MT110 využíva technológiu 4G LTE na dosiahnutie super vysokej rýchlosti až 150 Mbps sťahovanie a 50 Mbps odosielanie. Môže tiež zdieľať Wi-Fi sieť s maximálnou rýchlosťou 150 Mbps na 2,4 GHz pre hranie hier, streamovanie a ďalšie.
Mobilný 4G LTE Wi-Fi modem Mercusys, rýchlosť 150 Mb/s, výdrž až 10 hodín, Plug and Play so SIM kartou, pripojenie až 10 zariadení, ovládanie cez aplikáciu
Zľavový kupón


Choďte kamkoľvek a pripojte sa všade so superrýchlym 4G LTE

Získajte Wi-Fi tam, kde ju potrebujete
Užite si bezkonkurenčné pohodlie a všestrannosť. Roky testované v teréne, aby sa zaistila univerzálna kompatibilita s pokročilými anténami LTE, aby sa zabezpečilo hladké pripojenie. Vychutnajte si rýchle a stabilné Wi-Fi, či už ste doma alebo pracujete na diaľku.

Zdieľajte WiFi s priateľmi
S týmto malým mobilným hotspotom je bez problémov kompatibilný pozoruhodný počet bezdrôtových zariadení. MT110 podporuje až 10 súčasných pripojení 4G/3G pre tablety, notebooky, mobilné telefóny a ďalšie zariadenia.

2200 mAh na 10 hodín používania
MT110 je ideálnym spoločníkom na cesty vďaka svojej 2200 mAh batérii s dlhou výdržou, ktorá umožňuje až 10 hodín bezdrôtového prístupu pri rôznych príležitostiach, vrátane služobných ciest, outdoorových športov a ďalších.

Spustite a vychutnajte si svoju Wi-Fi v priebehu niekoľkých sekúnd
Na zapnutie MT110 stačí vložiť SIM kartu a kliknúť na tlačidlo napájania. Má malý, užívateľsky príjemný dizajn. Do pol minúty bude váš 4G hotspot plne funkčný.

Jednoduché ovládanie
Nastavte a spravujte svoju Wi-Fi prostredníctvom aplikácie MERCUSYS zo smartfónu (Android, iOS).
Technické parametre:
Bezdrôtové štandardy: IEEE 802.11a/b/g/n 2,4 GHz
Frekvencia: 2,4 GHz
Citlivosť príjmu: 11b 11 Mbps: -87,5 dBm, 11g 54Mbps: -74dBm, 11n HT20 MCS7: -71dBm, 11n HT40 MCS7: -69dBm
Prenosový výkon: <20 dbm
Bezdrôtové zabezpečenie: Podpora WPA-PSK/WPA2-PSK, bezdrôtové filtrovanie MAC, povoliť/zakázať vysielanie SSID
Hardvér
Rozmery: 111*70*23,8 mm
Rozhrania: 1 micro USB port pre napájanie, 1 Slot na kartu Nano SIM
Tlačidlá: Tlačidlo napájania, tlačidlo Reset
Externý napájací zdroj: 5V/1A
Typ antény: Interné antény
Dátové sadzby: Rýchlosť 4G LTE: DL: 150 Mbps, UL: 50 Mbps
Rýchlosť WiFi: 150 Mbps na 2,4 GHz
LED: Wi-Fi LED, Internet LED, Batéria LED
Typ siete: Podpora 4G/3G siete
FDD-LTE: B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 (2100/1800/850/2600/900/800/700 MHz)
TDD-LTE: B38/B40 (2600/2300 Hz)
HSPA+/UMTS: B1/B5/B8 (2100/850/900 Hz)
Softvér
DHCP: Server, klient, zoznam klientov DHCP
| Typ prístroja | Router |
|---|
| Rýchlosť až (Mb/s) | 150 |
|---|
| Pokročilé funkcie | Ovládanie mobilnou aplikáciou |
|---|---|
| Funkcie | Router, Access Point |
| Pásma WIFI | 2,4 GHz |
|---|---|
| Šifrovanie | WPA-PSK |
| WI-FI | Wi-Fi 4 |
| Wi-Fi štandard | 802.11g |
| Výška | 2,38 cm |
|---|---|
| Šírka | 11,00 cm |
| Hĺbka | 7,00 cm |
| Hmotnosť | 240 g |
| Hmotnosť | 0,2 kg |
| Farba | Čierna |
|---|
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.