- obojživelné vyhotovenie
- pre deti od 6 rokov
- dosah ovládania 30 m
- frekvencia 2,4 GHz
- 360° otočky a triky
- dobíjacia batéria (USB)
- čierno-modrá farba
Autíčko na diaľkové ovládanie, pre deti veku 6+, obojživelník, jazda na súši aj na vode, vhodné aj do terénu, 360 ° otočky a kaskadérske triky, frekvencia 2.4 GHz, dosah až 30 m, dobíjacie batérie, nabíjanie cez USB kábel

Auto na diaľkové ovládanie Maxlife MXRC-400 Obojživelník

Nespútaná jazda naprieč všetkými mysliteľnými terénmi
Tento obojživelný RC model prináša obrovskú porciu zábavy pre všetky deti od 6 rokov. Hravou s ním prekonáte bežný asfalt, hustú trávu, sypký piesok aj samotnú vodnú hladinu. Presne tieto mimoriadne všestranné jazdné vlastnosti ponúka auto na diaľkové ovládanie Maxlife MXRC-400 vo veľmi atraktívnom čierno-modrom dizajne. Pohyb obojživelníka máte neustále plne pod kontrolou vďaka pribalenému ovládaču s pracovnou frekvenciou 2,4 GHz. Ten poskytuje úplne stabilný signál s reálnym dosahom až na vzdialenosť 30 m. Preteky aj voľné jazdy s autíčkom navyše ľahko obohatíte o pôsobivé 360° otočky ďalšie kaskadérske triky. Potrebnú silu na zdolávanie prekážok zabezpečuje integrovaná dobíjacia batéria. Jej energiu po vybití následne ľahko a rýchlo obnovíte pomocou klasického USB pripojenia.
| Určenie | Detské |
|---|---|
| Typ prístroja | Osobné auto |
| Typ | Akumulátor |
| Vekové obmedzenie | 6+ |
|---|
| Náhon | 4x4 |
|---|---|
| Vlastnosti | Gumené pneumatiky, Schopnosť plávať |
| Typ ovládania | Ovládač |
| Frekvencia | 2,4 GHz |
| Špeciálne funkcie | Otáčanie o 360° |
|---|
| Dosah signálu | 30 m |
|---|
| Typ napájanie modelu | Dobíjací akumulátor |
|---|---|
| Typ napájania ovládača | Batérie |
| Materiál | Plast |
|---|
| Výška | 16,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 25,50 cm |
| Hĺbka | 8,00 cm |
| Hmotnosť | 0 g |
| Farba | Modrá |
|---|
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.