LG SMART televízory sú vybavené operačným systémom WebOS a obchodom LG Content Store. SMART televízor LG sa ovláda špeciálnym diaľkovým ovládačom Remote Control, vďaka ktorému je prezeranie ponuky omnoho jednoduchšie. Niektoré modely dokonca umožňujú aj ovládanie hlasom

UHD LED LG televízor 4K

Výrazné detaily a dokonalý výsledný obraz zabezpečuje vysoký počet pixelov a technológia Active HDR. Algoritmus True Color Accuracy sa vďaka farebnému mapovaniu stará o efektívnu korekciu farieb a detailný obraz. Pri pozeraní tmavých scén oceníte technológiu Ultra Luminance, ktorá upravuje jas, aby bol zážitok z pozerania čo najlepší. Dokonalé 4K rozlíšenie a SMART funkcie sú skvelou zárukou spokojnosti. 

NanoCell SMART LG TV

Veľkou nevýhodou LED televízorov je zhoršenie kvality obrazu, ak sa na obrazovku divák nepozerá priamo. LG Super UHD NanoCell televízory sú navrhnuté tak, aby aj pri zmene uhla pohľadu nedochádzalo k skresleniu farieb a zhoršeniu kvality obrazu. Špeciálna vrstva nanočastíc v Nano Cell TV umožňuje sledovanie televízora až pod uhlom 60° bez akéhokoľvek skreslenia. LG televízory s NanoCell technológiou skvelo podporujú 4K rozlíšenie, farby sú dokonale čisté a obraz je jasnejší.

nanocell LG TV

LG OLED TV 

OLED televízory sú technologickým vrcholom a aktuálnou novinkou na trhu. Ako prvá predstavila technológiu OLED spoločnosť LG. OLED technológia prináša úplne nový zážitok zo sledovania televízie a množstvo výhod. OLED televízory LG majú ultratenký dizajn, ostrý obraz, nižšiu spotrebu energie, zobrazujú dokonalú čiernu a vyznačujú sa rýchlou odozvou a plynulým pohybom. 

QLED TV vs OLED TV

Mnohí ľudia si často OLED televízory zamieňajú s QLED TV. Napriek tomu, že sú tieto skratky veľmi podobné, ich význam je veľmi odlišný. QLED televízory sú vylepšenou verziou LED TV, do ktorých spoločnosť Samsung aplikovala Quantum Dot technológiu. Vďaka svetelným diódam, ktoré dokážu pohlcovať a následne vyžarovať základný lúč svetla sú farby v QLED televízore úplne dokonalé. 

OLED technológia je úplnou novinkou a s LED televízormi nemá nič spoločné. Obrazovku OLED TV tvoria samostatné pixely, ktoré dokážu produkovať vlastné svetlo nezávisle od seba a ľudské oči ich vnímajú ako jeden ucelený obraz. Vďaka funkcii úplného vypnutia sa jednotlivé pixely pre zobrazenie čiernej vypínajú, čím je dosiahnutá dokonalá čierna. Veľkou výhodou je aj dokonalá sýtosť farieb a zachovanie kvality obrazu pri zmene pozorovacích uhlov.

Aké parametre sledovať pri výbere TV LG? 

Pred kúpou televízora je dobré vedieť, akú veľkú uhlopriečku chcete. Od jej veľkosti sa zvyčajne odvíja aj cena. Pri výbere by ste tiež mali zvážiť aj pozorovacie vzdialenosti. Skúste si premyslieť, ktorá zobrazovacia technológia vás zaujala najviac - LED, QLED alebo OLED, pretože majú veľký vplyv na výsledný obraz a zážitok zo sledovania televízora. 

Pri výbere konkrétneho modelu televízora sledujte aj ďalšie technické parametre, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní. Dôležitý je najmä jas a kontrast obrazovky, rozlíšenie, frekvencia spracovania obrazu, možnosti vstupov a výstupov (konektory), zvuk a spotreba. Detailnejší prehľad parametrov s konkrétnymi popismi nájdete priamo v kategórii televízorov.

193 €
4 389 €
Všetky filtre

63 produktov

Zobraziť ďalších 24
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.