Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Mobilné telefóny Vivo

Mobilné telefóny Vivo prišli do Európy iba nedávno, ale aj po krátkom čase sa im podarilo vybudovať silnú reputáciu. Vivo telefóny spadajú do nižšej a strednej cenovej kategórie, ale napriek tomu disponujú špičkovými fotoaparátmi. Okrem toho prinášajú do sveta smartfónov rôzne inovácie s ktorými môžu konkurovať na trhu. Mobily Vivo boli na trhu prvé telefóny, ktoré predstavili ,,vyskakovateľnú‘‘ prednú kameru. Okrem skvelých parametrov za nízku cenu, vás očaria aj ďalšími výhodami.


Výhody

+ mimoriadne výkonný fotoaparát
+ skvelý pomer ceny a výkonu
+ široký výber v rôznych cenových triedach
+ väčšina modelov podporuje 5G pripojenie

Mobiln telefn Vivo, ktor zvrazňuje svoju podporu 5G

Smartfóny s podporou 5G

Mobilné telefóny Vivo dokázali vo svete preraziť aj vďaka ich smartfónom s 5G. V čase, keď 5G podporu mali iba tie najnovšie, prémiové smartfóny, začali Vivo telefóny ponúkať 5G pripojenie aj v telefónoch tej najnižšej cenovej kategórie. Ak máte vo vašom okolí možnosť pripojenia na 5G, ale nechcete si preto kúpiť smartfón za astronomickú cenu, tak Vivo inteligentné telefóny sú presne pre vás. Mobilné telefóny Vivo vám dokážu priniesť výhody spojené s 5G sieťou za tú najnižšiu cenu.

Vivo smartfón s kvalitným zábermi za nízku cenu

Mobilné telefóny Vivo sú už od prvých modelov známe ako budget telefóny s prémiovým fotoaparátom. Aj mobil Vivo z nižšej cenovej kategórie disponuje často niekoľkými šošovkami s rozlíšením až do 64 MPX na zadnom fotoaparáte. Okrem toho ponúkajú mobily Vivo aj skvelý zoom. Hravo si dokážu poradiť so scénami, kde je slabé svetlo alebo vysoký kontrast. Unikátny algoritmus fotografie dokonale vyváži a zvýrazní v nich každý detail. Vzhľad kamery je navyše veľmi originálny a nezameniteľný. Ak chcete prekvapiť svojich kamarátov alebo sledovateľov úžasnými fotografiami, tak mobil Vivo vrelo odporúčame.

VIVO smartphone V23 5G 12/256 GB Sunshine Gold

Série X, Y alebo V - Vivo telefóny majú niečo pre každého

Každoročne prichádzajú mobilné telefóny Vivo na trh v rôznych variantoch. Vďaka tomu budete mať široký výber z ktorého si budete môcť vybrať pre vás ideálny Vivo smartphone.

Vivo telefóny zo série X

Séria X predstavuje to najlepšie od značky Vivo. Vivo mobil zo série X má nielen úžasnú kameru, ale aj veľký displej. Má výkonný SnapDragon procesor a batériu, ktorá udrží telefón viac ako dva dni v strehu. Dizajnom sa tento Vivo inteligentný telefón približuje k najviac elegantným telefónom na trhu.

Vivo telefóny zo série Y

Tieto Vivo telefóny sa zaraďujú do nižšej cenovej kategórie. Sú to veľmi dostupné telefóny, ktoré často prekvapia svojím nadštandardným výkonom. Kvalita ich fotoaparátov len ťažko hľadá konkurenciu. Predná aj zadná kamera dokáže vyhotoviť skutočne pôsobivé zábery. Medzi ďalšie plusy, ktoré majú mobilné telefóny Vivo z radu Y, patri štýlový dizajn, krištáľovo čistý displej a batéria s dlhou výdržou.

Mobiln telefny Vivo zo srie Y, zobrazen z prednej aj zadnej strany.

Vivo telefóny zo série V

Tieto mobilné telefóny spadajú do strednej cenovej kategórie. Sú zlatou strednou cestou, čo sa týka značky Vivo. Síce nedisponujú ultra parametrami ako ich bratia zo série X, ale stále dokážu podať skvelý výkon. Na svoju cenu majú slušne parametre. Zvyčajne majú 8 GB operačnú pamäť a kvalitný procesor z dielni MediaTek. Ponúkajú rovnako aj pripojenie na 5G sieť. Telefón Vivo triedy V príjemne poteší aj kvalitou audia a pekným AMOLED displejom.

Mobiln telefny Vivo zo srie Y, zobrazen z prednej aj zadnej strany.

89 €
125 €
Všetky filtre
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.