Elektrický ohrievač MORA KOMFORT guľatý, objem 120 l, možný prívod pre viac odberných miest, zvislá inštalácia, veľmi kvalitná izolácia obmedzujúca tepelné straty, vykurovacia príruba s trubicovými telesami na ohrev vody. Elektronická riadiaca jednotka. Hlavný vypínač, tlačítko k nastaveniu teploty. Rozsah nastavenia teploty od 10°C do 75°C. Ukazovateľ teploty so 7 diódami. Ochrana proti náhodnému zapnutiu. Ochrana proti prehriatiu. Funkcia ochrany proti baktérii legionella. Prevádzkový ukazovateľ topnéhotelesa. Ukazovateľ chybových hlásení. Prevádzkový tlak 6 až 9 barov. Ochrana proti korózií prostredníctvom smaltu a horčíkovej anódy. Ľahká montáž i údržba. Pripojenie do siete G 1/2.
Odporúčané služby
332,00 €
269,92 € bez DPH
Ďalšie možnosti financovania
Elektrický ohrievač MORA KOMFORT guľatý, objem 120 l, možný prívod pre viac odberných miest, zvislá inštalácia, veľmi kvalitná izolácia obmedzujúca tepelné straty, vykurovacia príruba s trubicovými telesami na ohrev vody. Elektronická riadiaca jednotka. Hlavný vypínač, tlačítko k nastaveniu teploty. Rozsah nastavenia teploty od 10°C do 75°C. Ukazovateľ teploty so 7 diódami. Ochrana proti náhodnému zapnutiu. Ochrana proti prehriatiu. Funkcia ochrany proti baktérii legionella. Prevádzkový ukazovateľ topnéhotelesa. Ukazovateľ chybových hlásení. Prevádzkový tlak 6 až 9 barov. Ochrana proti korózií prostredníctvom smaltu a horčíkovej anódy. Ľahká montáž i údržba. Pripojenie do siete G 1/2.
Všeobecné
| Typ prístroja | Ohrievač vody |
|---|
Vlastnosti
| Umiestnenie | Vertikálne |
|---|
Výbava
| Teplomer | Áno |
|---|
Funkcie
| Signalizácia ohrevu | Áno |
|---|---|
| Nastavenie teploty | Elektronické |
| Ohrev vody | Elektrický |
Energetické parametre
| Energetická trieda | C |
|---|
Rozmery a hmotnosť
| Objem | 116,00 l |
|---|---|
| Výška | 111,00 cm |
| Šírka | 50,00 cm |
| Hĺbka | 50,70 cm |
Farba
| Farba | Biela |
|---|
1 z 5
hodnotil celkom
1 overený zákazník
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.