Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Mobilné telefóny OnePlus

Mobilné telefóny OnePlus sú smartfóny, ktoré sú nekompromisne nabité tými najlepšími parametrami za čo najviac prijateľnú cenu. Okrem toho sú tieto mobilné telefóny známe aj svojou ideológiou a mottom „Never Settle“. Kupujúci sa už nemusia uspokojiť s nekvalitným telefónom len preto, že majú obmedzený rozpočet.

 

Výhody

+ jeden z najlepších pomerov ceny a výkonu
+ rýchle nabíjanie
+ kvalitný displej a audio
+ veľmi dobrý operačný systém

Mobily OnePlus majú najlepší hardvér za najnižšie ceny

Mobilné telefóny OnePlus sú veľmi známe práve vďaka tomu, že vo svojich zariadeniach používajú tie najlepšie parametre. Svojim výkonom dokáže OnePlus mobil ľahko konkurovať najlepším smartfónom na trhu. V ich zariadeniach nájdete procesory najvyššej kvality. Okrem procesorov Qualcomm Snapdragon disponujú OnePlus inteligentné telefóny aj veľkou operačnou pamäťou. Vďaka tejto kombinácií zvládne OnePlus mobil naozaj všetko, čo mu zadáte. Prepínanie medzi viacerými kartami je veľmi plynulé, a hravo si poradí OnePlus telefón aj s tými najnáročnejšími mobilnými hrami.

Nabíjanie telefónu počas celej noci je minulosťou

Okrem toho, že každý OnePlus smartphone má veľmi kvalitnú kapacitu batérie, skrývajú ešte mobilné telefóny OnePlus ďalšie eso v rukáve. Reč je o super rýchlom nabíjaní. Mobilné telefóny OnePlus používajú na nabíjanie svoj špeciálny Warp charge adaptér. Ten dokáže nabiť OnePlus smartfón v priemere za neuveriteľných 30 minút. Veľkou výhodou je aj to, že počas nabíjania sa nemusíte obávať o prehrievanie vášho telefónu. Adaptér na OnePlus mobil spoznáte podľa unikátneho červeného kábla. Najnovšie mobily OnePlus podporujú aj bezdrôtové nabíjanie.

OnePlus  mobil 9 8/128GB Astral Black

OxygenOS - špeciálne navrhnutý operačný systém pre mobilné telefóny OnePlus

Mobily OnePlus používajú vo všetkých zariadeniach svoj špeciálny operačný systém - OxygenOS. Tento operačný systém má hneď niekoľko výhod. Prvou je, že je veľmi podobný stock androidu. To znamená, že váš OnePlus mobil vám ponúkne ten pravý androidový zážitok. Ďalšou výhodou je, že OnePlus mobil neobsahuje takmer žiadny Bloatware. Váš telefón teda nemá žiadne nepotrebné aplikácie, ktoré si tam výrobcovia radi dávajú.Vďaka tomu budete mať na telefóne viac voľného miesta pre vaše aplikácie. Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Tento systém si rýchlo obľúbite aj vďaka rýchlemu užívateľskému rozhraniu a rozsiahlej konfigurovateľnosti.

OnePlus smartfón má jeden z najlepších displejov

Bez ohľadu na verziu mali vždy mobily OnePlus tie najlepšie možné displeje. V každom novom zariadení sa snažia prinášať inovácie a neustále svoje displeje zlepšovať. Mobilné telefóny OnePlus majú vždy pomerne veľký displej, vďaka čomu sú skvelé na sledovanie filmov a videí. Okrem toho majú ich displeje vynikajúce rozlíšenie, takže dokážu skvelo zobrazovať farby a dobre zaostrovať text. Tie najnovšie telefóny majú obnovovaciu frekvenciu displeja až neuveriteľných 120 Hz. To znamená, že takéto mobilné telefóny sú vynikajúce na hranie hier. Okrem tohto má OnePlus inteligentný telefón vyvinutý špeciálny algoritmus, ktorý vám automaticky prispôsobuje jas. V tme vám jas zníži a na slnku ho zase zvýši. Pokroková je ale funkcia, ktorá zaznamenáva ako vy nastavujete jas. Po čase dokáže OnePlus smartfón nastavovať jas za vás.

