- herná konzola novej generácie
- bezdrôtový ovládač Xbox Series v balení
- kapacita disku SSD 1 TB (1 000 GB)
- kompaktný dizajn bez mechaniky (digitálna edícia)
- podpora rozlíšenia až 1440p
- technológie ray tracing a Quick Resume
- kompatibilná so službou Xbox Game Pass
- napájací kábel a HDMI kábel v balení
Odporúčané služby
Ďalšie možnosti financovania

Herná konzola Microsoft Xbox Series S 1 TB biela

Výkon v kompaktnom prevedení
Microsoft Xbox Series S je herná konzola novej generácie v kompaktnom prevedení bez diskovej mechaniky (digitálna edícia). Hry si môžete zakúpiť pohodlne na e-shopoch vo forme digitálneho kľúča. Na inštaláciu hier je nutné pripojenie k internetu (pomocou WiFi alebo kábla). Herná konzola Series S prináša vysoký výkon v malom tele. Je ideálnym riešením pre bežných (casual) hráčov, ktorí hľadajú kvalitnú, ale nie príliš náročnú konzolu. Vďaka architektúre novej generácie umožňuje hranie vo vysokom rozlíšení až 1440p, podporuje technológie ako ray tracing a Quick Resume a načíta hry a aplikácie výrazne rýchlejšie ako všetky predchádzajúce generácie.

Veľa zábavy na dosah
Táto verzia Xbox S je vybavená úložiskom s kapacitou 1 TB (1 000 GB). Poskytuje dostatok priestoru na inštaláciu väčšieho množstva hier, aplikácií a obsahu. Kapacita umožňuje mať obľúbené herné tituly pripravené na spustenie bez nutnosti častého mazania a opakovaného sťahovania hier. Konzola využíva rýchle SSD úložisko, ktoré výrazne skracuje dobu načítania hier aj jednotlivých scén v hrách. Technológia Quick Resume dovoľuje skryť rozohranú hru a prepínať medzi viacerými hrami takmer okamžite, bez nutnosti ich znova spúšťať. To prispieva k vyššiemu komfortu pri použití konzoly a šetrí váš čas.

Konzola mnohých možností
Xbox Series sa môže stať multimediálnym centrom vašej izby. Okrem hrania hier umožňuje používať vybrané aplikácie ako internetový prehliadač, streamovacie služby a ďalšie. K dispozícii je možnosť predplatiť si hernú knižnicu Xbox Game Pass, ktorá otvára prístup k rozsiahlej ponuke hier bez nutnosti ich kúpiť nastálo. Konzolu Xbox prepojíte s televíziou alebo monitorom pomocou priloženého kábla HDMI. Ovládať ju budete pomocou priloženého Xbox ovládača, ktorý sa príjemne drží a má niekoľko designových vylepšení oproti predchádzajúcim generáciám Xboxu. Ovládač je bezdrôtový. Ďalšie ovládače a príslušenstvo je možné prikúpiť.
| Platforma | XBOX Series S |
|---|---|
| Typ konzoly | K televízii |
| Celková kapacita úložiska | 1024 GB |
|---|
| Zvuk | Dolby 5.1, DTS, LPCM |
|---|
| Bezdrôtový ovládač | Áno |
|---|---|
| Slot pre pamäťovú kartu | Nie |
| Blu-Ray | Nie |
| Mechanika | Nie |
| Pohybové ovládanie | Nie |
|---|
| Prepojenie s PSP | Nie |
|---|---|
| HDMI | Áno |
| Ethernet (LAN) | Áno |
| Výška | 27,50 cm |
|---|---|
| Šírka | 15,10 cm |
| Hĺbka | 6,50 cm |
| Hmotnosť | 1,9 kg |
| Farba | Biela |
|---|
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.