Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Mobilné telefóny POCO

Dnes sú mobilné telefóny POCO už známe svojimi špičkovými telefónmi, ktoré disponujú tým najlepším hardvérom. Do popredia sa dostali aj vďaka tomu, že tieto skvelé parametre ponúkajú za skutočne nízke ceny. Mobilné telefóny POCO začali svoju cestu najprv ako jedna z podkategórii telefónov od spoločnosti Xiaomi.

V roku 2018 uzrel svetlo sveta prvý telefón Xiaomi POCO - Pocophone F1. Ten sa hneď po jeho vydaní stal mimoriadne obľúbeným telefónom naprieč všetkými skupinami používateľov.


Výhody

+ telefóny majú nadštandardné vybavenie

+ skvelý pomer ceny a výkonu

+ kvalitný fotoaparát

+ široká ponuka modelov

Vkonn procesor, ktor často použvaj mobiln telefny POCO.

 

Mobily POCO - to najlepšie za zlomok ceny

Za nízke ceny ponúkajú mobily POCO parametre, ktoré sa často nevidia ani u telefónov z vyšších cenových kategórii. Je úplne bežné, že aj tie najlacnejšie POCO telefóny majú 8 GB RAM. Taktiež sa môžu pochváliť silným osemjadrovým procesorom a obrazovkou s obnovovaciu frekvenciou od 90 Hz až po 120 Hz. O niečo drahšie modely obsahujú dokonca aj ten najlepší procesor Snapdragon. Vďaka takémuto vybaveniu sa určite nestane, že by mobilný telefón POCO nedokázal ustáť náročné aplikácie alebo hry.

Detailné fotografie

Ak hranie mobilných hier nie je úplne vaša šálka kávy, mobily POCO vynikajú aj skvelou prednou kamerou a zadnou kamerou. Každá fotografia je veľmi detailná a má príjemný vyvážený vzhľad. Kontrast fotografií je úžasný a presnosť farieb vám vyrazí dych. A na Full HD+ displeji, ktorý má takmer každý mobil POCO, budú fotky vyzerať ešte lepšie.

Osoba použva telefn POCO na odfotenie svojho teniatka.

 

Mobily POCO nájdete dnes vo viacerých verziách

Telefóny POCO F - vlajkové lode, ktoré si môže dovoliť každý

Séria F predstavuje tie najexkluzívnejšie modely. Ide o vlajkové lode v podaní POCO. Aj keď sa jedná o tie najexkluzívnejšie modely, stále sú mobilné telefóny POCO F veľmi cenovo dostupné a ich parametre sa len tak často v smartfónoch nevidia. Samozrejmosťou je výkonný procesor, minimálne 8 GB RAM a batéria s dlho výdržou. Mobil POCO F určite ocenia všetci, ktorí chcú mať výkonný smartfón bez kompromisov.

POCO F4

Predstavuje ten najnovší POCO telefón zo série F. Do popredia sa dostáva procesorová technológia Snapdragon 870 , ktorá poskytuje vysoký výkon s nižšou spotrebou energie. Okrem nej sa tento POCO mobilný telefón môže pýšiť aj batériou s kapacitou 5 000 mAh. Telefón je možné dobiť na 100 % za 41 minút! 108 MPX fotoaparát zase urobí fotografie, ktoré sú bohaté na detaily. Samozrejmosťou je aj ultratenký 120 Hz displej a podpora 5G. Mobilný telefón POCO F4 GT predstavuje herný telefón, ktorý zase ulahodí každému hráčovi.

POCO F4 GT

Osoba použva telefn POCO na odfotenie svojho teniatka.

 

POCO X

Mobily POCO z triedy M predstavujú zlatý stred medzi tým najlepším a najdostupnejším. Takéto mobilné telefóny sú vhodné pre každú príležitosť. Doplnené sú aj skvelým displejom a najnovším operačným systémom.

POCO X4

Je najnovší POCO telefón v rodine X. Medzi jeho prednosti patrí napríklad snímač odtlačkov prstov a aj FaceID. Snímač odtlačkov prstov je zabudovaný v tlačidle napájania a funguje bezchybne. Celý telefón poháňa procesor MediaTek Dimensity 8100, ktorý umožňuje všetkým hráčom vychutnať si skvelý herný zážitok priamo na ich dlani. Prednosťou je jednoznačne aj úžasný AMOLED displej.

Mobilné telefóny POCO M

Táto séria je predovšetkým hlavne o dostupnosti a funkciách, ktoré sa budú hodiť nenáročnému užívateľovi. Určite vás poteší aj kvalitná batéria a rýchle nabíjanie. Kamera je väčšinou slabšia, ale s trochou praxe sa vám stále podarí zachytiť nádherné zábery.

POCO M4

Aj keď patrí do nižšej cenovej kategórie, môže sa mobil POCO M4 pýšiť hneď niekoľkými výhodami. Prvou je naozaj pôsobivý Full HD+ 90 Hz AMOLED displej. Pozeranie filmov a videí bude teda naozaj pastva pre oči. 5000 mAh batéria zase zabezpečí naozaj dlhú výdrž. POCO M4 zvládne na jedno nabitie až 140 hodín počúvania hudby. Procesor MediaTek Helio G96 sa zase postará, aby telefón hravo zvládol všetky úlohy, ktoré mu nadelíte.

Mobiln telefny POCO zo srie M vo viacerch farebnch prevedeniach.

 

POCO C

Ide o tie najlacnejšie mobilné telefóny POCO. Disponujú dobrými parametrami, a preto sú vhodné ak máte naozaj malý rozpočet alebo ste vo svete smartfónov ešte úplný nováčik. Rad C splní každú bežnú funkciu, ktorú by ste od smartfónu čakali. V tejto sérií môžete nájsť aj nový telefón POCO C40, ktorý sa môže pochváliť 6000 mAh batériou.

109 €
629 €
Všetky filtre

19 produktov

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.