Mobily OnePlus alebo OnePlus Nord?

Aby mohli ponúknuť to najlepšie pre všetkých, sú mobilné telefóny OnePlus vyrábané vo viacerých verziách. Najviac obľúbená je práve séria OnePlus a jej vylepšený variant OnePlus Pro. Nie tak dávno bol odhalený aj ďalší variant - OnePlus Nord. Ide o prvý telefón OnePlus, ktorý spadá výhradne do strednej cenovej kategórie.

OnePlus mobily

Tieto telefóny ponúkajú vysoký výkon za dostupnú cenu. Telefóny zo série OnePlus vás očaria svojím vynikajúcim výkonom, skvelou výdržou batérie, slušným fotoaparátom a rýchlym nabíjaním. Aj keď ide o lacnejší variant, mobily OnePlus disponujú 8 GB operačnou pamäťou a super rýchlym procesorom. Ďalšou výhodou je veľmi elegantný a moderný dizajn a podobne ako ostatné mobilné telefóny OnePlus aj nadštandardne kvalitný displej. Ten vám zaistí plynulé vizuálne prechádzanie medzi aplikáciami.

OnePlus  mobil 9 8/128GB Astral Black

Mobily OnePlus Pro

Mobilné telefóny OnePlus Pro majú v sebe iba to najlepšie. Tieto mobily patria už do vyššej cenovej kategórie. Stále však ide o tie najlacnejšie prémiové telefóny na trhu. Mobily OnePlus Pro majú až 12 GB operačnú pamäť RAM a tie najkvalitnejšie procesory z dielne Snapdragon. Batérie v týchto telefónoch často vydržia aj 40 hodín bez nabitia. Samotné nabíjanie je navyše super rýchle. Okrem toho mobily OnePlus Pro podporujú už aj bezdrôtové nabíjanie. Ako je už zvykom, tak ich displeje vám ponúkajú famózne rozlíšenie, jasné farby a nadštandardnú obnovovaciu frekvenciu displeja. OnePlus Pro majú tie najlepšie OLED a AMOLED obrazovky, aké na trhu môžete nájsť. Hlavný fotoaparát vám urobí veľmi dobré fotky aj pri scénach so slabým osvetlením.

Mobil OnePlus 9 Pro 8/128GB Morning

Mobily OnePlus Nord

Mobily OnePlus Nord predstavujú návrat spoločnosti naspäť ku svojim koreňom. Tieto telefóny patria do strednej cenovej kategórie a vynikajú skvelou kombináciou štýlu a funkčnosti. Svojim dizajnom sa podobajú prémiovým modelom, a taktiež sa veľmi pohodlne držia v ruke. Aj napriek svojej nízkej cene ponúkajú parametre, ktoré nemajú obdoby. Či už je to opäť rýchly hardvér, ktorý si bez problémov poradí s každou úlohou, alebo 4115 mAh batéria, ktorá vám vydrží celý deň, a nabije sa za krátky čas. Alebo v neposlednom rade 48 Mpx fotoaparát, ktorý vám vyhotoví skvelé fotky. OnePlus Nord nie nadarmo patria medzi tie najlepšie telefóny v strednej cenovej triede.

Mobil OnePlus 9 Pro 8/128GB Morning

239 €
949 €
Všetky filtre

6 produktov

Darček
50 eur okamzita
Ihneď k odoslaniu
Skladom 2 ks.
U Vás už 24.6.

+ Darček Telekom SIM karta SWIPE v hodnote 1 €

+ Darček v hodnote 1 €

999,00 €
Akcia: Kúp teraz za 949,00 €
Darček
50 eur okamzita
Ihneď k odoslaniu
Skladom 1 ks.
U Vás už 24.6.

+ Darček Telekom SIM karta SWIPE v hodnote 1 €

+ Darček v hodnote 1 €

999,00 €
Akcia: Kúp teraz za 949,00 €
Darček
50 eur okamzita

+ Darček Telekom SIM karta SWIPE v hodnote 1 €

+ Darček v hodnote 1 €

899,00 €
Akcia: Kúp teraz za 849,00 €
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.